Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

poruka: 120
|
čitano: 8.335
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra".
13 godina
neaktivan
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

ova rasprava se previse smiruje imho.. pa dobro ljudi dajte malo podignite strasti ipak su mobiteli u pitanju!

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Jbg na pogresne udaras ;) Mi androidasi se ne palimo kad nam diras OS ;) Udri po onim drugim ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Torent kaže...

Jbg na pogresne udaras ;) Mi androidasi se ne palimo kad nam diras OS ;) Udri po onim drugim ;)

 

lol nisam bas primjetio. svi ste vi isti kolko vidim 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Citiram androidasa:milija je meni moja nevolja nego sva blaga ovog svijeta
 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
brada09 kaže...
Torent kaže...

Jbg na pogresne udaras ;) Mi androidasi se ne palimo kad nam diras OS ;) Udri po onim drugim ;)

 

lol nisam bas primjetio. svi ste vi isti kolko vidim 

 Razlika je sto to mene beskrajno zabavlja dok radim neke druge stvari a ekipa bi se tukla ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Primijetio sam
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
dobra večer malveraši
 
1 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

I dalje čekamo informaciju kako pokupiti ovaj malware sa ugašenim unknown sources, bez ADBa i sa uključenom provjerom APKova.

 

I sa druge strane, kako se na W10M obraniti od malwarea ako je upaljen developer mod a korisnik ručno krene instalirati .appx paket...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
To si znao prije 2 dana,sad vise neznas kad si nabavio 20 eura skuplji mob
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Da, zaboravio sam. Podsjeti me.

 

I vidim da si opako navalio na to da sam prodao Lumiu prije 2 dana. Pitaj Spiridona kad je kupio L535 od mene.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Vidim samo totalni zaokret u misljenju u 2 dana,ja koji imam samodostojanstva bih malo pricekao
 
1 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
@Sum_of_all_fears - nemoj me nasmijavati. Pa vi imate na desetke malware-a, do sada poznatih na Androidu.

Ja još nisam niti čuo niti pročitao da postoji makar jedan na WP. Evo i sada sam i tražilicu upisao taj pojam i ... odgovor je "ne postoji".
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Pusti ga,veseli se novom smecu od ...
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
dick_of_the_sheep kaže...
@Sum_of_all_fears - nemoj me nasmijavati. Pa vi imate na desetke malware-a, do sada poznatih na Androidu.

Ja još nisam niti čuo niti pročitao da postoji makar jedan na WP. Evo i sada sam i tražilicu upisao taj pojam i ... odgovor je "ne postoji".

 LAkse ti je bilo nazvati MUP: To su ti veliki strucnjaci kao sto si i mislio

Zar ti nisi tvrdio da je to isti windows. Na desktopu i na mobu.... PA zar za win nema malwarea....;)

 

Covejk ti je ponudio opkladu . Uzmi mu pare... Ili nisi bas siguran u to sto pricas ;)

 

Ionako napises prvo sto ti padne na pamet ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
mislim da se @uragan referira na tvoj zaokret prema pisanju na temi WindowsPhone, od prije par dana. Pa je to doveo u vezu s dostojanstvom. Jer tamo si isticao kako sve fino radi, jer znaš iz prve ruke, od barem 100 korisnika u nekoj firmi koju informatički bedinaš.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Kad je ambrozija tu,znaci da smo svi
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

DE budi musko barem jednom i prihvati opkladu...

A Uragan nije napisao on topic post ot kako se registrovao ovdje. Ti ponekad pogodis temu. Lupis glupost al je barem tema ok;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
@ambrozija,potpisujem
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
uragan kaže...
Vidim samo totalni zaokret u misljenju u 2 dana,ja koji imam samodostojanstva bih malo pricekao

Jel vas dvojica mene zajebavate? Ja i dalje stojim iza toga da je WinMobile idealan za nezahtjevne korisnike kojima ne treba sila aplikacija nego dobra i pouzdana kombinacija hardvera i softvera i za poslovne korisnike koji trebaju uređaj za mail i net + komunikacija. Za to je savršen i sam imam L640 radi toga.

dick_of_the_sheep kaže...
@Sum_of_all_fears - nemoj me nasmijavati. Pa vi imate na desetke malware-a, do sada poznatih na Androidu.

Ja još nisam niti čuo niti pročitao da postoji makar jedan na WP. Evo i sada sam i tražilicu upisao taj pojam i ... odgovor je "ne postoji".

Da, ne postoji malware ali VEKTOR J3BENOG NAPADA JE IDENTIČAN. UPALI DEVELOPER MOD, SKINI ZARAŽENI APK/APPX I INSTALIRAJ GA. I NA ANDROIDU I NA W10M/W8.1 SE DOGODI ISTO!!

 

Vama treba sve crtati. Trojanac iz ove vijesti NE MOŽEŠ POKUPITI OSIM AKO NEMAŠ UKLJUČEN "UNKNOWN SOURCES" I RUČNO POKRENEŠ INSTALL. Jel to tako teško za shvatiti?

 

[edit] - WinMobile kao platforma, ne W10M, da me opet ne bi hvatali za slovo. Nećeš više majci...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 20:40 (Sum_of_all_fears).
16 godina
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

Mislio sam da neki ljudi imaju malo selektivno pamćenje, ali biće da problemi ipak nastaju već pri čitanju i razumevanju pročitanog.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Ajde,ispricavam se,dobra kombinacija hw i sw,to sam htio procitati
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
@Torent, ma bi ja ali ruka mi neće. Otkako ne možeš shvatiti one jabuke s bratom kad dijeliš (slijednost prirodnih procesa) - nekako si mi izgubio na vrijednosti. Eto iskren sam. Šta ja tu mogu .... jače je od mene.
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

KAd naucis matematiku shvatices ;) Al ima jos do toga ;) Ti mastera masinstva ubjedjujes sta je tacno ili ne u matematici ;) Jbg nisi bas nasao pravog al hej ipak je to calculator na windowsima ;) Ko smo ti i ja da sumnjamo ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Vjerojatno je generacijska razlika a na mladima svijet ostaje a svi klinci koriste igrice na androidu a mi ozbiljniji ziherasi zaziremo od virusa
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Master masinstva,hahaha,riknucu,dodajes sarafe
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Imam neki osjecaj da ce torent na samrti (sa cca 100 god) spominjati: A jesam vam reko da digitron na wp ne racuna dobro!!!
Sory, morao sam...
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Da ga nema,cemu bi se mi smijali,moramo ga paziti
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Jbg valjda ce to napraviti kako treba do tada ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Sum_of_all_fears kaže...

Jel vas dvojica mene zajebavate? Ja i dalje stojim iza toga da je WinMobile idealan za nezahtjevne korisnike kojima ne treba sila aplikacija nego dobra i pouzdana kombinacija hardvera i softvera i za poslovne korisnike koji trebaju uređaj za mail i net + komunikacija. Za to je savršen i sam imam L640 radi toga.

Da, ne postoji malware ali VEKTOR J3BENOG NAPADA JE IDENTIČAN. UPALI DEVELOPER MOD, SKINI ZARAŽENI APK/APPX I INSTALIRAJ GA. I NA ANDROIDU I NA W10M/W8.1 SE DOGODI ISTO!!

 

Vama treba sve crtati. Trojanac iz ove vijesti NE MOŽEŠ POKUPITI OSIM AKO NEMAŠ UKLJUČEN "UNKNOWN SOURCES" I RUČNO POKRENEŠ INSTALL. Jel to tako teško za shvatiti?

 

[edit] - WinMobile kao platforma, ne W10M, da me opet ne bi hvatali za slovo. Nećeš više majci...

Zašto uopće pokušavaš nešto objasniti toj djeci s posebnim potrebama, kao da s zidom razgovaraš. Od jučer si china boy, malware-aš... ukratko persona non grata u njihovim očima jer ukazuješ na očite probleme sa sustavom za koje su svi svjesni osim ove zaluđene šačice WP-ovaca ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 21:42 (drummond).
12 godina
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Sum_of_all_fears kaže...

Da, zaboravio sam. Podsjeti me.

 

I vidim da si opako navalio na to da sam prodao Lumiu prije 2 dana. Pitaj Spiridona kad je kupio L535 od mene.

 Pozdrav momci.

Lumku 535 sam kupio od kolege Sum... početkom svibnja prošle godine. Radi (kucnuo sam o drvo) bez problema, nisam ništa dodatno instalirao na nju. Ali jedino koristim viber od onoga što ne dođe tvornički (i nekidan stavio neku app da ne moram paliti komp za svaku sitnicu).

Malo budem proučio ovu temu da vidim tog Trojanca jer ekipa ima Android mobove..

Živili.

Nisam ja ništa prčko.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice