Besplatni kursevi… svega

poruka: 5
|
čitano: 3.370
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni kursevi… svega".
14 godina
neaktivan
offline
Besplatni kursevi… svega

Svaka čast na vijesti {#}

 

PS.

Izgleda da Cocos2D postoje sve renomiraniji framework : http://www.udemy.com/cocos2d-101-creating-a-simple-game-for-iphone-from-scratch/

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Besplatni kursevi… svega

Hvalevrijedno i pohvalno...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni kursevi… svega

Kursevi??

Maloprije porodica, sad kursevi. Čekam dan kad će u naslovu osvanuti BRE...

 
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatni kursevi… svega
smokljan kaže...

Kursevi??

Maloprije porodica, sad kursevi. Čekam dan kad će u naslovu osvanuti BRE...

 

Nemoj OT-at, dobit ćeš žuti kao i ja ;) Ovo je službeno objašnjenje:

 

 

Naš lektor, Bojan Kopitar:

"Puristi se generalno mršte na to, ali de Saussureov “Tečaj opće lingvistike” zapravo je pogrešan prijevod: trebao bi biti “Kurs opće lingvistike” jer se radi (i) o kursu u smislu smjera.

Budući da je riječ o fakultetskim kolegijima, rekao bih da je kurs bolji izbor od tečaja. "

15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni kursevi… svega
smokljan kaže...

Kursevi??

Maloprije porodica, sad kursevi. Čekam dan kad će u naslovu osvanuti BRE...

Kurs je riječ koja je u hrvatski jezik stigla iz njemačkog jezika (Kurs), a u njemački je došla iz latinskog (lat. cursus). U većini europskih jezika naći ćeš neki od oblika: cursus, course, cours, corso, kurs, ... Riječ tečaj nastala je izvođenjem iz riječi teći (kretati se), povlačenjem analogije s lat. riječi cursus koja znači kretanje, trčanje (po nekim riječnicima i karijera).

 

Natrag na temu - lijepo je vidjeti da se ostvaruje jedna od često spominjanih prednosti Interneta - obrazovanje dostupno svakome i bilo gdje. Koliko vidim, uglavnom se radi o informacijskim tehnologijama i povezanim znanostima (elektronika, ...). Nadam se da će (netko) početi i s drugim znanostima, po mogućnosti i za niže razine obrazovanja, budući da je pristup Internetu sve dostupniji širom svijeta.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 21:33 (hrx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice