Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 136.598
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

ja nekuzim vas pljujete sad po 4S..pa nebi se ni zvao onda 4S da nije slican obicnoj 4..isti ku*** ko sa 3 i 3g..ljudi oladite malo {#}

blaž
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Mislite li da je moguće da će iphone 5 imati preko 100GB memorije?

 

Što se tiče dual-core procesora:

 

Čitao sam tekst od neke osobe iz tvrtke čiji je Siri. Kažu da je to veoma napredan sustav prepoznavanja govora i da su na iPhone 4 morali maknuti dost funkcija da bi to radilo (tada je Siri bio dostupan kao App). Tek sa ovakvim procesorom Siri može pokazati punu snagu.

Ne sumnjam da će to dobro raditi.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone
I nista od novih ipoda za ovu godinu... Samo su cijenu malo smanjili i to je to. Razocaran sam ovim danas. Otprije se ocekivalo da ce iphone imati hardver od ipada, a nadao sam se vecem ekranu. 3.5 inca je premalo za surfanje, gledanje filmova i igre. 4 inca u kombinaciji sa ovim vrlo mocnim procesorom i grafikom bio bi fenomenalna konzola. 3.5 inca je tako 2009.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Ja sam razocaran ocekivao sam dva modela 4s i 5.Npr. da 4s ima a5 proc i bolju bateriju a 5 veci ekran,novu kameru...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

3.5 incha je tako 2008!

Moj PC  
17 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

Meni je zanimljivije da mi je sve već na mjestu i nemoram se zaj*bavat sa svime i sve mi je jednostavno. Da ne govorim kad krenem igrat PES, pa pogledam frenda na HTC Desiru kako igra istu igru, pa mu se onako podsmjehnem, kao, nebi ja:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BMK kaže...

Preocajan je mobitel.

Barem 4" su trebali stavit,ovako naprosto gubi borbu sa svim 4"+ mobitelima.

Nije ocajan, vec je neviden i revolucionaran.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. ne vidim smisao u 4.3", meni je 4" sasvim dovoljno, a za nesto vise imam uredaj namjenjen toj svrsi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

 

To nitko nije niti rekao, ali da će uzdrmat srednje i niže cjenovno tržište mobilnim uređajima to je sigurno, a vjerujem da je Sony i Nintendo negdje u pozadini sa noktima među zubićima pratio ovaj keynote.

Naravno da prate:) da Su stavili da iphone ima ekran 4+ inča, niko im nebi kupovo psp ili onaj od nintenda nego bi svi po Iphonu, meni i sad na 3.5 inča bolje igrat pes na Iphonu nego na PSP-u:) a kamoli na ovom sa boljom grafikom i procesorom:)

 

Na žalost u pravu si, naime kao vlasnik 3DS-a mogu iskazati samo blago razočarenje istim, tj. ne konkretno kozolom koja je OK , nego sadržajem koji je katastrofalan, bolje reč očajan, i da stvar bude još gora, Nintendo ne čini baš mnogo da se stvar poboljša. Što se tiće PSP-a , tu konzolu nemam pa neću niti o njoj pisat, ali da će nova Vita imat gadnu konkurenciju to je sigurno.

 

Inaće iPhone nije gaming konzola isto tako nije niti iPod to je činjenica, ali da ljudi kuže razliku između 369 i 20 kuna ( s time da ako i malo pratiš twitter možeš naletjet na velika sniženja tako da se vrhunska igra kao npr. Infinity Blade može nabaviti za 5 Kn ili čak besplatno ), da kuže da s uređajem za približno isto novaca mogu imati i ručnu konzolu, sve je to u biti razlog zbog kojeg je Apple s iPod uređajima prešišao sve konzole zajedno za više od pola prema zastupljenosti .

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:45 (woodgamesfx).
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

K'o deca pred Božić...

 

Zajeb, a? {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

Pa vjerujem da ti je zanimljivo, uzivaj! {#}

 

 

15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...
Mitch kaže...
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

Meni je zanimljivije da mi je sve već na mjestu i nemoram se zaj*bavat sa svime i sve mi je jednostavno. Da ne govorim kad krenem igrat PES, pa pogledam frenda na HTC Desiru kako igra istu igru, pa mu se onako podsmjehnem, kao, nebi ja:)

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
zuper kaže...
I nista od novih ipoda za ovu godinu... Samo su cijenu malo smanjili i to je to. Razocaran sam ovim danas. Otprije se ocekivalo da ce iphone imati hardver od ipada, a nadao sam se vecem ekranu. 3.5 inca je premalo za surfanje, gledanje filmova i igre. 4 inca u kombinaciji sa ovim vrlo mocnim procesorom i grafikom bio bi fenomenalna konzola. 3.5 inca je tako 2009.

A šta da mjenjaju na Ipodu? Mogu samo dizajn:) ovaj sad je dobar, to je obični mp3 player, nebi ni trebo imat previše funkcija:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
odjavljen
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Sad će biti problema... koliko sam skužio, dizajn je ostao isti... kako će sad vaši prijatelji znati da je to 4S? 

Imam sjajnu zamisao kako da zaradim {#} Prodavat ću majice sa natpisom "To je iPhone 4S" tako da ne bi bilo zabune dok tipkate po njemu...

 
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
proćerani kaže...
Mitch kaže...
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

Meni je zanimljivije da mi je sve već na mjestu i nemoram se zaj*bavat sa svime i sve mi je jednostavno. Da ne govorim kad krenem igrat PES, pa pogledam frenda na HTC Desiru kako igra istu igru, pa mu se onako podsmjehnem, kao, nebi ja:)

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Ja kad oću isprobat nešto novo odem na cydiiu i odaberem šta oću, jednostavnije je od tog tvog romanja 20 puta a vjerujem i bolje:) Neznam kako je na Androidu, ali ja na Iphonu mogu igrat igre od Nintenda i Playstationa 1, čak neke i od playstationa 2, loše ha?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Jailbrakeaš iphone i možeš praktički što god hoćeš radit sa njim....

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
sirka666 kaže...
Mitch kaže...

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Jailbrakeaš iphone i možeš praktički što god hoćeš radit sa njim....

A jel mos stavit Ubuntu gore ?

 

 

E pa nemozes

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...
Mitch kaže...
proćerani kaže...
Mitch kaže...
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

Meni je zanimljivije da mi je sve već na mjestu i nemoram se zaj*bavat sa svime i sve mi je jednostavno. Da ne govorim kad krenem igrat PES, pa pogledam frenda na HTC Desiru kako igra istu igru, pa mu se onako podsmjehnem, kao, nebi ja:)

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Ja kad oću isprobat nešto novo odem na cydiiu i odaberem šta oću, jednostavnije je od tog tvog romanja 20 puta a vjerujem i bolje:) Neznam kako je na Androidu, ali ja na Iphonu mogu igrat igre od Nintenda i Playstationa 1, čak neke i od playstationa 2, loše ha?

I na Androidu to možeš -.-' (STOP Android vs iPhone flame)

16 godina
odjavljen
offline
Apple predstavlja novi iPhone

199 dolara,jel to neka greška?

M4X @ 3.14zda GHz
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
sirka666 kaže...
Mitch kaže...

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Jailbrakeaš iphone i možeš praktički što god hoćeš radit sa njim....

A jel mos stavit Ubuntu gore ?

 

 

E pa nemozes

 

Al možeš OSX Lion :P

13 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
parizer kaže...

Usporedba iPhone 4S vs iPhone 4

Mislim da im nedostaju u usporedbi slijedeći redovi:

 

FM reciever:                n/a  n/a

Fm transmittter :             n/a n/a

BT file transfer to PC:         n/a n/a

micro usb connector/charge:    n/a n/a

standard sim slot:                     n/a n/a

 

A nadao sam se da će Apple poslušati smrtnike pa da će prelazak na iphone biti manje bolan.

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...

A jel mos stavit Ubuntu gore ?

 

 

E pa nemozes

Reci mi koji je smisao stavljanja ubuntua na mobitel?

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ne radi se o tome da cu otic na android nego jednostavno je uz sve to sto ima iPhone trebao doci sa vecim ekranom. Kasnili su toliko sa novom verziom trebao je u 6mj izac i sad izade isti tel. Meni je to gubitak za iPhone i to ces vidjet.
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Kordy kaže...
I na Androidu to možeš -.-' (STOP Android vs iPhone flame)

Zato sam i napiso da neznam kako je na Androidu ;)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 22:15 (proćerani).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
sirka666 kaže...
Mitch kaže...

hm....ko te tjera da stavis rom ?

rom si stavlja onaj tko zeli isprobati nesto novo...a kod iphonea to nije slucaj.

Jailbrakeaš iphone i možeš praktički što god hoćeš radit sa njim....

A jel mos stavit Ubuntu gore ?

 

 

E pa nemozes

  A jel' ti mozes sa svojim ispeci kokice? E, pa ne mozes.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
ansha kaže...
apple4you kaže...
OVO JE GAAADNO U QURCU I RAZOCARENJE OD APPLEA...UZAS

Ti si lijepo kupi neku android "pilu" pa fino isprobavaj romove i kernele po cijele dane {#}

pa to je barem zanimljivije od ovog

 

danas u 21:49 Odgovori Citiraj Brzi odg. Višestr. Uredi Re: Apple predstavlja novi iPhone Ne radi se o tome da cu otic na android nego jednostavno je uz sve to sto ima iPhone trebao doci sa vecim ekranom. Kasnili su toliko sa novom verziom trebao je u 6mj izac i sad izade isti tel. Meni je to gubitak za iPhone i to ces vidjet.
15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
ne kuzim sta si mislio? (tengo dinero) pa ako malo zagrijem Desire mogu slobodno pec kokice na njemu :D

ovo za ubuntu - bitan je princip i odnos prema drugim platformama.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Hmmm hejteri! {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:54 (Monopol).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mitch kaže...
ne kuzim sta si mislio? (tengo dinero) pa ako malo zagrijem Desire mogu slobodno pec kokice na njemu :D

ovo za ubuntu - bitan je princip i odnos prema drugim platformama.

Nije bitno šta će ti, bitno je da možeš :)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice