Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

poruka: 15
|
čitano: 1.585
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR".
14 godina
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

super treba netko podici cijenu uredaja i ovako su jeftini

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 12:08 (loky4i4).
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Sad tuzbe prema sonyu i htcu jer su se drznuli nesto stavit na trziste sto je apple planirao 'izmislit' za 2 do 3 godine....

 
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Ne da je kasno, vec prekasno prekasno.

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR
kingofthenight kaže...

Ne da je kasno, vec prekasno prekasno.

 

Za apple nije prekasno jer njihovi kupci ionako ne razmišljaju o VR-u dok apple ne kaže da ga trebaju imati. Najbolji primjer je apple watch, izašli su na tržište daleko iza svih a od pola smartwatcheva koji su se prodali je apple watch...

16 godina
offline
Re: Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR
bubimir5 kaže...
kingofthenight kaže...

Ne da je kasno, vec prekasno prekasno.

 

Za apple nije prekasno jer njihovi kupci ionako ne razmišljaju o VR-u dok apple ne kaže da ga trebaju imati. Najbolji primjer je apple watch, izašli su na tržište daleko iza svih a od pola smartwatcheva koji su se prodali je apple watch...

 to je zato sto su jabuchari manilpulisana masa ,zombie novog tehnolosko doba ! 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR
4mal kaže...
bubimir5 kaže...
kingofthenight kaže...

Ne da je kasno, vec prekasno prekasno.

 

Za apple nije prekasno jer njihovi kupci ionako ne razmišljaju o VR-u dok apple ne kaže da ga trebaju imati. Najbolji primjer je apple watch, izašli su na tržište daleko iza svih a od pola smartwatcheva koji su se prodali je apple watch...

 to je zato sto su jabuchari manilpulisana masa ,zombie novog tehnolosko doba ! 

 I ti spadas u tu jabucinu masu samo u malo drugaciji koš , ali nisi nista drugačiji . ta jabuka je izmislila touch screen koji se danas jednostavno koristi u mobilnoj industriji.

15 godina
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

vid'la žaba gdje konja potkivaju ... 

 

@razbijačsi se malo zaj ... ali znamo da fanatika nitko i ništa ne može razuvjeriti. taj si nosi svoj eksplozivni prsluk i samo čeka di bi pritisnul gumb misleći na 72 jabuke koje ga čekaju post festum. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 18:50 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Meni ovaj izgleda ko da voli cuclat u slobodno vrijeme.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
protjeran
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Ovaj gore je brat od ciganovica

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR
VR ce biti specijaliziran u 99% slucajeva za gaming industriju. iSheeps nisu gameri ii nece dati $2000+ dolara za nesto sto nece koristiti gotovo nikada.
Telefon je druga stvar, to koristi svatko.
Dok oni naprave svoj VR uredaj vec ce ih biti prodano 100mil i sve igrice ce biti napravljene za njih. Nece developeri sad praviti igre za uredaj koji tek dolazi u prodaju a ovamo imaju vec 100 mil korisnika.
12 godina
protjeran
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Neki su zaboravili da apple uopce nema onaj glavni komad hw koji ce gurati VR! koliko se sjecam zadnje sto je bilo je R9 290M, perfomasne u rangu 280x/Hd7970ghz...mislim da ce morati poraditi i na tom djelu! evo sad imaju odlicnu mini Nano takoder iz amd-a pa nek nju guraju unutra, ali cistokrvnu ne okrljastene mobilne verzije!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Da, vi bolje znate od Appleove uprave kada i kako trebaju uci u neki business i da li su zakasnili ili nisu.... Svaka cast!

 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Apple je zaposlio Velimira Bujaneca, majstora virtualne stvarnosti. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR
bubimir5 kaže...
kingofthenight kaže...

Ne da je kasno, vec prekasno prekasno.

 

Za apple nije prekasno jer njihovi kupci ionako ne razmišljaju o VR-u dok apple ne kaže da ga trebaju imati. Najbolji primjer je apple watch, izašli su na tržište daleko iza svih a od pola smartwatcheva koji su se prodali je apple watch...

 Jedna stvar koja se zaboravlja je da u smartwatcheve ulaze i neke stvari koje zapravo i nisu smartwatchevi. techcrunch.com/2016/01/13/apple-watch-scooped-up-over-half-the-smartwatch-market-in-2015/

 

Android Wear, niti 10%

15 godina
neaktivan
offline
Apple zaposlio vrhunskog stručnjaka za VR

Samsungov Gear VR je već dostupan i na hrvatskom tržištu a Apple tek sada počinje razmišljati o VR-u. Dobro sam predvidio da Apple radi na VR-u kad sam pročitao vijest da prelaze na AMOLED ekrane. Apple u svemu kasni i blati naprednije tehnologije dok ih i sam ne počne koristiti. Sada samo treba čekati par godina da Apple predstavi "revolucionarnu" staru tehnologiju od koje će ljudi padati u nesvijest dok budu čekali u redovima.

 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice