Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench

poruka: 6
|
čitano: 1.309
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench".
16 godina
protjeran
offline
Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench

Ovi iz Asusa nisu normalni. Taj mobitel u vrh glave na otvorenom tržištu vrijedi 199 €.  499 €....

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench
Uspjeh zagarantiran...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench

500€ ?!?

 

One+ 5 je 500€! Imaju li ovi u Asusu internet da provjere konkurenciju i šta ona nudi po toj cijeni?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench

Više ne kupujem Asus, postali preskupi a ne nude ništa bolje od konkurencije. 

 

Imao sam Zenfone 5 i sada imam Zenfone 2 i vjerujem da bude Moj idući Huawe Mate 10 :) Ovisi što bude bolje krajem godine ili iduće kada budem birao novi smartphone. 

 

Zbogom Asus :D 

 

 

7 godina
offline
Re: Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench
Markić7 kaže...

Više ne kupujem Asus, postali preskupi a ne nude ništa bolje od konkurencije. 

 

Imao sam Zenfone 5 i sada imam Zenfone 2 i vjerujem da bude Moj idući Huawe Mate 10 :) Ovisi što bude bolje krajem godine ili iduće kada budem birao novi smartphone. 

 

Zbogom Asus :D 

 

 

 Prvi put sam kupio njihov.Zenfone 3 deluxe i moram reći da sam prezadovoljan mobom.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Asusov Zenfone 4 stigao na GFXBench
Crypt kaže...
Markić7 kaže...

Više ne kupujem Asus, postali preskupi a ne nude ništa bolje od konkurencije. 

 

Imao sam Zenfone 5 i sada imam Zenfone 2 i vjerujem da bude Moj idući Huawe Mate 10 :) Ovisi što bude bolje krajem godine ili iduće kada budem birao novi smartphone. 

 

Zbogom Asus :D 

 

 

 Prvi put sam kupio njihov.Zenfone 3 deluxe i moram reći da sam prezadovoljan mobom.

 I ja sam bio zadovoljan sa prva dva.

 

Prvi zenfone 5 sam kupio preko alzashopa (eu trgovina) za 1100kuna, a zenfone 2 za 1900kuna. Uzeo sam nešto bolji u ponudi. Gledam ja ponude zenfone 3 i vidim da je još skuplje.

 Poanta ovog što pričam je da je Asus počeo masnije naplačivati jer je postao popularniji. Umislili su se da mogu puno bolje zaraditi jer su poznati. 

Sada prelazim na konkurenciju :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice