Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

poruka: 30
|
čitano: 3.354
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?".
15 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

Em sto ce navodno biti duplo skuplji, em sto su te dijagonale polako pred penziju jer se danas cesce ide na 40+ inca. Ali to je Aple ima iza sebe hordu fanova :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

kupujem.................................kako da ne

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

Jedva čekam da ne kupim.

 
8 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

samo se nadam da ce ugurat appletv unutra, onda ce bit veselo

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
bistri kaže...

samo se nadam da ce ugurat appletv unutra, onda ce bit veselo

Pa oni kao misle konkurirat sumsungovim smart TV-ovima. Meni je to sve debilno, kad imas max tv

15 godina
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

A de mi recite koji to Appleov proizvod nije dva puta skuplji nego konkurentski...a da pri tom opravdava cijenu.

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
malina22 kaže...

A de mi recite koji to Appleov proizvod nije dva puta skuplji nego konkurentski...a da pri tom opravdava cijenu.

Koji je?, osim Mac-ova.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
malina22 kaže...

A de mi recite koji to Appleov proizvod nije dva puta skuplji nego konkurentski...a da pri tom opravdava cijenu.

Ajd ne baljezgaj bezveze, nego malo bolje usporedi cijene!

Kad ne spavam budan sam
15 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

kupujem čim izađe s 42".

 

ne vjerujem da će ići s tim dijagonalama iz članka.

oni imaju para naručiti istraživanja što ljudi kupuju i žele, te male dijagnoale nisu interesantne.

zna se da su hrpu izmjena unosili u zadnji čas u proizvode, tako da je to sve još daaaaleko.

 

al da će biti zanimljivo, hoće.

skupo ? Dakako, ali......ima kod nas 200 familija kojima to nije ništ. A i Agrocor će nešta uzest.

 
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

Iako bugovci, nazovimo ih novinarima, i dalje pokušavaju pokrenuti flame war čini se da je forumašima dosadilo. Konačno :)

 
9 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Ispod 40 incha opce ne moraju radit.
Sljedeci tv koji kupujem ne smije biti ispod 120 cm.
12 godina
neaktivan
offline
Appleovi zahodi u drugoj polovici 2012?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2011 21:23 (redline).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
popstar kaže...
malina22 kaže...

A de mi recite koji to Appleov proizvod nije dva puta skuplji nego konkurentski...a da pri tom opravdava cijenu.

Ajd ne baljezgaj bezveze, nego malo bolje usporedi cijene!

A ti prvo procitaj sta sam napisao pa onda baci komentar...

16 godina
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Što se tiče cijene, ništa drugo se ni ne očekuje od Applea. Samo je pitanje što se sve dobije za tu lovu. Što se dijagonala tiče nisam iznenađen, zato što smatram da ovo neće biti TV za gledanje programa, već više kao ekran za igranje i/ili multimedijski doživljaj. Ako egzekucija pak ne bude dobra, imat ćemo prvi veći flop, a ako bude, recite pa pa Playstationu i X boxu. Naravno, samo moje mšljenje.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Napisao si glupost i ostao živ. Navedi par primjera gdje su Apple-ovi proizvodi duplo skuplji od adekvatne konkurencije?! U ovom slučaju ovaj analitičar (a ne analitičari kako je krivo prepisao "autor" članka) pretpostavlja da će cijena Apple-ovog TV-a biti u visini cijene uređaja (množina) koje mijenja. Doduše ja ovim analitičarima ne bih previše vjerovao, jer zadnji put kad su predviđali super-netbook, Apple je izbacio tablet, a kad su očekivali iPhone 5 i iPhone mini, dobili smo iPhone 4 S. Točnost njihovih predviđanja je nešto lošija od naših sinoptičara, dakle; katastrofalna. A BUG se očito spustio na razinu dnevnik.hr i 24sata.hr i Copy-Paste novinarstva.
14 godina
protjeran
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Malto kaže...
Što se tiče cijene, ništa drugo se ni ne očekuje od Applea. Samo je pitanje što se sve dobije za tu lovu. Što se dijagonala tiče nisam iznenađen, zato što smatram da ovo neće biti TV za gledanje programa, već više kao ekran za igranje i/ili multimedijski doživljaj. Ako egzekucija pak ne bude dobra, imat ćemo prvi veći flop, a ako bude, recite pa pa Playstationu i X boxu. Naravno, samo moje mšljenje.

  Idemo redom:

Egzekucija - izvršavanje smrtne kazne ubijanjem

 

Misliš da će Apple u svoj TV ubaciti konzolu jaču od PS3?

 

Bit će to super za igranje, imat će novi iOS s mnogo igara kao što su Angry Birds i Angry Birds Rio.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Mentalist kaže...
Malto kaže...
Što se tiče cijene, ništa drugo se ni ne očekuje od Applea. Samo je pitanje što se sve dobije za tu lovu. Što se dijagonala tiče nisam iznenađen, zato što smatram da ovo neće biti TV za gledanje programa, već više kao ekran za igranje i/ili multimedijski doživljaj. Ako egzekucija pak ne bude dobra, imat ćemo prvi veći flop, a ako bude, recite pa pa Playstationu i X boxu. Naravno, samo moje mšljenje.

  Idemo redom:

Egzekucija - izvršavanje smrtne kazne ubijanjem

 

Misliš da će Apple u svoj TV ubaciti konzolu jaču od PS3?

 

Bit će to super za igranje, imat će novi iOS s mnogo igara kao što su Angry Birds i Angry Birds Rio.

 

Pogledaj to oveko: u TV veličine npr 37 inča dobit ćeš Apple TV za gledanje, potom iMac računalo te novu igraču konzolu s mogučnošću kupnje posebno za nju izrađenih aplikacija s App storea. Smanjena veličina ekrana vjerojatno će dozvoliti primjenu uber novog zaslona sa najnaj kvalitetom slike, i voila, imamo novi best seller!
12 godina
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

Naravno da ce cijena biti dvostruka, jer to nece biti klasican TV, nego TV s puno dodatnih mogucnosti. Kao i svaki put dosad, prvo ce svi kenjkat, a onda ce konkurencija pocet nudit to u dlaku kopirano, i to ce postat standard.

A to da Appleovi proizvodi ne vrijede koliko kostaju pricajte nekom drugom. Na laptopima samo touchpad, kuciste i konektor za napajanje vrijede vise nego sto je razlika u cijeni prema nekom plasticnjaku od konkurencije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Mogu oni staviti i troduplu cijenu, nije poenta kolko je nego kome je namjenjena.

I naravno konkurencija je uvijek pusiona, mislim pogledaj kako su samo Samsung Smart TV-ovi zaostali, svi jedva cekaju da Apple izbaci TV pa da konacno naprave nesto vrijedno pomena i da nas izvedu iz tame u kojoj smo bili dosad.

Zbog ljudi koji provaljivaju ovakve gluposti, Apple ce uvijek imati astronomske profite.
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

Izvinjavam se zbog duple poruke, internet sere.

 

I mislim da bi fino bilo da ima opcija brisanja poruke sa foruma, mislim stvarno ...

 

I da ima opcija na mobilnoj verziji da se doda komentar prvi, a ne da se ceka ko ce zapocet sa komentarima, da bih mogao pristupit istim i dodat svoj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2011 11:44 (H4X0R).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Malto kaže...
Pogledaj to oveko: u TV veličine npr 37 inča dobit ćeš Apple TV za gledanje, potom iMac računalo te novu igraču konzolu s mogučnošću kupnje posebno za nju izrađenih aplikacija s App storea. Smanjena veličina ekrana vjerojatno će dozvoliti primjenu uber novog zaslona sa najnaj kvalitetom slike, i voila, imamo novi best seller!

Za TV je premalen (37 in, 2 m udaljenosti od TV-a je već previše), računalo neće biti ako je prošla od ovih glasina bila točna jer je u njoj pisalo kako se neće moći priključiti tipkovnica i miš, za igraću konzolu je također premalen ekran, osim za gore spomenute Angry Birdse.

 

Primjenu kojeg "uber novog zaslona s najnaj kvalitetom slike"? Ovo je kao da čitam post 12-godišnjeg djeteta. Rečeno je da će biti LCD, a plazma je još uvijek ispred istog po kvaliteti slike, i uvijek će biti, Bog je stvorio LCD za monitore, a ne za televizore; a OLED isto sigurno neće imati.

Malto kaže...
Što se tiče cijene, ništa drugo se ni ne očekuje od Applea. Samo je pitanje što se sve dobije za tu lovu. Što se dijagonala tiče nisam iznenađen, zato što smatram da ovo neće biti TV za gledanje programa, već više kao ekran za igranje i/ili multimedijski doživljaj.

Isto, kakav Božji multimedijski doživljaj na 32 ili 37 in? Za film nije, za glazbu neće imati dovoljno dobre zvučnike. O kojoj multimediji ti pričaš? Mogao bi poslužiti kao digitalni okvir za slike, eventualno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2011 7:06 (Mirko935).
13 godina
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

@Malto svaka ti čast na izvrsnoj obzervaciji {#} kad ljudi budu mogli angry birds skinuti na telku, to će biti to.. pa pa konzole {#} igre za iOS su i ovako i onako iznad svih standarda.. skužili EA i ekipa šta se prodaje i di je zarada {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Mirko935 kaže...
Malto kaže...
Pogledaj to oveko: u TV veličine npr 37 inča dobit ćeš Apple TV za gledanje, potom iMac računalo te novu igraču konzolu s mogučnošću kupnje posebno za nju izrađenih aplikacija s App storea. Smanjena veličina ekrana vjerojatno će dozvoliti primjenu uber novog zaslona sa najnaj kvalitetom slike, i voila, imamo novi best seller!

Za TV je premalen (37 in, 2 m udaljenosti od TV-a je već previše), računalo neće biti ako je prošla od ovih glasina bila točna jer je u njoj pisalo kako se neće moći priključiti tipkovnica i miš, za igraću konzolu je također premalen ekran, osim za gore spomenute Angry Birdse.

 

Primjenu kojeg "uber novog zaslona s najnaj kvalitetom slike"? Ovo je kao da čitam post 12-godišnjeg djeteta. Rečeno je da će biti LCD, a plazma je još uvijek ispred istog po kvaliteti slike, i uvijek će biti, Bog je stvorio LCD za monitore, a ne za televizore; a OLED isto sigurno neće imati.

Malto kaže...
Što se tiče cijene, ništa drugo se ni ne očekuje od Applea. Samo je pitanje što se sve dobije za tu lovu. Što se dijagonala tiče nisam iznenađen, zato što smatram da ovo neće biti TV za gledanje programa, već više kao ekran za igranje i/ili multimedijski doživljaj.

Isto, kakav Božji multimedijski doživljaj na 32 ili 37 in? Za film nije, za glazbu neće imati dovoljno dobre zvučnike. O kojoj multimediji ti pričaš? Mogao bi poslužiti kao digitalni okvir za slike, eventualno.

 

Ovo o čemu pričam su isključivo moje pretpostavke na osnovu poluinformacija koje svi čitamo, i imam potpuno pravo biti u krivu. Tebi se ne sviđa pretpostavljena dijagonala ekrana, pa per se odbacuješ svaku mogućnost kupnje, što je također OK.
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
nine kaže...

@Malto svaka ti čast na izvrsnoj obzervaciji {#} kad ljudi budu mogli angry birds skinuti na telku, to će biti to.. pa pa konzole {#} igre za iOS su i ovako i onako iznad svih standarda.. skužili EA i ekipa šta se prodaje i di je zarada {#}

 

Ne znam sta si tacno mislio reci, al ovaj post je na veoma tankoj niti izmedju dva znacenja i shvatanja: 1. veoma skriven sarkazam 2. ogroman nivo neznanja i neobavjestenosti.

 

Zato nebih da osudjujem prije nego objasnis sta si htio reci.

14 godina
protjeran
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
H4X0R kaže...
nine kaže...

@Malto svaka ti čast na izvrsnoj obzervaciji  {#}  kad ljudi budu mogli angry birds skinuti na telku, to će biti to.. pa pa konzole  {#}  igre za iOS su i ovako i onako iznad svih standarda.. skužili EA i ekipa šta se prodaje i di je zarada  {#}

 

Ne znam sta si tacno mislio reci, al ovaj post je na veoma tankoj niti izmedju dva znacenja i shvatanja: 1. veoma skriven sarkazam 2. ogroman nivo neznanja i neobavjestenosti.

 

Zato nebih da osudjujem prije nego objasnis sta si htio reci.

  To je bio sarkazam jer nije moguce da Apple ponudi nešto čime bi zadovoljio kupce:

  • Sony i Microsoft, a pogotovo Sony imaju svoje obožavatelje već 18 godina
  • Teško je ponuditi neki kontroler koji nije kopija ona 2 jer su oni odlični
  • PS3 nudi 7-jezgreni procesor za male pare, Apple ne nudi ništa na toj razini uz normalno cijenu. Postavlja se pitanje zašto bi to davao u TV-u za normalnu cijenu?
  • Očito je da su televizori mali
  • Postoji oko 10 igara koje se vrte na Apple-ovom OS-u
And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Malto kaže...
Ovo o čemu pričam su isključivo moje pretpostavke na osnovu poluinformacija koje svi čitamo, i imam potpuno pravo biti u krivu. Tebi se ne sviđa pretpostavljena dijagonala ekrana, pa per se odbacuješ svaku mogućnost kupnje, što je također OK.

Samo ti budi u krivu, nemam ja ništa protiv ;)

Zar se tebi sviđaju pretpostavljene dijagonale? Meni bi pred par godina možda bio doživljaj gledati film na 32 ili 37 in ekranu, ali danas kad za 3000 kn kupiš sasvim solidnu 42 in plazmu to nema smisla. A i nije mi jasno kakav bi to tebi bio multimedijski doživljaj? Za to mi treba i dobar zvučni sustav, a time se Apple sigurno neće početi baviti. Također, filmovi preko iTunesa se u Hrvatskoj ne mogu posuđivati (ako nisam u krivu), a i bez obzira na to, daleko su 4 GB filmovi kakvi su na iTunesu od kvalitete Blu-Raya. Dakle, ništa neviđeno niti zanimljivo na polju filmova i glazbe, pa zato pitam kakav multimedijski doživljaj?

Mentalist kaže...
  To je bio sarkazam jer nije moguce da Apple ponudi nešto čime bi zadovoljio kupce:
  • Sony i Microsoft, a pogotovo Sony imaju svoje obožavatelje već 18 godina
  • Teško je ponuditi neki kontroler koji nije kopija ona 2 jer su oni odlični
  • PS3 nudi 7-jezgreni procesor za male pare, Apple ne nudi ništa na toj razini uz normalno cijenu. Postavlja se pitanje zašto bi to davao u TV-u za normalnu cijenu?
  • Očito je da su televizori mali
  • Postoji oko 10 igara koje se vrte na Apple-ovom OS-u

Mislim da bi bilo u redu da uvrstimo i Nintendo ovdje, ipak on ima obožavatelje već jedno 30 godina. Za ostalo se slažem.

12 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Malo je off topic, ali prava opasnost za konzole je OnLive... (IMHO)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
  Krešimir Brebrić kaže...
Nezavisni analitičari procjenjuju kako će Apple svoje televizore prodavati po približno dvostruko većoj cijeni od "običnih" televizora drugih proizvođača.

  Sigurno vrijede toliko nema šta, i sigurno da će prodaja biti super.

Pecalica.hr team
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?
Mentalist kaže...

  To je bio sarkazam jer nije moguce da Apple ponudi nešto čime bi zadovoljio kupce:

  • Sony i Microsoft, a pogotovo Sony imaju svoje obožavatelje već 18 godina
  • Teško je ponuditi neki kontroler koji nije kopija ona 2 jer su oni odlični
  • PS3 nudi 7-jezgreni procesor za male pare, Apple ne nudi ništa na toj razini uz normalno cijenu. Postavlja se pitanje zašto bi to davao u TV-u za normalnu cijenu?
  • Očito je da su televizori mali
  • Postoji oko 10 igara koje se vrte na Apple-ovom OS-u

Pocetak 2007., internet vrvi poluinformacijama i glasinama o tome kako ce Apple navodno predstaviti telefon. Na forumima sve puno trolcina koji, sigurni u sebe kakvi trolovi vec jesu, odgovorno tvrde:

 

"Nije moguce da Apple ponudi nesto cime bi zadovoljio kupce:

  • Motorola, Microsoft, a pogotovo Nokia imaju svoje obozavatelje vec 18 godina
  • Tesko je ponuditi neki telefon koji nije kopija Nokije X ili Motorole Y jer su oni odlicni
  • Nokija X nudi [ubaci feature po volji] za male pare, Apple ne nudi nista na toj razini uz normalnu cijenu. Postavlja se pitanje zasto bi to davao u telefonu za normalnu cijenu?
  • Ocito je da je dijagonala telefona premala
  • Postoji oko 10 programa koji se vrte na Apple-ovom OS-u"

 

I tako. Povijest se ponavlja, psi laju dok karavane prolaze.

 

13 godina
protjeran
offline
Appleovi televizori u drugoj polovici 2012?

Ako se sjećaš 2007 i početka prodaje iPhona znaš da je krenula loše. Toliko loše da je Apple morao vrlo brzo srezati cijenu. A onima koji su se prvi zaletili dati taj iznos za trošiti na marketu. iPhone je u početku (a i sada u nekim segmentima) imao manje featura od tadašnjih mobitela. No marketing čini svoje. Uspjeli su preko ugovora s operaterima, raznim i izuzetno pametnim marketiškim potezima učiniti uređaj poželjnim širokim masama. Njima je bitnije da je uređaj cool umjesto funkcionalan. Također je istina da ono featurea što je imao i ima sada, večinom radi onako kako je zamišljeno, što se ne uvijek može reći za konkurenciju. Obzirom na ciljanu publiku, gomila ograničenja koja ima su čak poželjna ili ih korisnici jednostavno ne primječuju. Misle da to tako mora biti, dok ne izađe novi model a onda trk prvi stati u red :)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice