Apple u 2016. planira isporučiti 20 milijuna iMac

poruka: 3
|
čitano: 585
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple u 2016. planira isporučiti 20 milijuna iMac ".
12 godina
offline
Apple u 2016. planira isporučiti 20 milijuna iMac

Ovo je očajno. Odgodio sam kupnju MBP (mid 2015 verzija) nadajući se redizajniranoj verziji u Q1 ili Q2 2016, te propustio priliku za amortizaciju kroz slijedeći povrat poreza. Da sam znao da će im trebati jos 9 mjeseci da izbace nasljednika, ne bi gubio vrijeme. Stari Acer mi je doslovno u dijelovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple u 2016. planira isporučiti 20 milijuna i
kerum kaže...

Ovo je očajno. Odgodio sam kupnju MBP (mid 2015 verzija) nadajući se redizajniranoj verziji u Q1 ili Q2 2016, te propustio priliku za amortizaciju kroz slijedeći povrat poreza. Da sam znao da će im trebati jos 9 mjeseci da izbace nasljednika, ne bi gubio vrijeme. Stari Acer mi je doslovno u dijelovima.

 ide novi cca 5 mjesec isporuka hr :D al čisto sumnjam da će biti neki bitni redizajn ili naročit skok performansi, zato sam uzeo 13 krajem godine.

11 godina
neaktivan
offline
Apple u 2016. planira isporučiti 20 milijuna iMac

Mislim da ce oni padat, konkurencija ih je prestigla.

Pogledajte samo sta ima uredaja 2u1 ili ultrabookova poput surface book ili dell xps 13.

 

Mislim da ce oni padat jer konkurencija napokon proizvodi high quality ultrabookove.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice