Bez YouTubea u iOS-u 6

poruka: 63
|
čitano: 10.569
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bez YouTubea u iOS-u 6".
14 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Nakon vjernosti iOs-u, nabavljam si prvi Android telefon.

Postoje neke stvari na Internetu koje nitko ne smije dodirnuti, Youtube je svakako jedna od njih.

 

P.S.

Razlog nabavke android telefona nije youtube, naravno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 9:00 (Ziherica).
 
16 6 hvala 0
12 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Neovisno o preferiranom mobilnom OS-u (a iOS to nije) uvijek sam za sto manje integriranih aplikacija. Ako netko ne zeli Youtube onda mu integrirani samo smeta i zauzima prostor a ako ga zeli lako ga je instalirati. Ako ga nije u stanju instalirati onda nek ni ne kupuje smartphone.

 
20 2 hvala 0
16 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Iako mi se vise cini da je ovo sasvim logican potez jer youtube podrzava HTML5 i taj app vise nemam nikakve svrhe (a usto je i ruzan), ipak cu se uvjeriti da Apple radi ovo zbog nas i zeli nas zastiti od Googla...

 

Mislio sam nabavit Nokiu za sljedeci telefon, ali nakon ovakvih poteza mislim da ce to ipak biti iPhone... Go Appple! {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
3 24 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Bilo bi dobro kada bi Apple omogućio i deinstalaciju nekih aplikacija koje dolaze po defaultu. Npr. meni je aplikacija Stocks nepotrebna i rado bih ju maknuo. Što se tiče youtubea slažem se da je uz html5 ovo postala nepotrebna aplikacija.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 9:27 (ROADRUNNER).
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6
Fala qurcu vise da su se opametili. Meni osobno youtube aplikacija na iphoneu smece.
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

meni je aplikacija skroz dobra i nervira me sta apple uvodi svoje korisnike u rat s googleom... briga mene za njih i njihove patente, ja samo zelim dobro korisničko iskustvo i to je to

 
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
dwade20 kaže...

meni je aplikacija skroz dobra i nervira me sta apple uvodi svoje korisnike u rat s googleom... briga mene za njih i njihove patente, ja samo zelim dobro korisničko iskustvo i to je to

 

Instalirat ću ti ga ja za 100kn

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
moderator
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6
Držite se teme. Off topic obrisan.
...
Moj PC  
1 2 hvala 1
12 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Logično i očekivano, YT radi i bez te aplikacije pa ona sama po sebi nema smisao.

Ali da je to dio rata između Googlea i Applea je očito. Sada je iz iOSa izbačeno sve od Googlea, a izgleda da ostaje jedino unaprijed zadana njihova tražilica.

Tu nemaju neke alternative osim Microsoftovog Binga koji im očito nije ništa privlačniji niti bolji.

Kad već izbacuju neke predinstalirane aplikacije bilo bi zgodno da izbace ili omoguće brisanje aplikacija Burze, Kompas i Game centar jer ih nikad ne koristim, a Video vrate pod Glazbu i Kontakte pod telefon kao što je nekad bilo.

Na Androidu zna biti još gora stvar, kod HTCa se npr.zna dobiti još i više predinstaliranih aplikacija kao FB, 2 appa za Twiter, par njih za navigaciju, par za multimediju i svašta drugog.

Za mene je što manje aplikacija to bolje. Kao da Apple, Google ili itko drugi može znati koje bi aplikacije ja volio a koje ne.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Mene samo zanima da li su smislili zamenu za YT (kao što su za Maps uzeli konkurentski servis), jer u suprotnom ništa ovim nisu uradili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Ivan(4) kaže...

Mene samo zanima da li su smislili zamenu za YT (kao što su za Maps uzeli konkurentski servis), jer u suprotnom ništa ovim nisu uradili.

 

Uradili su to da su pokazali zube googleu i kako bi mogli napraviti zamjenu za yt. Jedino ako google napravi app za youtube sto ce vjerojatno i napraviti
12 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Ivan(4) kaže...

Mene samo zanima da li su smislili zamenu za YT (kao što su za Maps uzeli konkurentski servis), jer u suprotnom ništa ovim nisu uradili.

Youtube radi jednako dobro u Safariju, a imat ćeš i aplikaciju na App Storeu za skinut.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Tau kaže...

Logično i očekivano, YT radi i bez te aplikacije pa ona sama po sebi nema smisao.

Ali da je to dio rata između Googlea i Applea je očito. Sada je iz iOSa izbačeno sve od Googlea, a izgleda da ostaje jedino unaprijed zadana njihova tražilica.

Tu nemaju neke alternative osim Microsoftovog Binga koji im očito nije ništa privlačniji niti bolji.

Kad već izbacuju neke predinstalirane aplikacije bilo bi zgodno da izbace ili omoguće brisanje aplikacija Burze, Kompas i Game centar jer ih nikad ne koristim, a Video vrate pod Glazbu i Kontakte pod telefon kao što je nekad bilo.

Na Androidu zna biti još gora stvar, kod HTCa se npr.zna dobiti još i više predinstaliranih aplikacija kao FB, 2 appa za Twiter, par njih za navigaciju, par za multimediju i svašta drugog.

Za mene je što manje aplikacija to bolje. Kao da Apple, Google ili itko drugi može znati koje bi aplikacije ja volio a koje ne.

Ma nek stave oni kaj hoće, ali da bar imamo mogućnost maknuti određene aplikacije s mobitela koje nisu od krucijalne važnosti na samom telefonu. Sav taj bloatware, a da ne velim kako skoro za svaki od njih moraš imat nekakvu konekciju na internet jer inače nema svrhe od tih aplikacija....

{| qu!ck_s!1\/3r |}
12 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
lnova65 kaže...
Uradili su to da su pokazali zube googleu i kako bi mogli napraviti zamjenu za yt. Jedino ako google napravi app za youtube sto ce vjerojatno i napraviti

sta bi ovo trebalo znaciti?

13 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
lnova65 kaže...
Ivan(4) kaže...

Mene samo zanima da li su smislili zamenu za YT (kao što su za Maps uzeli konkurentski servis), jer u suprotnom ništa ovim nisu uradili.

 

Uradili su to da su pokazali zube googleu i kako bi mogli napraviti zamjenu za yt. Jedino ako google napravi app za youtube sto ce vjerojatno i napraviti

A šta misliš odakle Appleu YT app.Nisu ga oni sami pravili

robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Na Windows Phone-u ne dolazi YT aplikacija, instaliraš je u sekundi sa Marketplace-a. Ja sam za to da sa mobitelom dolazi što manje predinstaliranih aplikacija, ja instaliram ono šta ja hoću. Tako da mi je ovaj potez Apple-a sasvim logičan.

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Na iPhoneu je YT app i ovako katastrofa, bolji je youtube.com kroz browser. Žao mi je što ga izbacuju na iPadu, jer je na njemu dosta dobar, ali siguran sam da će na appstoreu izaći dostojna zamjena

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 10:56 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

Sad samo Google treba maknuti HTML5 podršku sa YT-a i problem riješen za Apple suckere! {#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Don Kihoty kaže...

Sad samo Google treba maknuti HTML5 podršku sa YT-a i problem riješen za Apple suckere! {#}

Da.Mora nekako odgovorit Appleu.To im je najjednostavnije

robimarko@gmail.com
14 godina
protjeran
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

Nema to ništa sa njima.

Apple miče tuđe software sa svojih uređaja.

 

Google smije sa svijim web servisima što hoće.

HTML5 ni nema ništa sa Appleom, a Google svoj servis

može prilagoditi sebi kako hoće.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Don Kihoty kaže...

Nema to ništa sa njima.

Apple miče tuđe software sa svojih uređaja.

 

Google smije sa svijim web servisima što hoće.

HTML5 ni nema ništa sa Appleom, a Google svoj servis

može prilagoditi sebi kako hoće.

Sve super ako zanemarimo cinjenicu da ogroman broj pristupa Youtubeu stize sa iOS uredjaja i da bi na taj nacin Google najvecu stetu napravio sam sebi jer on ipak puno vise zaradjuje od reklama nego od Androida.

 

Osim toga, da Apple i Google krenu u takav rat vrlo brzo bi ih netko treci pregazio u svim segmentima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 11:48 (BlueMax).
15 godina
odjavljen
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Najbolje da izbace HTML 5, sami sebi će pucat u koljena.

http://isvijet.com.hr
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Edge kaže...

Najbolje da izbace HTML 5, sami sebi će pucat u koljena.

facepalm

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
16 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Prvo sam si pomislio: "Pasmasters!".

A onda sam skužio da se aplikacija palila isključivo kad sam u Safariju pokušao otvoriti youtube link... Ne treba to po difoltu biti instalirano, dapače.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Danny_HR kaže...

Prvo sam si pomislio: "Pasmasters!".

A onda sam skužio da se aplikacija palila isključivo kad sam u Safariju pokušao otvoriti youtube link... Ne treba to po difoltu biti instalirano, dapače.

Mene je to čak i nerviralo. Kad bih iz Safarija otvorio youtube, pogledao filmic ostao bi mi u YouTube aplikaciji, a ne u Safariju i to me smetalo.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Indestructible kaže...
Edge kaže...

Najbolje da izbace HTML 5, sami sebi će pucat u koljena.

facepalm

 

Zar nije Googleu u cilju da sto vise ljudi koriste njihove usluge?

 

http://isvijet.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Youtube na iPhone -u je ok, ali na iPad-u je stvarno super i podrzavam ovaj korak. Prvenstveno jer posto je aplikacija nezavisna od iOS-a moci ce se napraviti update s vremena na vrijeme posto se preuzima s AppStore-a, a dok je bila vezana s iOS-om update nije bio moguc dok nije dosao novi iOS. 

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Edge kaže...

 

Zar nije Googleu u cilju da sto vise ljudi koriste njihove usluge?

 

Upravo tako. Zapravo je Google-u svejedno da li netko koristi Android ili iOS, dok god koristi njihove usluge. Osim ako Android nema jos nekog dodatnog spywarea/CIA rootkita ugradjenog u sam OS... {#}

 

"Page je objasnio da je Android zamišljen kao sredstvo kojim bi se kompanijine postojeće usluge ponudile korisnicima mobilnih uređaja."

Google – Android važan, ne i kritičan

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 12:34 (SupremeCommander).
16 godina
odjavljen
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

1 . Upali iPhone

2. Settings > Restrictions

3. Youtube > Disable

 

Najgora aplikacija u povjesti iPhonea. 

Prodajem masu laptopa
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Baja 001 kaže...

1 . Upali iPhone

2. Settings > Restrictions

3. Youtube > Disable

 

Najgora aplikacija u povjesti iPhonea. 

 

Da to sam ja radio ali me onda zivcira to sto nemozes otvarat youtube recimo kad netko ovdije na forumu posta mozes samo preko m.youtube.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice