Apple, dan poslije

poruka: 192
|
čitano: 28.189
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple, dan poslije".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, dan poslije
Ipak da biram izmedu samsunga ili applea izabra bi apple ali sulude su te cifre koje placamo... Ja kao korisnik meni je na androidu dovoljno 3gb rama 32 gb interne ok proc zaslon i kamera... To se da nac za 300e ili eventualno kad bi kupova gledao bih stariju generaciju applea jer je to i dalje odlican uredaj..nisam neka ovca ali apple traje traje i traje dok android svaki a samsung pogotovo je sreca sto dobijes. Koliko je samo defektnih s7 bilo sa ekranom koliko je imalo gresku sa punjacem baterijom to nije bilo par komada nego cijela serija... S8 problemi s mikrofonom gubitkom signala ne zvonjenjem uredaja jednostavno takve greske ne smiju se dogadat uredaju od 1000e a opet samsungu se uvik neke serijske greske dogadaju... Zato bi mogli zavrsit ko lg jer znam dosta ljudi sto su razocarani sa njihovim mob te tesko da ce kupit samsung ikad vise...
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Digital: sad si upravo potvrdio to sto ja govorim: kakvih sto načina korištenja - jedan je dosta. I kad je ispoliran do jaja kako je to obično kod Applea i tvoj workflow se uklapa u to - imaš brutalno praktičnu stvar koja ti priraste prstima tako da nemaš potrebe razmišljati o uređaju niti jedne sekunde ikada - imaš takav peace of mind da ti se sve ostalo čini grozomornim karikaturama. Kako sam jako zadovoljan onim sto imam, uopće nemam potrebe visiti u konkurentskom taboru i tamo nešto dokazivati bilo kome. Svaki put kada čujem vidim da se nešto može koristiti na sto načina meni dođe žao osobe koja to izjavljuje jer vidim da se još nije našao nigdje, potuca se od nemila do nedraga, pati... a ja sam osjetljiv na patnju, ne mogu si pomoći. Želim ti da se jednog dana skrasiš i uživaš u životu, mobiteli su zadnja stvar oko koje bi se netko trebao boriti
Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Feudalac kaže...
Digital: sad si upravo potvrdio to sto ja govorim: kakvih sto načina korištenja - jedan je dosta. I kad je ispoliran do jaja kako je to obično kod Applea i tvoj workflow se uklapa u to - imaš brutalno praktičnu stvar koja ti priraste prstima tako da nemaš potrebe razmišljati o uređaju niti jedne sekunde ikada - imaš takav peace of mind da ti se sve ostalo čini grozomornim karikaturama. Kako sam jako zadovoljan onim sto imam, uopće nemam potrebe visiti u konkurentskom taboru i tamo nešto dokazivati bilo kome. Svaki put kada čujem vidim da se nešto može koristiti na sto načina meni dođe žao osobe koja to izjavljuje jer vidim da se još nije našao nigdje, potuca se od nemila do nedraga, pati... a ja sam osjetljiv na patnju, ne mogu si pomoći. Želim ti da se jednog dana skrasiš i uživaš u životu, mobiteli su zadnja stvar oko koje bi se netko trebao boriti

prestani izvrtati napisano, ne ide ti.

i molim te pomozi mi.. da kupim ajfon.. da mi napokon netko kaze na koji nacin nesto trebam koristiti, jer nisam sposoban korisiti 1% svog mozga da sam sebi udovoljim, moram dobit naredbu sto smijem, sto ne smijem, i na koji nacin.. onda pocinje sreca u mom zivotu.. da, ima tu necega.. sljedbenistvo, religija.. da.. fora je to.. 

pusa i tebi

8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Tako si i automatik u mom autu uzima za pravo da promjeni brzinu. Strasno!
Ja ga kupim i on ce meni odlucivati kad treba iz 2. u 3. Strasno!
I k tome je jos i skuplji, a dobiješ manje - npr ne dobijes papucicu kvacila!
I uđem u tunel i sam upali svjetla?!? On misli da sam ja ovca kojoj treba osvjetljavati put?
Padne kisa on upali brisace, alo!? Da mi se pale brisaci sam bi ih upalio.

Eto, tako digitall izgleda tvoja spika.
Sad ces ti rec da možeš namjestiti da se ne upale sama svijetla, a ja cu ti rec da ne mozes. Pa ces rec da mozes na automatiku sam saltati, pa cu ti ja rec da ne mozes na svakom...pa da skratimo pricu :)
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Umbel kaže...
Tako si i automatik u mom autu uzima za pravo da promjeni brzinu. Strasno!
Ja ga kupim i on ce meni odlucivati kad treba iz 2. u 3. Strasno!
I k tome je jos i skuplji, a dobiješ manje - npr ne dobijes papucicu kvacila!
I uđem u tunel i sam upali svjetla?!? On misli da sam ja ovca kojoj treba osvjetljavati put?
Padne kisa on upali brisace, alo!? Da mi se pale brisaci sam bi ih upalio.

Eto, tako digitall izgleda tvoja spika.
Sad ces ti rec da možeš namjestiti da se ne upale sama svijetla, a ja cu ti rec da ne mozes. Pa ces rec da mozes na automatiku sam saltati, pa cu ti ja rec da ne mozes na svakom...pa da skratimo pricu :)

 hahahahah usporedba ti je ono.. vrhunska 

fulao si brate ceo fudbal

 

a ako bas hoces to usporedit, onda ti to ispada ovako: apple ti sam mijenja brzine, a android isto tako samo sto ti jos daje mogucnost i da rucno promjenis ako zelis

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2017 15:43 (digitall).
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Tako je. I ja imam mogucnost rucnog, koje nikad ne korstim.
I dopustam da netko sam zakljuci da njemu to ne treba i uziva u voznji, i ne opterecujem se time sto ja na svojem autu mogu svasta nesto nepotrebnoga, niti nazivam ovcom nekoga tko ima auto sa manje od 9 brzina jer bas moj toliko ima. Zaboli me sta drugi voze.
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Umbel kaže...
Tako je. I ja imam mogucnost rucnog, koje nikad ne korstim.
I dopustam da netko sam zakljuci da njemu to ne treba i uziva u voznji, i ne opterecujem se time sto ja na svojem autu mogu svasta nesto nepotrebnoga, niti nazivam ovcom nekoga tko ima auto sa manje od 9 brzina jer bas moj toliko ima. Zaboli me sta drugi voze.

ako uzimas tu spiku, e onda nemas mogucnost rucnog.. osim jailbreakom neke stvari otvorit..

a to da mozes svasta nepotrebnog bi okrenuo naopako.. jer kod ios-a moras svasta nesto nepotrebnoga kao sto je instalacija itunesa da bi prebacio obicnu glazbu..

a ako je tebi svasta nesto nepotrebno, ne znaci da je svima "svasta nesto" nepotrebno.. nekima je potrebno, npr. jedan glupi primjer: da se defaultni browser moze ponasati kao full desktop browser, sa upload/download i ostalim mogucnostima.. ejpl ti samo kaze: jebi se, ne mozes tako, ja ti zapovjedam da kupis laptop ako to zelis. android ti kaze: evo izvolite, pa sasvim normalna obicna stvar jos od devedestih godina na svemu sto postoji..

onda mozes na iosu traziti (i uglavnom platiti malo bolji) drugi browser sa tako nekim polumogucnostima, s tim da opet nemas pristum filesistemu.

pa onda hoces snimiti sliku sa duzom ekpozicijom (sto je default opcija u kameri par godina na androidima), aj ti fino kupi app za 5 dolara da bi to mogao.. i tako dalje, i tako dalje..

 

stvarno ti je losa usporedba.. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2017 17:22 (digitall).
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Znaci problem je sto app kosta?
To onda nije problem Applea.
Muziku imam na deezeru, kao i na androidu.
Kom to nije dovoljno, kupi si android. Rijesena stvar.
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
digitall kaže...

i molim te pomozi mi.. da kupim ajfon.. da mi napokon netko kaze na koji nacin nesto trebam koristiti, jer nisam sposoban korisiti 1% svog mozga da sam sebi udovoljim, moram dobit naredbu sto smijem, sto ne smijem, i na koji nacin.. onda pocinje sreca u mom zivotu.. da, ima tu necega.. sljedbenistvo, religija.. da.. fora je to.. 

pusa i tebi

 Opet ti s pilom naopako. Ja uopće ne želim da ti kupiš ajfon, samo želim da prestaneš trolati na apple temama.

Definitivno je kod tebe u pitanju nekakav neriješen osoban odnos, cijelo vrijeme si emotivno angažiran dok pričaš o STVARIMA.

Pokušavam ti, kao malom detetu, ukazati na činjenicu da je mobitel samo alat za obavljanje određenog posla, u ovome slučaju prilično svestran i kompliciran alat. Svi nude mogućnosti koje vjerojatno sve odjednom ne trebaju niti jednom čovjeku na Zemlji. Polazeći od toga da trebam podset njegovih mogućnosti, ja svoj, ti svoj itd, biram uređaj koji zadovoljava MOJE potrebe na meni najbolji način i pri tome, naravno i apsolutno kao i svi drugi, pristajem na neke kompromise. To je nekakvo realno razmišljanje. Meni je bitno da su moje potrebe ispunjene koliko je to moguće na trenutnom stupnju razvoja tehnologije, potpuno mi je svejedno šta drugi koriste, jesu li ovce itd. Tako da je, bez uvrede, suludo polaziti od pretpostavke da tebi netko nešto ograničava - u pitanju je proizvod koji kupiš ako ti odgovara i ne kupiš ako ne. Kao čekić, žarulja, automobil kako je umbrel spomenuo. Meni je sasvim svejedno da li ti na svom automatiku možeš šaltati glasom, iz gepeka, s volana itd, ja sam zadovoljan sa svojim jer radi baš onako kako meni odgovara.

Ja rekoh
9 godina
offline
Apple, dan poslije

mora tvoja bit zadnja da ga jebes a.. :)

znam da je ejplovcima "trolanje" iznosenje cinjenica da trenutno ajfon nema nista "bolje" od konkurencije da bi po bilo kojem parametru opravdao cijenu, i da se uvrijede na to zbog psiholosko/financijsko/emotivnih razloga.. pa se trazi dlaka u jajetu.. ali definicija trolanja je nesto drugo ;)

 

ja samo ukazujem na cinjenice (suprotno od trolanja), tj. odgovorim kada netko misli da je u pravu, a u stvarnom svijetu nije u pravu, a toga nije ni svjestan, jer ne vidi dalje od jedne firme, i ne prihvaca cinjenicu da se stvari mijenjaju..

naravno da ce biti ljudi koji ce uzrujati na to   ahh sto ces, zivot je surov..

ali evo, da ti bude lakse u zivotu, reci cemo da si u pravu i da zavrsimo pricu, jer svatko gleda stvari sa svoje strane, pa ne vrijedi.

poz

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
digitall kaže...

mora tvoja bit zadnja da ga jebes a.. :)

znam da je ejplovcima "trolanje" iznosenje cinjenica da trenutno ajfon nema nista "bolje" od konkurencije da bi po bilo kojem parametru opravdao cijenu, i da se uvrijede na to zbog psiholosko/financijsko/emotivnih razloga.. pa se trazi dlaka u jajetu.. ali definicija trolanja je nesto drugo ;)

 

ja samo ukazujem na cinjenice (suprotno od trolanja), tj. odgovorim kada netko misli da je u pravu, a u stvarnom svijetu nije u pravu, a toga nije ni svjestan, jer ne vidi dalje od jedne firme, i ne prihvaca cinjenicu da se stvari mijenjaju..

naravno da ce biti ljudi koji ce uzrujati na to   ahh sto ces, zivot je surov..

ali evo, da ti bude lakse u zivotu, reci cemo da si u pravu i da zavrsimo pricu, jer svatko gleda stvari sa svoje strane, pa ne vrijedi.

poz

 A čuj, kada bismo o cijeni, onda je precijenjen svaki "flagship" pa tako i tvoj s7e jer nekakav aparat srednjeg ranga može odraditi sve što i onaj skupi. Razlika je možda malo u kvaliteti prikaza, fotki i slično, a sw mogućnosti su - iste. svi imaju net, mail, sms, jednaku mogućnost instaliranja aplikacija itd. Činjenice o kojima ti govoriš nisu činjenice već tvoja subjektivna ocjena, odnosno pretpostavka što meni treba i koji su moji parametri kod izbora uređaja kojeg plaćam SVOJIM novcem, dragovoljno. Možeš smatrati da je pojedini čovjek napravio neoptimalan izbor, ali je prilično hrabro (čitaj: glupo) milijardu ljudi jednim potezom proglasiti nesposobnim odlučiti o načinu zadovoljenja svojih potreba/želja. Ispadaš ili jako pametan, gotovo kao Svevišnji, ili... odaberi sam.

 

Ja sam u pravu samo utoliko šti ti govorim da je besmisleno i djetinjasto toliko žuči prosipati zbog tuđih dragovoljnih izbora tako da se ti slobodno javljaj prema vlastitoj želji.

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Yilia Lee kaže...

Postoji mnogo Appleovih korisnika koji cijene dizajn Appleovih proizvoda. Iako dolazi i s nekim neugodnim problemom, Apple nas vodi do high-tech doba u kojem imamo priliku uživati ​​u najnaprednijoj tehnologiji, poput novog video kodeka, novog formata slike, personaliziranih centara itd. Možda samo neki od nas mogu napraviti njegovo korištenje i nije široko korišten od strane svih. Uzmi heic kao primjer. Nije popularan kao JPG i kompatibilan je samo s iOS 11 i MacOS High Sierra. Međutim, zauzima manje prostora za pohranu od JPG-a, što može zadržati visoku kvalitetu istodobno. Iako moramo naučiti kako otvoriti HEIC slike na Andriodu, ova nova slika bit će ažurirana u budućnosti kako bi imala više koristi za ljude.

Dižeš temu staru 7 mjeseci da bi pričao gluposti. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice