Apple tuži Ericsson

poruka: 11
|
čitano: 1.861
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple tuži Ericsson".
11 godina
offline
Apple tuži Ericsson

bla bla bla... Apple tuzi *****, zbog? PATENATA!!!! Ovoga puta im se ne svidja trzisna igra pa traze pomoc od suda! :D :D :D

koje poduzece fasisoidno eh eh eh :D

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple tuži Ericsson

Tko o čemu, Apple o PATENTIMA. Ili tuži, ili ga tuže ili patentira...

I tu i tamo izbace koji mobitel i računalo...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple tuži Ericsson

Petric je na godišnjem?

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Apple tuži Ericsson

Koga briga svijet se i dalje vrti i svizac i dalje mota čokolade.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži Ericsson
LudaRajcica kaže...

bla bla bla... Apple tuzi *****, zbog? PATENATA!!!! Ovoga puta im se ne svidja trzisna igra pa traze pomoc od suda! :D :D :D

koje poduzece fasisoidno eh eh eh :D

 Apple tuži na američkom sudu.

 

Oh bože bože, tko će bolje proći...

15 godina
offline
Apple tuži Ericsson

A što Apple šiša ovce od 2008 na svim svojim proizvodima pa drže maržu po 400-500% to je pojeo vuk magarca...Itekako je pravilno da se cijena naknade formira po cijeni gotovog proizvoda a ne po cijeni LTE čipa, baremu u ovom slučaju.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple tuži Ericsson

Da li postoji kompanija koju Apple ne tuži?! Ako postoji vjerovatno ju mikroskopom moraš tražit.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple tuži Ericsson

u prijevodu, ako neki proizvodjac automobila odluci ugraditi ericssonov lte cip u svoja vozila (npr. volvo usvoj novi xc90), onda mora ericssonu placati licencu na temelju cijene kompletnog vozila?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple tuži Ericsson

Pa ja cisto sumnjam da volvo ima marzu od 400-500% na jednom autu. Realno gledajuci apple telefon ne bi smio kostati vise od 200 eura al eto oni kostaju po 500+. Mozda to i nije ispravno sto ericsson radi ali onda bi to toj logici i ja mogao tuziti apple zato sto prodaje muda pod bubrege. Znaci kad apple sisa u redu je, al kad sisaju apple nije u redu. Il uvijek imaju opciju da ugrade svoj lte cip...al to bi znacilonda apple mora nesto napraviti iz temelja svoje a da ne kopiraju/kradu, al o nemogucim misijama cemo u rubrici o filmovima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 20:52 (malina22).
13 godina
offline
Re: Apple tuži Ericsson
hoover kaže...

u prijevodu, ako neki proizvodjac automobila odluci ugraditi ericssonov lte cip u svoja vozila (npr. volvo usvoj novi xc90), onda mora ericssonu placati licencu na temelju cijene kompletnog vozila?

 Sve ovisi o Ericssonu,oni su vlasnici patenta te su za razliku od Applea nešto izmislili te to mogu naplaćivati koliko žele.

 

robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži Ericsson
A kaj trkeljate gluposti o Applevoj marzi? Mogu zaradjivat kolko oce, a Ericsson im ima pravo naplacivat kak se dogovore. Sad Appleu ni dosta zarade pa traze di mogu rezat. Po obicaju tuzbama u USA di imaju velke sanse dobit. Ali sve ce im se to obit o glavu, kad tad.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice