Asus i Samsung pripremaju konkurenciju Pixelbooku

poruka: 2
|
čitano: 486
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus i Samsung pripremaju konkurenciju Pixelbooku".
8 godina
offline
Asus i Samsung pripremaju konkurenciju Pixelbooku

Baš su si konkurencija: prije su dogovorni kartel, a ovo planirani sinergijski božićni napad.

Pa nije Google Microsoft pa da kanibalistički napada svoje "platinum certified" hw partnere, kao ovi sa Windows Phone, Surface tablet / laptop itd.

Kao i Nexus / Pixel mobiteli, Pixelbook je prvenstveno demonstracijski premium model, smjernica nove tehnologije: dobar ali naprosto preskup (= nekonkurentan, s ciljem da ne bude failure već da prodaja bude na "pozitivnoj nuli").

Pixelbook je "premium" uređaj koji im je samo otvorio put, da budem zločest: navlakuša.

Smiješna mi je ta PR igra, sad će, kao, Asus & Samsung "pokazati" Googleu, a ovaj u biti vuče konce u kartelu i uvodi novi standard.

Ono, "Don't talk to me, talk to my hand Samsung & Co".


Od nove generacije "premium" Chromebooka (koja pokreće Android apps) upravo su Samsung (Pro), Asus (Flip C302) i Acer (15.6" 15) već predstavili svoje "probne" pionire ove godine, a sad je za očekivati da krenu pokupiti vrhnje novim (pravim) modelima.

U stvari, Acer neće isfurati novi model jer je s ovim tek krenuo, a taj Chromebook 15 (novi model starog imena) je bestbuy "a la premium" do 500$: za 400$ 15,6" touch screen sa full HD 1080p, 12 satnom baterijom, a tek 1,7kg i tanji od 2cm itd. Plus 3+ milijuna Android aplikacija po potrebi.
Ovi će koštati 500-999$ (odn između Acera i Googlea) - nisu si konkurencija, dogovorno uleću.

 

Vele, "Nije poznato kada bi se trebali pojaviti na tržištu."

A trebaš biti mudrac da bi to predvidio: božićna sezona, odn. od "Black Friday" - kraj 11. mj (dan nakon Thanksgiving koji je četvrti četvrtak Studenog iirc), pa do Nove godine.
Eventualno, ako nešto pođe po zlu, za CES 2018 koji je u 1. mjesecu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Asus i Samsung pripremaju konkurenciju Pixelbooku

Nepoznat izvor informacija, nepoznat datum izlaska, nepoznato nešto uopće malo previše je to ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice