Bioračunalo pogonjeno proteinima

poruka: 14
|
čitano: 1.899
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bioračunalo pogonjeno proteinima".
12 godina
neaktivan
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima

Znači da nas matrix roboti neće stavljati u čahure da bi koristili naš električni potencijal,već da nas probavljaju dok ne ostanemo bez ATP-a.

Baš krasno...

 

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima

Au, zamisli da igraš na računalu koje je uštekano u kanticu weja :D

 
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima
Ikarus01 kaže...

Znači da nas matrix roboti neće stavljati u čahure da bi koristili naš električni potencijal,već da nas probavljaju dok ne ostanemo bez ATP-a.

Baš krasno...

 

 

 

Eh, originalno je zamisljeno da nas koriste za CPU power (mozak) ali su u studiju rekli da ljudi to nece shvatiti i da promjene na "omg bateries". Takva prica ide

9 godina
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima

svaka druga vijest je o umjetnoj inteligenciji i sl., jos malo i najebali smo.. uzivajte dok mozete 

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima
mislav_01 kaže...
Ikarus01 kaže...

Znači da nas matrix roboti neće stavljati u čahure da bi koristili naš električni potencijal,već da nas probavljaju dok ne ostanemo bez ATP-a.

Baš krasno...

 

 

 

Eh, originalno je zamisljeno da nas koriste za CPU power (mozak) ali su u studiju rekli da ljudi to nece shvatiti i da promjene na "omg bateries". Takva prica ide

 Malo guglah i naišao sam na takvu teoriju koja čak koja pokazuje promijenjen scenarij na str. 50 ovog što si rekao.

Međutim uzevši u obzir da je atmosfera zagađena od kemijskog ratovanja i da sunce jedva dopire do površine,također jezgra Zemlje je slaba ali dovoljna za preživljavanje Ziona, uz to strojevi ne mogu do jezgre jer je zaštićena Zionskim zidinama...pitanje se postavlja kako bi se strojevi napajali, zar bi nekako particionirali mozak da održava osnovne potrebe vezane za homeotermnost,a ostatak koristili kao procesorsku moć... eh to je pitanje.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima
Dodat kreatina i racunalo je dozivjelo OC 😊
Xbox: Muskarcina
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima
Virty kaže...
Dodat kreatina i racunalo je dozivjelo OC 😊

 

Gainer ?

15 godina
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima

ja sam naprednija verzija jer trošim i proteine i ugljikohidrate i bjelančevine i vlaknaste tvari. i vodu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima

 server error daje dvostruki post. grrrrr. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2016 5:12 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima

Nadam se da ne pošto se moze prehladit ta glupost i onda problem, plus ne mozes ih replicirati. Više problema za Voyager nego koristi

15 godina
offline
Bioračunalo pogonjeno proteinima

Da ga upogonim proteinima koje redovito koristim kao što su slanina, rakija i bijeli luk, bio bi još brži, a da povremeno mu dam i grah sam bi se hladio, uz povećan broj decibela.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima
Ajar kaže...

ja sam naprednija verzija jer trošim i proteine i ugljikohidrate i bjelančevine i vlaknaste tvari. i vodu. 

 Obje istovremeno?

 

Ti mora da si sljedeći korak u ljudskoj evoluciji.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
Re: Bioračunalo pogonjeno proteinima
Ikarus01 kaže...

 Obje istovremeno?

 

Ti mora da si sljedeći korak u ljudskoj evoluciji.

 a baš sam mislio kako nitko neće primijetiti istoznačnicu. grrrr. provalilo me. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2016 17:20 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice