B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osvjetl

poruka: 16
|
čitano: 1.705
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osvjetl".
10 godina
offline
B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osvjetl

Teoretski maticna moze posluzit za neki show-off,kao gle kad upalim pjesmu mijenja mi boju osvijetljenja, ali 2133MHz DDR4 i  da se zove gejmerska? Koliko ja znam, gejmeri kupuju RAM sa onim hladnjacima od pol metra da mogu OC RAM a ne da im bude na minimum DDR4 frekvenciji... ako bi kostala iznad 100 eura nebi imala klijentelu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Ripjaw kaže...

Teoretski maticna moze posluzit za neki show-off,kao gle kad upalim pjesmu mijenja mi boju osvijetljenja, ali 2133MHz DDR4 i  da se zove gejmerska? Koliko ja znam, gejmeri kupuju RAM sa onim hladnjacima od pol metra da mogu OC RAM a ne da im bude na minimum DDR4 frekvenciji... ako bi kostala iznad 100 eura nebi imala klijentelu...

 Više se neće zvati Biostar već Showstar motherboard.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
15 godina
offline
B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osvjetl

d-sub i ps2 utori? čemu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Imam Gigabyte Z170 ploču i isto ima dsub i ps2 portove. Dobro dođu kad trebaš spojiti stariju periferiju, primjerice staru IBM kliketušu ;-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Imam Gigabyte Z170 ploču i isto ima dsub i ps2 portove. Dobro dođu kad trebaš spojiti stariju periferiju, primjerice staru IBM kliketušu ;-)
13 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Ges kaže...

d-sub i ps2 utori? čemu...

 Neš vjerovat al ima pun klinac ljudi koji koriste d-sub i ps2 utore ;)
A ima i nas kojima smeta to što nemamo 232 port na ploči pa moramo kupovati adaptere.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
16 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Ges kaže...

d-sub i ps2 utori? čemu...

 Ovo nije loše, neka se nađe na ploči. Ali kao što je kolega iznad rekao; gamreska proča s 2133 MHz RAM-om malo odskače od naziva "gamer"

11 godina
neaktivan
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Ripjaw kaže...

Teoretski maticna moze posluzit za neki show-off,kao gle kad upalim pjesmu mijenja mi boju osvijetljenja, ali 2133MHz DDR4 i  da se zove gejmerska? Koliko ja znam, gejmeri kupuju RAM sa onim hladnjacima od pol metra da mogu OC RAM a ne da im bude na minimum DDR4 frekvenciji... ako bi kostala iznad 100 eura nebi imala klijentelu...

ParaNO1d kaže...

 Ovo nije loše, neka se nađe na ploči. Ali kao što je kolega iznad rekao; gamreska proča s 2133 MHz RAM-om malo odskače od naziva "gamer"

 Kolega je dobro primjetio, gejmeri kupuju RAM s hladnjacima i OC-aju ga da bi mogli na fejs staviti slike kako su malo OC-ali i zato što im izgledaju lijepo u kućištu.

 

U stvarnosti, "gejmeri" će kupiti bilo što blještavo, šareno, svjetleće i sl. i još ako je za "gejmere" tim bolje. Ne zaboravite, to su ljudi koji provode dane igrajući video-igrice za djecu tako da im razum nije jača strana.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
9 godina
protjeran
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Onjegin kaže...
Ripjaw kaže...

Teoretski maticna moze posluzit za neki show-off,kao gle kad upalim pjesmu mijenja mi boju osvijetljenja, ali 2133MHz DDR4 i  da se zove gejmerska? Koliko ja znam, gejmeri kupuju RAM sa onim hladnjacima od pol metra da mogu OC RAM a ne da im bude na minimum DDR4 frekvenciji... ako bi kostala iznad 100 eura nebi imala klijentelu...

ParaNO1d kaže...

 Ovo nije loše, neka se nađe na ploči. Ali kao što je kolega iznad rekao; gamreska proča s 2133 MHz RAM-om malo odskače od naziva "gamer"

 Kolega je dobro primjetio, gejmeri kupuju RAM s hladnjacima i OC-aju ga da bi mogli na fejs staviti slike kako su malo OC-ali i zato što im izgledaju lijepo u kućištu.

 

U stvarnosti, "gejmeri" će kupiti bilo što blještavo, šareno, svjetleće i sl. i još ako je za "gejmere" tim bolje. Ne zaboravite, to su ljudi koji provode dane igrajući video-igrice za djecu tako da im razum nije jača strana.

 Gdje si Onjegine stari fasisto. Ovako rano sipas gorcinu, mora da je tezak gastrabjterski zivot kad imas um iz 19og stoljeca.

10 godina
offline
B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osvjetl

Moraš imati led trake, svjetleće ventilatore, led displeje u računalu jer inače nisi gejmer. Naravno svo to osvjetljenje diže FPS za min 20%.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv

Ajd ne kaki, ti sigurno pratis neku seriju o super herojima. Reko bi da si Arrow tip. Moja prabaka je govorila mojoj baki kad je imala 30 godina da je djetinjasta jer ide u kino, a da su filmovi djecja zabava. Djeca koja sebi govore da su gameri vole sve bljestavo to se slazem. Pa gaming subkultura koketira sa gay pokretom, to sigurno sudeci po glavnim akterima igara, bradatim macho muskarcima sa dubokim glasovima kakav prosjecan gamer sigurno nije. Tak da, prije bi trebalo zekat nekog 'gejmera' da voli decke nego da je dijete.

12 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
U zadnje veijeme to led osvjetljenje je neki hit. Sad ce ga pocet ugradivat u ram memoriju i cpu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
ParaNO1d kaže...
Ges kaže...

d-sub i ps2 utori? čemu...

 Ovo nije loše, neka se nađe na ploči. Ali kao što je kolega iznad rekao; gamreska proča s 2133 MHz RAM-om malo odskače od naziva "gamer"

 "neka se nađe" nepotrebno povećava cijenu proizvoda

16 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Ges kaže...
ParaNO1d kaže...
Ges kaže...

d-sub i ps2 utori? čemu...

 Ovo nije loše, neka se nađe na ploči. Ali kao što je kolega iznad rekao; gamreska proča s 2133 MHz RAM-om malo odskače od naziva "gamer"

 "neka se nađe" nepotrebno povećava cijenu proizvoda

 Ma za koliko? HEHE. Cijena ploče koja ima d-sub i ps2 nije skuplja 100 kn niti 50 od one bez ta 2 utora tako da to ne drži vodu

12 godina
protjeran
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
Frk kaže...
U zadnje veijeme to led osvjetljenje je neki hit. Sad ce ga pocet ugradivat u ram memoriju i cpu..

Pa nije bas u zadnje vrijeme, prije je to bilo rezervirano za deluxe i slicne top ploce od preko 3000-5000kn, led se vec ustalio jer je jednostavno postao jeftin a borba za kupca naravno privlaci i ljepsa ploca, jer su specifikacije vise manje iste ne?!

 

moja z87 sniper takoder ima led osvjetljenje a kostala je 1300kn(sto smatram da nije puno za Oc plocu tog ranga)!

Takoder postoje i led rami no kod nas ne, cpu vec svijetli tj ono sto ga hladi...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: B150GT5, Biostarova matična s Vivid LED DJ osv
ParaNO1d kaže...
Ges kaže...
ParaNO1d kaže...
Ges kaže...

d-sub i ps2 utori? čemu...

 Ovo nije loše, neka se nađe na ploči. Ali kao što je kolega iznad rekao; gamreska proča s 2133 MHz RAM-om malo odskače od naziva "gamer"

 "neka se nađe" nepotrebno povećava cijenu proizvoda

 Ma za koliko? HEHE. Cijena ploče koja ima d-sub i ps2 nije skuplja 100 kn niti 50 od one bez ta 2 utora tako da to ne drži vodu

 sigurno poskupljuje tako do 50-100kn jer se ne gleda po cijeni samog d-sub il ps2 priključka, već cijena uvrštavanja tih elemenata u proizvodni proces - manje komponenti, kraći proces: jeftinija matična

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice