Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

poruka: 23
|
čitano: 7.415
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav".
13 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Jedno laičko pitanje: recimo da danas želiš uložiti recimo 1000 Kn u BC i recimo da sutra želiš isplatu i da se vrijednost BCa nije promijenila, koliko bi sutra mogao dobiti casha? Zanima me koliko se troši na transakcije i usluge oko kupovine / prodaje te digitalne valute? Jel ne vjerujem da se može dobiti nazad 1000 Kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
Cro0707 kaže...

Jedno laičko pitanje: recimo da danas želiš uložiti recimo 1000 Kn u BC i recimo da sutra želiš isplatu i da se vrijednost BCa nije promijenila, koliko bi sutra mogao dobiti casha? Zanima me koliko se troši na transakcije i usluge oko kupovine / prodaje te digitalne valute? Jel ne vjerujem da se može dobiti nazad 1000 Kn.

 Teoretski da je tečaj zamrznut - sigurno si na gubitku. Provizija ima raznih, od banke do mjenjačnice, neke su doista vrlo visoke.

 

Provizije se izbjegavaju izravnom kupnjom (od neke osobe), ali to je pak priča za sebe...

 

...
11 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Ne uplicite se dok neistrazite,nepanicarite kad krene padat, neulazite zadnji novac nego ono sto ste i voljni izgubit....u narednim danaima ce biti svasta

 
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Gdje se provjereno može trgovati bitcoinima, dionicama i sl.?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
Zin8 kaže...

Gdje se provjereno može trgovati bitcoinima, dionicama i sl.?

 Ja sam na coinbase-u, moguće je kombinirat Bitcoin, Litecoin i Ethereum i naravno Eure. U principu sve što izmajnam šaljem tamo.

FOR THE HORDE
9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Zbog updajta koji dolazi 1.8 svi su se malo pripali, pošto nitko nezna točno što će se dogoditi; postoji čak mogućnost da se btc podijeli u 2 blockchain kao što se ethereum bio podijelio u 2 dijela.

Zbog toga sada vidimo velike promjene u cijeni a tako bi moglo biti i u iducih 15-20 dana, pogotovo što budemo bliže 1.8.

Ako sve prođe dobro nakon toga datuma očekujem porast cijene.

Što se tiče kupovine najbolji je coinbase, za povlačenje btc ja koristim virwox i cryptopay, u zadnje vrijeme coinbase je često štekao.

Inače 2 najbolja online walleta su coinbase i blockchain.info/

Ako hočete trejdati crypto valutama preporučam exchange; poloniex, bittrex, livecoin, yobit( ovaj zadnji ima dosta noobova koji počinju trgovati ovdje, pa se da iskoristiti, inače ne preferiram yobit)

Svi oni koji se žele odvažiti i trejdati zapamtitite uložite samo novce koje možete priuštiti da izgubite, ovo je vrlo rizično i ako neznate što radite možete izgubiti novce.

Stoga pamet u glavu i pogledajte malo tutoriale i video na youtube prije početka.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2017 14:25 (ivakar).
 
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
Ako se majnanje koristi za pronalazenje novih coina i obradu transakcija, kak budu se obradivale transakcije kad se prestane majnat? Posto je sve teze i teze majnat onda je logicno za ocekvat da jednog dana ne bude moguce majnat. Kud onda i kako dalje?
15 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

1.8., barem kako analitičari kažu, trebao bi biti važan, ako ne i najvažniji datum za kriptovalute. Panika je očita po forumima i portalima, ali iskreno mi je žao što nisam imao novca "viška" da iskoristim ovaj pad. Bilo je dan iz neba za ljude koji žele okrenuti lovu na brzinu. Problem je kad se dese ovakvi padovi, svi strahovi se nagomilaju i ljudi panicare. 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Daleko je još od gotovog ,prava panika tek počinje za tjedan dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Ma kakva panika?Samo nemoj ulagat ono kaj nisi spreman izgubit.Drž se toga i sve 5.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Ne postoji novac koji sam spreman izgubiti...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Rothschild: "Buy when theres blood in the streets, even if the blood is your own."   ilitiga   "buy when thers food on the streets"

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Bit će još prilika do 01.08., vrlo vjerojatno.. 

 

Isti dan je i Etherium pao ispod 150$, dok je dan nakon već preletio 200$ i doša.. Tu se moglo više novca okrenuti nego na BTC..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav
Jedno laičko pitanje: recimo da danas želiš uložiti recimo 1000 Kn u BC i recimo da sutra želiš isplatu i da se vrijednost BCa nije promijenila, koliko bi sutra mogao dobiti casha? Zanima me koliko se troši na transakcije i usluge oko kupovine / prodaje te digitalne valute? Jel ne vjerujem da se može dobiti nazad 1000 Kn.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
Cro0707 kaže...
Jedno laičko pitanje: recimo da danas želiš uložiti recimo 1000 Kn u BC i recimo da sutra želiš isplatu i da se vrijednost BCa nije promijenila, koliko bi sutra mogao dobiti casha? Zanima me koliko se troši na transakcije i usluge oko kupovine / prodaje te digitalne valute? Jel ne vjerujem da se može dobiti nazad 1000 Kn.

 

cca. 900 kn, bankomat u Tkalči uzima oko 10%. preko online transakcijskih servisa, znatno manje, samo ne dobiješ isti već drugi dan dok se money transfer no procesuira. također, cijena transakcije ovisi o domecilnoj banci (ugovorenoj usluzi), ako i ukoliko uzima fee za obradu INO uplate.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op

Normalno na nemožeš. Problem je kad pribacuješ FIAT valute u BTC ili obrnuto, tada su velike provizije. Kad trguješ na exchnage minimalne su trošarine oko 0.2%,čak i manje.

Kod kupovanja btc ili povlačenja najveće su trošarine, cryptopay uzima oko 4-5% za povlačenje, virwox oko 8%, coinbase oko 5%

Ja koristim najviše cryptopay i preporučam je,to je debitna visa kartica i možeš pribaciti btc na karticu i podignit pare na bilo kojem bankomatu.

 

14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

A kaj vam nije najbolje/najjednostavnije otvorit račun na Krakenu. Tamo poslat $/€ sa bankovnog računa i kad sjedne kupit BTC ili što već želite. Provizija minimalna.

 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op

zlatno pravilo ulaganja: ne ulagati u valute/dionice/kriptovalute koje visoko kotiraju, sigurno ce pasti(kad tad)

15 godina
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
Trenutno kad ideš u inozemstvo, plaćaš 5% tečajne razlike između tvoje i strane valute (kupovni i prodajni tečaj). Kriptovalutom kad bi direktno platio u inozemstvu, platio bi npr. 0,1% za transakciju, a ako bi htio cash platio bi do 9%. Realno, kad bi svi prodavači nabavili kriptowallete, međunarodna trgovina bi odjednom pojeftinila no kako država ne priznaje kriptovalute, potrebno je napraviti skupo prebacivanje u lokalnu valutu zbog poreza čime transakcija poskupljuje.
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
14 godina
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
NEW_MAN kaže...
Ako se majnanje koristi za pronalazenje novih coina i obradu transakcija, kak budu se obradivale transakcije kad se prestane majnat? Posto je sve teze i teze majnat onda je logicno za ocekvat da jednog dana ne bude moguce majnat. Kud onda i kako dalje?

 pređe se sa POW na POS, POC, POI  ..evo ripple npr. ne možeš mineat

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo oporav

Pozdrav.

Prodao bih bitcoin pa me zanima gdje i kako, nisam nikad trgovao sa tim. Prije dosta godina sam zaradio nešto sitno dolara u BTC na nekoj PTC stranici i to je naraslo na oko 200USD.

Sad bi ja to prebacio na tekući račun PBZ Visa Electron Debit. Dali je ok ova Bitcoin mjenjačnica https://bitcoin-mjenjacnica.hr/#buy-sell ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
mce64 kaže...

Pozdrav.

Prodao bih bitcoin pa me zanima gdje i kako, nisam nikad trgovao sa tim. Prije dosta godina sam zaradio nešto sitno dolara u BTC na nekoj PTC stranici i to je naraslo na oko 200USD.

Sad bi ja to prebacio na tekući račun PBZ Visa Electron Debit. Dali je ok ova Bitcoin mjenjačnica https://bitcoin-mjenjacnica.hr/#buy-sell ?

Kazu ljudi da je ok..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin pao ispod 2.000 dolara, ali se brzo op
Rudario nekad.... islo mi presporo za moj ukus. Kupio za 10,000 kn BC kad su bili oko sto dolara. Prodao prosle god.... da sam pricekao....
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice