Apple opet rekordno

poruka: 16
|
čitano: 1.833
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple opet rekordno".
16 godina
offline
Apple opet rekordno

da je bilo bit pametan pa (BAREM) prije dvije godine kupit dionice...

utrostrucila im se vrijednost :)

 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple opet rekordno

35100000 iPhonea u 90 dana je OGROMNA brojka. To bi značilo da je u posljednja 3 mjeseca svaka 200. osoba dobila iPhone  {#}

Mac očekivano. iPhone kanibalizira iPod i općenito je tržište svirača i video-playera zasićeno (bilo kao stand-alone uređaji ili kao dio smartphonea).

www.bug.hr/forum/suspended/
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple opet rekordno
ivoleko kaže...

da je bilo bit pametan pa (BAREM) prije dvije godine kupit dionice...

utrostrucila im se vrijednost :)

još ti nije kasno.. očekuju ju na 1k USD kroz neke 2 godine..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
Apple opet rekordno

To je skoro 400 miljuna dolara dnevnog prometa, iliti, oko 4000 dolara svake sekunde. iliti 1000 dolara dobiti, svake sekunde! Zaista impresivno.

scientia est potentia
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple opet rekordno
ivoleko kaže...

da je bilo bit pametan pa (BAREM) prije dvije godine kupit dionice...

utrostrucila im se vrijednost :)

 

A da je bilo kupiti 1997. godine...Našao sam najnižu cijenu dionica 13.13 $ !

 

 

Impresivno po svakom kriteriju.

13 godina
neaktivan
offline
Apple opet rekordno

Pa jel svaki dan mora biti neka vijest o Applu i njegovim uspjesnima? Ovo mi već stvarno ide na živce...

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Apple opet rekordno
Apple je in a brojke su bez obzira na sve vise nego impresivne.

Bas me zanima kak bude za nekih desetak godina situacija na trzistu.
13 godina
protjeran
offline
Apple opet rekordno

Takovi rezultati postignuti na staretinarnici, na uređajima izdanim prije pola godine i više i ni na jednom novom revolucionarnom uređaju.

Pa šta će se onda desiti do kraja godine kad se očekuje petica i niz poboljšanja starih uređaja kao i neki potpuno novi!

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple opet rekordno

impresivno tromjesečje ... malo "slab" guidance za tekuće ... naravno 35 milijardi može biti slabo samo za apple, ali iz toga čitam da neće biti ništa novo do ljeta da pojača prodaju. Ipak očekujem strašna zadnja dva tromjesečja, s tim da bi tradicionalno jako novogodišnje ovaj put moglo biti debelo preko 50 milijardi, a vjerojatno i preko 60. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple opet rekordno

 

Izgleda da što si bogatiji manje doniraš u humanitarne svrhe. Tužno Apple. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
12 godina
neaktivan
offline
Apple opet rekordno

Nista cudno.

 

A ono sto je najbolje je kako koriste lovu koju imaju. Ulaganjem u proizvodnju, prosirenje kapaciteta tvrtkama koje im dodju s novom tehnologijom, i istiskivanjem konkurencije, barem na neki kraci rok od nekoliko mjeseci do godinu dana.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple opet rekordno
Leglo kaže...

 

Izgleda da što si bogatiji manje doniraš u humanitarne svrhe. Tužno Apple. 

 

Humanitarne svrhe su marketingški kanal koji iskorištavaš kad svi ostali kanali ne poluče željene rezultate kod popularnosti kompanije. Tada se okrećeš humanitarizmu, odnosno ciljaš prema niskim strastima ciljane publike.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple opet rekordno

 

Dakle 1997. godine Apple je donirao milijarde $? Glupa i netočna teorija. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
offline
Apple opet rekordno
na nesrecu nekih "balon" nikako da se izduši :D kako su ljepo izracunali da ce sa svom isplatom dividendi i otkupom dionica i dalje rasti gomila casha koja je sad na 110 milijardi. Ne svida mi se sto su poceli preplacati akvizicije. 10 miljuna dolara godisnje za novog sefa prodaje Browetta je potpuno nepotrebno, upola manje bi bilo i vise nego dovoljno dok ne pokaze rezultate.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple opet rekordno

Zaista impresivno.

Negdje sam čuo/pročitao da je tip 2000. godine (Appleova kriza) prodao tadašnjih 10% dionica za 800 $.

Nemojte me držati za riječ, ali mislim da se o toj cifri radilo. 

 

Svi znamo kako je danas tom čovjeku.

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple opet rekordno

Vjerojatno mislis na jednog od suosnivaca applea (zapravo investitora) koji je u samim pocecima priče, dakle krajem sedamdesetih (zapravo 1976), prodao svojih deset posto (ostalo su imali SJ i SW) za par tisuca dolara, al to je bilo dok su jos sklapali drveni apple 1 u garazi.

 

2000. je apple premda u krizi vrijedio gomilu novaca, deset posto da je itko vise imao toliki udio mjerio bi se u stotinama miljuna dolara. http://en.m.wikipedia.org/wiki/Ronald_Wayne#section_1

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 9:18 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice