BlackBerry ipak prelazi na Android

poruka: 7
|
čitano: 1.243
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry ipak prelazi na Android".
9 godina
protjeran
offline
BlackBerry ipak prelazi na Android

Dok se ovi odluce propast ce.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry ipak prelazi na Android

jedino pozitivno od ovoga svega je da ce cijena uredjaja pasti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BlackBerry ipak prelazi na Android

 Meni ovo ne zvuči dobro nikako. Odbacuju dobar os a prelazak na android im nikako ne garantira bolji prolaz

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BlackBerry ipak prelazi na Android
OS je groblje i jedino dobro je bila sigurnost te paketi koje si mogel koristit za mail u roamingu. Sad kad su u pricipu obicni smartphone vise ih niko ne treba jer je baba s kolacima otisla prije tri godine.
15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry ipak prelazi na Android
NEW_MAN kaže...
OS je groblje i jedino dobro je bila sigurnost te paketi koje si mogel koristit za mail u roamingu. Sad kad su u pricipu obicni smartphone vise ih niko ne treba jer je baba s kolacima otisla prije tri godine.

 ocito odavno nisi koristio BB10 (ako si uopce) te ocito govoris o starome OS-u

 

 

13 godina
offline
BlackBerry ipak prelazi na Android

Nadaju se da neće završiti kao Nokia koja je ustrajala na svom pa na Windows Phone OS-u pa znamo kako je završila.

Vidit ćemo dali će biti prekasno jer im financije nisu najbolje. Ljudi uglavnom žele aplikacije pa kada vide drugi OS koji nije Android ili iOS vjerojatno se prvo čude gdje su im poznate aplikacije.

Ne znam, možda su se u međuvremenu pojavile većina aplikacija i tamo.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry ipak prelazi na Android
njonji kaže...

Nadaju se da neće završiti kao Nokia koja je ustrajala na svom pa na Windows Phone OS-u pa znamo kako je završila.

Vidit ćemo dali će biti prekasno jer im financije nisu najbolje. Ljudi uglavnom žele aplikacije pa kada vide drugi OS koji nije Android ili iOS vjerojatno se prvo čude gdje su im poznate aplikacije.

Ne znam, možda su se u međuvremenu pojavile većina aplikacija i tamo.

 Većinom webappovi koji su sami link na web stranice. U biti je bila vijest na bugu da su dosta aplikacija na BB storeu napravljeno od bota.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice