Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

poruka: 9
|
čitano: 2.066
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova".
9 godina
protjeran
offline
Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

Steta, Asus ima dobre maticne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

pametno je ne proizvoditi pametne satove. neki dan sam kupil krasnu vuru za 99 novaca (nekakav geonaute, crni s bijelim brojevima) i strašno je pametna: dvaput dnevno pokazuje točno vrijeme a i ne propušta vodu do 50 m dubine (ak se utopim, bar bu vura ostala nekome). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

"pametni satovi" - žešća glupost.

 
7 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih sa
Pametni satovi - guba stvar previsoke cijene.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

Pametni satovi - preskupi za ono šta nude 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

to će ionako propast samo je pitanje kada

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih sa
Volim pametne satove.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih satova

Previše ribiča, a mislim da je bara (kupci koje to zanima pored smartphonea udaljenog 30cm) - premala.
Sad su posebno navalili ovi kojekakvi fitness trackeri i onaj (nekoć navigacijski) garmin, pa polar, pa dakako masa kineza...
dićeš sa relativno nepoznatim image brandom (u svijetu satova) zaraditi pored weba (pa čak i hr. poštanskog ureda) na kojima se "pametnjakovići" 
poput ovog prodaju za manje od 10 dolara??? http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_174047.html

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus razmišlja o izlasku s tržišta pametnih sa
Nisu 'sad navalili', Garmin je izbacio Fenix 3 godine (dakle cijelu vječnost) prije Appleovog sata. Druga stvar je što se vrijeme počne računati tek kad Apple nešto predstavi.

Što se bare tiče, uguglaj smartwatch sales forecast, pa pogledaj kako grafikoni probijaju plafon na desnoj strani. Nije bara mala, nego pored Applea i Samsunga nije lako pecati.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice