Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

poruka: 10
|
čitano: 2.825
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu".
16 godina
neaktivan
offline
Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

Zakon, idem odmah to vidjeti.

 

P.S. Dajte koristite termine koje koristi i struka, vec sam par puta vidio "neuralne mreze". Ozbiljno? Sastoje se od neurala? Sto je to neural?

Neuronske mreze, neuronske. Jer se sastoje od neurona. Umjetnih u ovom slucaju, naravno (da me se krivo ne shvati zbog linka). Tako da bi jos preciznije bilo reci "umjetne neuronske mreze".

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

strahujem da našim srednjoškolcima (u privatnim školama) niti ovo ne bi pomoglo. u tim glavama je vakuum. to su katodne cijevi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

linearna algebra,diferencijalni račun? jebate odoh ja radit u google

 

 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu
matkoGSi kaže...

linearna algebra,diferencijalni račun? jebate odoh ja radit u google

Pa matematika je temelj racunarske znanosti, tako da to nije nista cudno. Jos ti je i najpotrebnija linearna, a i teorija grafova nije naodmet. Numericka analiza takoder dobro dode. I nezaobilazna vjerojatnost i statistika.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 21:08 (1domagoj1).
13 godina
offline
Re: Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu
1domagoj1 kaže...
matkoGSi kaže...

linearna algebra,diferencijalni račun? jebate odoh ja radit u google

Pa matematika je temelj racunarske znanosti, tako da to nije nista cudno. Jos ti je i najpotrebnija linearna, a i teorija grafova nije naodmet. Numericka analiza takoder dobro dode. I nezaobilazna vjerojatnost i statistika.

 imao većinu,doduše ja sam druga struka,al matematika je više manje slična

kod mene se traži da rasturam solidworks,catiu,autoCAD...

 

samo da je odmrznut godinu

Svemirski mega car
14 godina
protjeran
offline
Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

Pročitah na stotine stranica o neuronskim mrežama (preporučam "Python machine learning" ~ S. Raschka) i onda sam skužil da nemam na čemu to delat, za svako imalo ozbiljnije istraživanje Deep learning-a treba zver od kompa, odnosno više njih, spominju se neke cifre od 20 000$ za najjeftiniji setup koji bi mogel "ozbiljan posel" odradit. A već sam Skynet kanil napravit.  
Al morti ipak prođem taj tečaj.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

Fantastično. ;) Mislim da zbilja vrijedi ovo odslušati. Inače, ako netko treba uvod u priču o strojnom učenju preporučujem (između ostalog) Courseru i course Andrewa Ng-a, relativno lako je za pratiti, a zanimljivo (ako još netko ne zna za njega :)).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu

Odlično! 

 

Ako nekoga zanima može svaki dan preuzimati besplatnu literaturu na packtpub.com , trenutno je tema Mashine Learning ali bude svega zanimljivog.. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu
glava11 kaže...

Odlično! 

 

Ako nekoga zanima može svaki dan preuzimati besplatnu literaturu na packtpub.com , trenutno je tema Mashine Learning ali bude svega zanimljivog.. 

Ovo je zakon. Jel imaju stalno takve nekakve akcije?

Sto se tice R-a, jos je jako zastupljen, ali Python sa scikit-learnom sve vise maha uzima.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
offline
Re: Besplatan tromjesečni tečaj o Deep Learningu
1domagoj1 kaže...
glava11 kaže...

Odlično! 

 

Ako nekoga zanima može svaki dan preuzimati besplatnu literaturu na packtpub.com , trenutno je tema Mashine Learning ali bude svega zanimljivog.. 

Ovo je zakon. Jel imaju stalno takve nekakve akcije?

Sto se tice R-a, jos je jako zastupljen, ali Python sa scikit-learnom sve vise maha uzima.

 Ja sam naletio na ovo u 12.mjesecu i eto još traje, nadam se da će nastaviti.. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice