Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

poruka: 116
|
čitano: 13.150
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%".
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Jim Raynor kaže...
Tonči kaže...

 Uvijek me zabave ove lovačke priče o Androidu.

 Ono kad se Tonči iz ice-cold realnog hardver gurua pretvori u Apple fanboja

Budimo realni i ja bi appleov hardware s androidom, doduse poduplao bi ram, 4GB je neki minimum za android (zahtjevniji korisnik)..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam

Ima sad i boljeg hardvera, npr. Samsungov Galaxy... ali kombinacija je bitna. iOS je bolji sustav.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
7 godina
protjeran
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
ansha kaže...

Budimo realni i ja bi appleov hardware s androidom, doduse poduplao bi ram, 4GB je neki minimum za android (zahtjevniji korisnik)..

 Ne kužim konkretno što ti je hardverski bolje na iPhoneu nego na Android flagshipu, nije to ni kamera, ni zaslon, ni zvučnici, ni baterija a niti je najljepši smartphone.

 

Tonči kaže...

Ima sad i boljeg hardvera, npr. Samsungov Galaxy... ali kombinacija je bitna. iOS je bolji sustav.

 iOS je bolji isključivo jer je puno je optimiziraniji iz jednog jedinog razloga - što radi na vrlo ograničenim kombinacijama hardvera. 

My pleasure darlin
14 godina
protjeran
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

SOC je najbolji, ekran je najbolji lcd (nisam fan amoleda), storage je brutalno brz itd..

Prema Samsungu imam averziju, ne kupujem nista od samsunga, kad sam vidio da i na galaxy s5 imaju faux kromirani plasticni rub koji se ljusti, kao i na svim generacijama prije, rekao sam da takva firma nece dobit kune od mene. A i launcher im je uvijek, ali uvijek bio sporo, lose dizajnirano mega sranje.. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

opet ljudi usporeduju 2 razlicita svijeta ..postujem ios itd ali jednostavno android nudi puno vise mogucnosti (pola ljudi i ne zna što im mobitel tocno moze).Sto ne znaci da ios ne valja..ali jednostavno svatko voli nesto drugo . Netko voli EVO IX ..brz okretan za utrke ...stazu itd .. a netko se gusta u A6 koji nije tako okretan i brz po zavojima medjutim zalegnes i pustis B&W ozvucenje i kruzas sa 140kmh  do mora. Samo neka oni proizvode i 16 jezgreni proc.. Tu je u znacenju daleko vise nego samo mobiteli ..razmisljajte u siroj slici :)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

Btw evo retardirana stvar koju upravo radim a to je prebacujem kontakte sa curinog iphonea 4 na S7 ...i zasto bi to bilo import contacts  copy/ paste kad ne mora.Nego idiotne komplikacije oko itunesa itd itd. Eto zasto serem na ajfon i njihovo izdrkavanje

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
3 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

Smješne su mi ove android ovce.... Tvrde kako su napredni korisnici kojima je "otvorenost" softvera prvi i jedini kriterij, kako će zbog te stavke trpjeti pop up reklame, pregrijavanje, viruse, malware, spor i trzav rad, užasno lošu podršku, užasne aplikacije, užasnu optimizaciju, sve zbog naprednih opcija bez kojih ne mogu. Čovjek pomisli da oni kupe "uređaj" s androidom i sami napišu svoju verziju pa je nabace na isti.... a onda vidiš kako im je itunes prekompliciran  

 

 

 

 
2 10 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Predator003 kaže...

Smješne su mi ove android ovce.... Tvrde kako su napredni korisnici kojima je "otvorenost" softvera prvi i jedini kriterij, kako će zbog te stavke trpjeti pop up reklame, pregrijavanje, viruse, malware, spor i trzav rad, užasno lošu podršku, užasne aplikacije, užasnu optimizaciju, sve zbog naprednih opcija bez kojih ne mogu. Čovjek pomisli da oni kupe "uređaj" s androidom i sami napišu svoju verziju pa je nabace na isti.... a onda vidiš kako im je itunes prekompliciran  

Vidi vraga kod mene nema niceg od toga. Itunes je definitivno prekompliciran...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Predator003 kaže...

Smješne su mi ove android ovce.... Tvrde kako su napredni korisnici kojima je "otvorenost" softvera prvi i jedini kriterij, kako će zbog te stavke trpjeti pop up reklame, pregrijavanje, viruse, malware, spor i trzav rad, užasno lošu podršku, užasne aplikacije, užasnu optimizaciju, sve zbog naprednih opcija bez kojih ne mogu. Čovjek pomisli da oni kupe "uređaj" s androidom i sami napišu svoju verziju pa je nabace na isti.... a onda vidiš kako im je itunes prekompliciran  

 

 

 

 Ala se ti nalupaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

8 godina
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

Imam note 4 vec 2 godine,i sve bez problema obavljam kroz sve iste aplikacije.Da li  ponekad zatiltaju? Da  da li nekad otvori sporije,a nekad brze ? Da .Da li i konacnosti obojica napravimo istu stvar? Da. Medjutim stvari zbog kojih me ajfon zivcira su upravo te najjednostavnije tipa copy paste bilo  dta iz mobitela.staviti melodiju na zvonjavu samo tako sto odaberem  file i set as (sta hocu) .Danasnja situacija  importiranja kontakata sa fcking ajfona 4 na bilo koji drugi uredaj .i jos dosta takvih "sitnica"  koje su zakomplicirane bzvz.A ne to oce li mi se fejsbuk otvorit za 3ili 5 sekundi i hocu li dobit update softvera sad  ili za mjesec dana.Jedina stvar koju sam zamjerio  samsungu i opcenito androidu je kada su mi unazad par godina ucinili galaxy S3 nekoristivim na neko vrijeme sa updateom.A i to se desilo i na iosu tako da eto nitko nije bez grijeha

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Jim Raynor kaže...

 iOS je bolji isključivo jer je puno je optimiziraniji iz jednog jedinog razloga - što radi na vrlo ograničenim kombinacijama hardvera. 

 Podebljano je jedino bitno, plus čitav ekosustav.

ansha kaže...

SOC je najbolji, ekran je najbolji lcd (nisam fan amoleda), storage je brutalno brz itd..

Prema Samsungu imam averziju, ne kupujem nista od samsunga, kad sam vidio da i na galaxy s5 imaju faux kromirani plasticni rub koji se ljusti, kao i na svim generacijama prije, rekao sam da takva firma nece dobit kune od mene. A i launcher im je uvijek, ali uvijek bio sporo, lose dizajnirano mega sranje.. 

LG G6 izgleda obećavajuće dobro. 

sseennoonn kaže...

Btw evo retardirana stvar koju upravo radim a to je prebacujem kontakte sa curinog iphonea 4 na S7 ...i zasto bi to bilo import contacts  copy/ paste kad ne mora.Nego idiotne komplikacije oko itunesa itd itd. Eto zasto serem na ajfon i njihovo izdrkavanje

Istina, jedan od problema Applea... grozan file/data management. 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
sseennoonn kaže...

Btw evo retardirana stvar koju upravo radim a to je prebacujem kontakte sa curinog iphonea 4 na S7 ...i zasto bi to bilo import contacts  copy/ paste kad ne mora.Nego idiotne komplikacije oko itunesa itd itd. Eto zasto serem na ajfon i njihovo izdrkavanje

 Apsolutno se slažem, itunes je smeće kakvog nema 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
madxx kaže...

 Apsolutno se slažem, itunes je smeće kakvog nema 

iTunes definitivno ne volim, ali koristim ga zaista minimalno, sve kontakte syncam preko iClouda sa Outlookom i to radi bez greške, dok za prijenos datoteka na telefon koristim ili AirDrop ili isto iCloud. iTunes sam zadnje koristio kod jednog programa koji jedino na taj način prepoznaje config datoteke.

 

No, iTunes je jedno, iOS je drugo i definitivno se slažem s time da je iOS bolji sustav od Androida (iz više razloga).

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

I opet bez objašnjenja zašto Apple 80 a Samsung 15 i koliko je to u apsolutnim iznosima, jer koliko sam pratio Samsung ima veće prihode od mobitela nego Apple...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
southy kaže...
madxx kaže...

 Apsolutno se slažem, itunes je smeće kakvog nema 

iTunes definitivno ne volim, ali koristim ga zaista minimalno, sve kontakte syncam preko iClouda sa Outlookom i to radi bez greške, dok za prijenos datoteka na telefon koristim ili AirDrop ili isto iCloud. iTunes sam zadnje koristio kod jednog programa koji jedino na taj način prepoznaje config datoteke.

 

No, iTunes je jedno, iOS je drugo i definitivno se slažem s time da je iOS bolji sustav od Androida (iz više razloga).

 Navedite konkretne razloge  u kojem je smislu ios superioran  naspram androida.Samo  molit cu bez fanbojizma jer svatko voli drukcije inace bi svi hodali izgledali mirišali isto.Btw ne vidim  sad prednost konkretno u sinkronizaciji kada ovdje prebacim karticu iz jednog u drugi i imam sve,a  i sinkronizacija je opcionalna plus ukopcati 2 moba jedan u drugi i transfer all .Molim brz napada nego cisto da vidim sa cime apple raspolaze  tko zna mozda se prebacim ako mi se bude svidlo 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Budimo realni,da ios ima vise proizvodjaca u cjenovno razlicitim segmentima,pitanje jel bi android postojao
 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
sseennoonn kaže...
southy kaže...
madxx kaže...

 Apsolutno se slažem, itunes je smeće kakvog nema 

iTunes definitivno ne volim, ali koristim ga zaista minimalno, sve kontakte syncam preko iClouda sa Outlookom i to radi bez greške, dok za prijenos datoteka na telefon koristim ili AirDrop ili isto iCloud. iTunes sam zadnje koristio kod jednog programa koji jedino na taj način prepoznaje config datoteke.

 

No, iTunes je jedno, iOS je drugo i definitivno se slažem s time da je iOS bolji sustav od Androida (iz više razloga).

Navedite konkretne razloge  u kojem je smislu iOS superioran  naspram androida.

Samo  molit ću, bez fanbojizma jer svatko voli drukčije inače bi svi hodali, izgledali, mirisali isto.

BTW, ne vidim  sad prednost konkretno u sinkronizaciji kada ovdje ... 

 U mojem slučaju, polazim od aplikacija za iOS, koje su neke puuuuuuno bolje, kvalitetnije učinjene za iOS nego za android OS! 

Kao prvo osnovno, jedan FaceBook i Messenger! 

Uvijek ekipa iz android tabora MORA koristiti iste ali ne kroz same aplikacije već na internetu, što je po meni, big fail! 

U drugom slučaju, upravo učestale nadogradnje iOS-a su meni main big deal što je za razliku od androida evidentno da ih boli briga, ali i nemaju mogućnosti za prošlogodišnji flagship pustiti zadnji uodate! 

U zadnje vrijeme i to se popravlja, ali na kapaljku, u promilima a to je nedovoljno za ono što traže za svoje proizvode, moje skromno subjektivno razmišljanje. 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
ATJLučko kaže...
....

 U mojem slučaju, polazim od aplikacija za iOS, koje su neke puuuuuuno bolje, kvalitetnije učinjene za iOS nego za android OS! 

Kao prvo osnovno, jedan FaceBook i Messenger! 

Uvijek ekipa iz android tabora MORA koristiti iste ali ne kroz same aplikacije već na internetu, što je po meni, big fail! 

U drugom slučaju, upravo učestale nadogradnje iOS-a su meni main big deal što je za razliku od androida evidentno da ih boli briga, ali i nemaju mogućnosti za prošlogodišnji flagship pustiti zadnji uodate! 

U zadnje vrijeme i to se popravlja, ali na kapaljku, u promilima a to je nedovoljno za ono što traže za svoje proizvode, moje skromno subjektivno razmišljanje. 

 Ovo je shit of the year.... O čemu ti bulazniš???? Mora??? Bože svašta ću pročitati od fanboyeva...

Al barem si dosljedan. Kažeš kratko ali glupo.... I koristiti neki telefon radi FB? imaš 13 godina?

Učestale nadogradnje? da dobiješ nove emoji? cccccc

 

Pa za jedno 100 nadogradnji će doći na nivo andorida...

A eto i kipa na W10M ima učestale nadogradnje samo što je 98% stavki u čange logu fix this and that.... Alo bitno je hvaliti se da iamš svaki dan nadograndju ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
uragan kaže...
Budimo realni,da ios ima vise proizvodjaca u cjenovno razlicitim segmentima,pitanje jel bi android postojao

Ma da, a wp bi već tada odavno bio prošlost. Ali budimo realni, nije daleko od toga 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam

Pa prošlost je.... I symbian postoji na par uređaja.. Pitaj korisnike na ulici da nabroji os na mobitelima koliko bi ih se uopšte sjetilo da postoji w10m....

8 godina
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam

 U mojem slučaju, polazim od aplikacija za iOS, koje su neke puuuuuuno bolje, kvalitetnije učinjene za iOS nego za android OS! 

Kao prvo osnovno, jedan FaceBook i Messenger! 

Uvijek ekipa iz android tabora MORA koristiti iste ali ne kroz same aplikacije već na internetu, što je po meni, big fail! 

U drugom slučaju, upravo učestale nadogradnje iOS-a su meni main big deal što je za razliku od androida evidentno da ih boli briga, ali i nemaju mogućnosti za prošlogodišnji flagship pustiti zadnji uodate! 

U zadnje vrijeme i to se popravlja, ali na kapaljku, u promilima a to je nedovoljno za ono što traže za svoje proizvode, moje skromno subjektivno razmišljanje. 

 objasni mi jedan facebook i messenger ?  kako to misliš ? ios ima 4 aplikacije za istu stvar ?  Kako mislis da mora koristiti na internetu a ne kroz aplikacije ? Ja eto dobio sam sigurnosne update za note 4 ..Ali mozda necu dobiti nougat  za njega ali sa druge strane mob je izasao 2014.Ne kazem da ne odobravam samsung radi toga ali eto kad mi prodje garancija rootat cu ga rijesiti se bloatwarea i instalirati neki stabilni portani rom sa nougatom. 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
sseennoonn kaže...

 U mojem slučaju, polazim od aplikacija za iOS, koje su neke puuuuuuno bolje, kvalitetnije učinjene za iOS nego za android OS! 

Kao prvo osnovno, jedan FaceBook i Messenger! 

Uvijek ekipa iz android tabora MORA koristiti iste ali ne kroz same aplikacije već na internetu, što je po meni, big fail! 

U drugom slučaju, upravo učestale nadogradnje iOS-a su meni main big deal što je za razliku od androida evidentno da ih boli briga, ali i nemaju mogućnosti za prošlogodišnji flagship pustiti zadnji uodate! 

U zadnje vrijeme i to se popravlja, ali na kapaljku, u promilima a to je nedovoljno za ono što traže za svoje proizvode, moje skromno subjektivno razmišljanje. 

 objasni mi jedan facebook i messenger ?  kako to misliš ? ios ima 4 aplikacije za istu stvar ?  Kako mislis da mora koristiti na internetu a ne kroz aplikacije ? Ja eto dobio sam sigurnosne update za note 4 ..Ali mozda necu dobiti nougat  za njega ali sa druge  strane mob je izasao 2014.Ne kazem da ne odobravam samsung radi toga ali eto kad mi prodje garancija rootat cu ga rijesiti se bloatwarea i instalirati neki stabilni portani rom sa nougatom. 

Upravo to, nisi siguran hoćeš li dobiti Nougat, a znaš da tvoj gadget "ima papra" za goniti ga! 

I onda ti je ostalo što, moraš rootat-i gadget, riješavati se bloatwera pa tražiti stabilan ROM, a koliko dugo, sa kojom garancijom da će odgovarati tvojim potrebama i/ili ukusu?!?! 

A što se tiče FaceBook-a, njega sam spomenuo poradi razloga što se ekipa sa androida gro žali da cucla bakteriju, da ne možete imati SOT-a 80 sati jer eto, FaceBook i Messenger su veliki potrošači juhe u baterijama vaših gadgeta, a to nije slučaj sa "aplikacijama" u iOS-u, tim kao takvima, i još su ljepše dizajnirane LOOOOL!! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali samo 5%

stari moj svatko voli nesto svoje .Ali meni je mobitel daleko vise od samo facebooka i messengera.Mob mi izdrzi od jutra do navecer..ni ne ocekujem da ce izdrzat 10 sati sot-a jer je nemoguce. Isto tako ne očekujem da će 3.0T benzinac od 250ks trositi 8l na 100 ganjanja.Ja sam odabrao android jos nekoliko godina unazad prvenstveno zbog user interfacea..kombatibilnosti....puno opcija koje koristim pogotovo sa prelaska na Note seriju iz S serije. I ako cu ostati na samsungu nikad necu note seriju zamjeniti S serijom (osim ako nije djabe) . Ima li android problema ? ima . Ima li ios ? ima ...kao sto rekoh prije ..mene na iosu smeta jedna od banalnih gluposti kao copy/paste sa kompa na mob i obrnuto...ili eto copy paste kontakata sa ili u karticu itd itd...zrtvovat cu i ponekad aplikaciju koja se rusi za puno prednosti koje za moje potrebe nisu moguce na iosu(ujedno i spajanje sa mojim TVom što od remote controla do prikaza samog sadrzaja sa moba ili youtubea)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam

Al fb i messenger radi "bolje". Šta više djetetu treba da bude zadovoljan ;) I još ima iphone... Hej iphone.... Sve curice u razredu samo njega gledaju ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
ATJLučko kaže...

A što se tiče FaceBook-a, njega sam spomenuo poradi razloga što se ekipa sa androida gro žali da cucla bakteriju, da ne možete imati SOT-a 80 sati jer eto, FaceBook i Messenger su veliki potrošači juhe u baterijama vaših gadgeta, a to nije slučaj sa "aplikacijama" u iOS-u, tim kao takvima, i još su ljepše dizajnirane LOOOOL!! 

Bullshit. Već sam u nekoj temi spomenuo da sam na iPhoneu vidio battery drain od Facebook Messengera tjedan dana nakon što sam ga vidio na Privu. Imam i to govno i Facebook app instaliran već par mjeseci i nikakvog problema. A kladio bih se da se i dosta brže otvaraju nego na iPhoneu 6. Možda je to samo bilo jer je jadan dobio update na iOS10 pa se usporio, kako se to događa inače s Appleovim izvrsnim updateima.

 

Dakako, Facebook appovi jesu bloatano smeće, ali već dosta dugo stvarno ok rade na Androidu.

 

Ali, nvm, kad već nemaš poštenijih argumenata, uživaj u uvjerenju da je iOS bolji zbog FB appova i updatea koji su više štete nego koristi.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
ATJLučko kaže...
...

 U mojem slučaju, polazim od aplikacija za iOS, koje su neke puuuuuuno bolje, kvalitetnije učinjene za iOS nego za android OS! 

Kao prvo osnovno, jedan FaceBook i Messenger! 

Uvijek ekipa iz android tabora MORA koristiti iste ali ne kroz same aplikacije već na internetu, što je po meni, big fail! 

U drugom slučaju, upravo učestale nadogradnje iOS-a su meni main big deal što je za razliku od androida evidentno da ih boli briga, ali i nemaju mogućnosti za prošlogodišnji flagship pustiti zadnji uodate! 

U zadnje vrijeme i to se popravlja, ali na kapaljku, u promilima a to je nedovoljno za ono što traže za svoje proizvode, moje skromno subjektivno razmišljanje. 

 

ATJLučko kaže...
...
...

A što se tiče FaceBook-a, njega sam spomenuo poradi razloga što se ekipa sa androida gro žali da cucla bakteriju, da ne možete imati SOT-a 80 sati jer eto, FaceBook i Messenger su veliki potrošači juhe u baterijama vaših gadgeta, a to nije slučaj sa "aplikacijama" u iOS-u, tim kao takvima, i još su ljepše dizajnirane LOOOOL!! 

 Bitno da je čovjek od principa pa stoji iza svojih izjava što se vidi iz citata. Odvali glupost pa onda kao objasnjava pa se uvali još više...
Najvažnije je da su ljepše dizajnirane ;) Jbg današnja mladež ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Torent kaže...

 Bitno da je čovjek od principa pa stoji iza svojih izjava što se vidi iz citata. Odvali glupost pa onda kao objasnjava pa se uvali još više...
Najvažnije je da su ljepše dizajnirane ;) Jbg današnja mladež ;)

Kad smo kod toga, molio bih poštovanog gospona ATJLučko objašnjenje što je tu ljepše dizajnirano... Mom neupućenom oku ovo izgleda identično dizajnirano.

 

Facebook - Android Apps on Google Play

Facebook on the App Store

 

Messenger - Android Apps on Google Play

Messenger on the App Store

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam

Gledas u pogresan izvor. PR od applea je pravi izvor. Ne vjeruj očima vec PR applea... Jos ako imas knjigu.... Ipak je to najinovativnija kompanija na svijetu a niko se ne moze sjetiti nijedne inovacija ;)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
Torent kaže...

Najvažnije je da su ljepše dizajnirane ;) Jbg današnja mladež ;)

 Pa naravno da je dizajn važan... u svemu...

 
 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple ubere 80%, Samsung 15%, a svi ostali sam
ATJLučko kaže...
.....

A što se tiče FaceBook-a, njega sam spomenuo poradi razloga što se ekipa sa androida gro žali da cucla bakteriju, da ne možete imati SOT-a 80 sati jer eto, FaceBook i Messenger su veliki potrošači juhe u baterijama vaših gadgeta, a to nije slučaj sa "aplikacijama" u iOS-u, tim kao takvima, i još su ljepše dizajnirane LOOOOL!! 

 Ajd genijalac koja je koja? Koja je sa androida a koja sa iOS-a kad je dizajno toliko LOOOOL!! bolji?

Tonči kaže...
Torent kaže...

Najvažnije je da su ljepše dizajnirane ;) Jbg današnja mladež ;)

 Pa naravno da je dizajn važan... u svemu...

 
 

 Da vidi se drasticna razlika u dizajnu....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice