S audio kasete lako u MP3

poruka: 13
|
čitano: 4.787
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S audio kasete lako u MP3".
12 godina
neaktivan
offline
S audio kasete lako u MP3

Ali mp3 je mrrrrtttttaaaavvvvv

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: S audio kasete lako u MP3
Sve moje kazete su završile u smeću prije nekih 15ak godina.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S audio kasete lako u MP3
Na cemu da ih slusam kad su svi kazetofoni u smecu na otpadu bog te pitaj gdi. Npr. u novom autu nemam ni cd player i to tvornicki. Imam citac kartica, dva usb utora za muziku sa sticka i mogu peglat s telefona prek bt-a. Kasete i cd-i kraj stickova te streamanja su mrtvi. Ako nije neka bootleg snimka nekog starog benda iz nekog kluba onda je sigurno dostupno online u mp3 formatu te prebacivanje s kasete nema smisla.
16 godina
offline
S audio kasete lako u MP3

Ljudi su svašta snimali na kazete, a ne samo glazbu... nekada su te stvari vrijedne za sačuvati.

No za 200 kn kupiš rabljeni deck sa dolby B i C pa presnimiš kao čovjek.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S audio kasete lako u MP3

ili ako imaš neku HIFI liniju staroga kova sa aux izlazima koja baca signal i na "vanjski" uređaj tipa dodatno pojačalo ili PC po želji....

Svaka akcija ima svoju reakciju.
10 godina
offline
S audio kasete lako u MP3

Stariji od 30 godina? I puno mlađi pa se svejedno sjećam kazeta  (jebiga,moj stari je bio veliki ljubitelj eurodance glazbe 90ih koje je čuvao na kazetama do prije par godina),a još uvijek imam kod bake radio s kazetofonom i dvije kazete koje sam joj snimio prije 2-3 godine.

 

ON TOPIC:

Već svi znaju da je MP3 gotovo mrtav format,zaživio je streaming i slično. Ipak vidim neku korist u tom prebacivanju s kazeta na MP3 pošto sam ljubitelj stare glazbe,a i sam znam da nekih pjesama iz doba kazeta nema na internetu (ne samo kazeta,već i CD-a).

John Rambo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: S audio kasete lako u MP3
Bez obzira na streaming, iznenadili me vaši komentari da je mp3 mrtav
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
S audio kasete lako u MP3

Ma ko može zamijeniti onaj predivan šum kad bi pustio reprodukciju s audio kasete...:P  A tek kad stisneš onu tipku "dolby" koja ti taj šum ukloni i zamuti zvuk do neprepoznatljivosti! Dobra stara vremena.

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
S audio kasete lako u MP3

Eh, tko vam je kriv kada ne znati čuvati stvari.

Ne cijenite ono što imate, a ionako stalno kukate...

 

Nego, ovo je super stvar. Super će poslužiti svrsi da se dobar zvuk otme od zaborava.

 

Cool stvar.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
S audio kasete lako u MP3

Konverzija analognog audio signala na digitalni nema nikakvog smisla sa današnjim prihvaćenim standardom, a još manje u mp3.
Ova pjesma naj bolje govori o diigitalnom formatu koji se danas koristi:

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: S audio kasete lako u MP3

Sječam se davno da je baka našla u vrečici stare orignalne kazete koje su nekada slušali, sada staro valjda 50 godina ako ne manje. 

I ja to pokušam slušati i ništa od toga ne valja. Kao da vrpce izblijedile. 

 

 

12 godina
offline
Re: S audio kasete lako u MP3

Tako je zapravo od uvijek zvućalo. Dinamićki raspon daleko ispod mogućnosti ljudskog uha, pa su se svakakve perverzije izvodile da se taj dio nadoknadi. Na današnjoj audio opremi za tim više nema potrebe pa kad slušaš takav izvor zvuka ti tako i zvući

7 godina
neaktivan
offline
S audio kasete lako u MP3

možda je karamarko mislio na ovu digitalizaciju?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice