Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-u

poruka: 66
|
čitano: 5.610
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-u".
14 godina
offline
Re: Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-
sirka666 kaže...
DamageHigh kaže...

To tvrdiš na osnovu ogromnog uzorka od koliko, jednog, dva uređaja? {#}

Frendu se 4S nije mogao spojiti na WiFi nakon updatea na taj iOS6 koji "nema skoro ništa bugova".

A ti si također proveo ogromnu anketu na uzorku jednog uređaja?

 

Nekoliko ljudi koje znam (3, možda 4 uređaja) nemaju nikakvih problema, dva 4S, te jedan ili dva ip4.

Ja ništa ne tvrdim pa nisam morao ništa ni sprovesti. Samo sam jednim primjerom pobio tu tvoju tezu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-u

Moje iskustvo s Androidom na tabletu je da je svakom verzijom sve bolji i bolji sustav, a izbor aplikacija također. 

Svakim danom ga volim sve više.

Uopće ne sumnjam da će pomesti konkurenciju.

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-
DamageHigh kaže...
sirka666 kaže...
DamageHigh kaže...

To tvrdiš na osnovu ogromnog uzorka od koliko, jednog, dva uređaja? {#}

Frendu se 4S nije mogao spojiti na WiFi nakon updatea na taj iOS6 koji "nema skoro ništa bugova".

A ti si također proveo ogromnu anketu na uzorku jednog uređaja?

 

Nekoliko ljudi koje znam (3, možda 4 uređaja) nemaju nikakvih problema, dva 4S, te jedan ili dva ip4.

Ja ništa ne tvrdim pa nisam morao ništa ni sprovesti. Samo sam jednim primjerom pobio tu tvoju tezu.

Malo šteta što sad ne možeš vidjeti da sam dao TU pa pišem ovaj besmislen post čisto da vidiš da se slažem.

{#}

Swedish latin super funk.
13 godina
protjeran
offline
Re: Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-
sirka666 kaže...
Nekoliko ljudi koje znam (3, možda 4 uređaja) nemaju nikakvih problema, dva 4S, te jedan ili dva ip4.

Darn it!

 

U mojem društvu nitko nema jabuku a htio bi i ja napraviti istraživanje o problemima jabuke {#}

15 godina
offline
Re: Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

evo ovako ,ok si sve napisao....

i ja da pobijem ovu tvoju tvrdnju (u mojem slučaju ,neznam kako vama,ali ja pričam o sebi i kakva ja imam iskustva)

ponudi mi molim te ako postoji program koji snima zaslon mobitela.(za android)

i ja ću ti snimat na svojem S3 kako se konstantno ruše aplikacije.

i to ne naknadno instalirane nego galerija itd itd....

jel može?

ako postoji takav program daj mi naziv ili link ja ću ti snimit i stavit odmah danas taj video da ti pokažem kako se to android "ne ruši"

i onda ću ti sa i4s snimat ako želiš cijeli dan ,neće biti niti jednog rušenja (čak i instaliranih aplikacija ,ne originalnih,jer se original apps NIKAD nisu srušile)

to je sve moj slučaj.

 

Instaliraj aplikaciju alogcat. Kada ti se sruši neka aplikacija, pokreni je, snimi log i pošalji mi ga sa lokacije na koju kaže da ti ga je snimio (pošalješ mi poruku na PM, pa ti pošaljem mail).

Analizirat ću ti log i reći zašto ti se neka aplikacija srušila, a iskreno i zanima me zašto se tebi stalno ruše apovi.

 

P.S. Htio sam ti i postati i SS-ove sa S3 kako se to radi, ali forumček mi to ne dozvoljava (ne znam zašto). Budeš se valjda snašao.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 9:13 (dado2202).
15 godina
offline
Aplikacije na Androidu stabilnije nego na iOS-u

Pa za ovo mi ne treba istraživanje da bih znao da je to točno {#}

Ali da je Android sve bolji, i to je točno jer usporedba npr.Samsung tableta sa 2.3.nesto i S III sa 4.nesto verzijom su dvije totalno različite priče. E sad, drugi je par rukava što mi cura na iPhone 3GS i ja na iPhone 4S, znači 3 godine razlika u proizvodnji hardvera, imamo istu verziju OS-a što ipak govori da to Apple bolje radi jer sve funkcionira i na starijem hardveru, a ne da mi godinu dana stari Samsung tab ne podržava instalaciju nove verzije OS-a

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice