BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na MWC s

poruka: 12
|
čitano: 2.053
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na MWC s".
14 godina
neaktivan
offline
BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na MWC s

Džaba ste krečili.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na MWC s

"Kako i priliči modernim mobitelima tako će i BlackBerryjev Mercury imati čitač otiska prsta koji će biti smješten ispod razmaknice, odnosno tipke „space“."

 

 Pa nije ispod, nego u "razmaknici". Toliko kasnite s prenošenjem vijesti i onda još obmanjujete narod. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Kada bi mu cijena bila konkurentna, došao bi na listu za razmatranje. No poznavajući njihovu "poslovnu politiku" vezanu za određivanje cijene proizvoda, ne nadam se nekoj realnosti.
Zadnji BB u mom vlasništvu je bio Bold 9000, tada divan uređaj (2009 godina)koji je imao čime opravdati "premium" cijenu od 3000kn.
If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
online
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Mirko935 kaže...

 Pa nije ispod, nego u "razmaknici". Toliko kasnite s prenošenjem vijesti i onda još obmanjujete ovaj napaćeni narod. 

 Primjeti ispravak 

Držimo se narodne terminologije....

johnwaynesk kaže...
Kada bi mu cijena bila konkurentna, došao bi na listu za razmatranje. No poznavajući njihovu "poslovnu politiku" vezanu za određivanje cijene proizvoda, ne nadam se nekoj realnosti.
Zadnji BB u mom vlasništvu je bio Bold 9000, tada divan uređaj (2009 godina)koji je imao čime opravdati "premium" cijenu od 3000kn.

 Ja sam imao Curve 8310, bio je sexy, ali trackball u banani.

A kaj se tiče  trenutnih modela, kolega Mirko935 tvrdi da Priv opravdava cijenu (čak je i bio na rasprodaji za 300€ jedno vrijeme).

I fakat se čini ok, i nema konkurenciju u svojoj special niši.

Ja ću se vjerovatno isto prebaciti na neki od njihovih modela (za sad ne, ali sljedeću generaciju definitivno). 

BB je svejedno uvijek nekako drugačiji i poseban; jednostavno, taj neki čudni filing kad ga koristiš (ako se sjećaš toga)...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 0:38 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Izgazio sam par gen. BB-ova, dok im OS nije otisao u ropotarnicu. Nedavno sam imao priliku kratko raditi na Priv modelu i mogu reci da je odlican. Osobno mi je malo prerobustan, jer 5.4" + qwerty uzima danak ergonomije.

Trenutno koristim A3 2016, 2 dana sam bio koristio A5 2016 i vratio ga (tacna, šlapa..).

Kombinacija na ovom novom BB modelu (4.5" + qwerty) bi mogla biti dobro pogodjena varijanta, samo da ne zabibere cijenu.

Disclamer: da, napola sam dinosaur, ali tasta je tasta, koliko god sutjeli o tome..
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
johnwaynesk kaže...
Kada bi mu cijena bila konkurentna, došao bi na listu za razmatranje. No poznavajući njihovu "poslovnu politiku" vezanu za određivanje cijene proizvoda, ne nadam se nekoj realnosti.
Zadnji BB u mom vlasništvu je bio Bold 9000, tada divan uređaj (2009 godina)koji je imao čime opravdati "premium" cijenu od 3000kn.

Sudeći po cijeni s kojom je DTEK60 izašao na tržište, plus što je gospon Chen sam rekao da su fulali s cijenom Priva, mislim da bi mogao Mercury doći s nekom normalnijom. A za Black Friday je Priv išao za 320 € kako i fer-de-lance reče, za te pare sam baš s guštom uzeo drugi primjerak da se žena oslobodi okova iPhonea.

 

fer-de-lance kaže...

 Primjeti ispravak 

Držimo se narodne terminologije....

 

 Ja sam imao Curve 8310, bio je sexy, ali trackball u banani.

A kaj se tiče  trenutnih modela, kolega Mirko935 tvrdi da Priv opravdava cijenu (čak je i bio na rasprodaji za 300€ jedno vrijeme).

I fakat se čini ok, i nema konkurenciju u svojoj special niši.

Ja ću se vjerovatno isto prebaciti na neki od njihovih modela (za sad ne, ali sljedeću generaciju definitivno). 

BB je svejedno uvijek nekako drugačiji i poseban; jednostavno, taj neki čudni filing kad ga koristiš (ako se sjećaš toga)...

Isprike za grešku.

 

Sljedeću generaciju od Priva, tj. Mercury; ili čekaš generaciju nakon Mercuryja? Šta, nikako da crkne onaj tvoj Kinez sa 12000 Antutu bodova pa da napokon uđeš u neko modernije doba...

 

hrc_smb kaže...
Izgazio sam par gen. BB-ova, dok im OS nije otisao u ropotarnicu. Nedavno sam imao priliku kratko raditi na Priv modelu i mogu reci da je odlican. Osobno mi je malo prerobustan, jer 5.4" + qwerty uzima danak ergonomije.

Trenutno koristim A3 2016, 2 dana sam bio koristio A5 2016 i vratio ga (tacna, šlapa..).

Kombinacija na ovom novom BB modelu (4.5" + qwerty) bi mogla biti dobro pogodjena varijanta, samo da ne zabibere cijenu.

Disclamer: da, napola sam dinosaur, ali tasta je tasta, koliko god sutjeli o tome..

Mislim da je veličina uglavnom stvar navike. Ja sam se kleo u 3.7" mobitele dok nisam prešao na 5", sad ne bih s Privovih 5.4" na manje da mi platiš.

 

Ma nema do prave tipkovnice. Bojao sam se da će ženi to biti bezveze i da je uopće neće koristiti jer nikad prije nije imala QWERTY mobitel, ali prema statistici tipkovnice tipka na fizičku 98% vremena isto kao i ja i sad kaže da ne zna kako je živjela bez toga, da nema šanse da bi više kupila mobitel bez tipkovnice itd.

 

Ja se samo nadam da će Mercury dobro proći na tržištu pa da će im se isplatiti nekad najesen ili početkom sljedeće godine napraviti novi slider s ~5.5" ekranom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Kad bi spustili cijenu uredjaja,dosli bi na minimalno 5% trzisnog udjela u godinu dana...
Jbg...politika
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Abomb kaže...
Kad bi spustili cijenu uredjaja,dosli bi na minimalno 5% trzisnog udjela u godinu dana...
Jbg...politika

 Mislim da i marketing tu igra prilično veliku ulogu, kao i ova čudna negativnost raznih recenzentića prema BB-u. iPhonei i Samsunzi se prodaju i po višim cijenama bez problema.

Da ljudi vide reklamu za BlackBerry na svakom drugom ćošku kao što vide Galaksije i ajFone i da su bili sposobni prikazati ljudima sve mogućnosti npr. Priva bila bi i puno bolja prodaja. Svatko kome sam pokazao Priva bude iznenađen, prvo time što BlackBerry uopće postoji i proizvodi mobitele, drugo time što se sve može s tipkovnicom itd. I svima je super-cool je*eno blabla, ali ljudi jednostavno ne znaju za to. Apple izreklamira emoji replacement kao da je novo svjetsko čudo i najbitniji feature na iOS10, a na Privu imam sličnu opciju odavno i nigdje ni spomena o tome.

13 godina
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
fer-de-lance kaže...

 Ja sam imao Curve 8310, bio je sexy, ali trackball u banani.

A kaj se tiče  trenutnih modela, kolega Mirko935 tvrdi da Priv opravdava cijenu (čak je i bio na rasprodaji za 300€ jedno vrijeme).

I fakat se čini ok, i nema konkurenciju u svojoj special niši.

Ja ću se vjerovatno isto prebaciti na neki od njihovih modela (za sad ne, ali sljedeću generaciju definitivno). 

BB je svejedno uvijek nekako drugačiji i poseban; jednostavno, taj neki čudni filing kad ga koristiš (ako se sjećaš toga)...

 Kako da ne, izuzetan device, bijah presretan njime, sve je bilo spešl i drugačije od ostatka ponude pametnih i inih telefona (zamijenio sam njime tada svoj iPhone 3G)

Mirko935 kaže...

Sudeći po cijeni s kojom je DTEK60 izašao na tržište, plus što je gospon Chen sam rekao da su fulali s cijenom Priva, mislim da bi mogao Mercury doći s nekom normalnijom. A za Black Friday je Priv išao za 320 € kako i fer-de-lance reče, za te pare sam baš s guštom uzeo drugi primjerak da se žena oslobodi okova iPhonea.

 

Toplo se nadam...rado bih opet Blackberrya u ruke. Ako se pojavi za oko nekih razumnih 350€ te pokaže dobrim, svakako ćemo se družiti.

 

 

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
7 godina
online
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Mirko935 kaže...

 

Sljedeću generaciju od Priva, tj. Mercury; ili čekaš generaciju nakon Mercuryja? Šta, nikako da crkne onaj tvoj Kinez sa 12000 Antutu bodova pa da napokon uđeš u neko modernije doba...

 

 Vidjet ću kakav će Mercury ispasti, možda čak i njega.

A ovaj Zopo fakat nikak da krepa.

Evo, od 12. mjeseca trošim već treću bateriju...

Zanimljivo, ni jedna od prve dvije se nije napuhnula, samo su izgubile kapacitet (svaka je punjena u prosjeku 1,3 puta dnevno, odokativnom procjenom).

A mobitel još uvijek kao i prvog dana, i bez ogrebotine , premda sam mu izgulio i skinuo originalnu foliju, dodatanu koju sam dobio s njim i još jednu koju sam poslije kupio.

Doslovno ću ga gazit dok se ne raspadne 

 

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na MWC s

Ovaj Mercury bi im trebao biti pun pogodat samo da ne dignu cijenu.

 

Ali gledajući općenito od izlaska Blackberry OS 10 2013. godine nevjerojatno je da nisu uopće napredovali a imali su jeben OS i odlične mobitele. Ali kad ljudi jednostavno nisu bili upoznati što nude (pa čak i da postoje) a nudili su mnoge značajke i izume koje nijedni drugi mobiteli nisu nudili. Prvo odmah HUB koji je po meni jebena stvar gdje jednim potezom uđeš u sve svoje poruke, emailove, whats ap viber skype poruke, dogovorene sastanke, bez da se pritom otvara bilo koja aplikacija. Onda recimo jedna sitna stvar ali opet jedinstvena jer nitko drugi nije imao do nedavno ili čak još i danas nemaju a to je da si mogao slušati youtube i zaključati mobitel ili pak otići u HUB i odgovarati i pisati poruke ( sjećam se moj Z10 je hardverski bio lošiji od svih drugih mobitela koji su imali prijatelji, većinom samsung i iphone i onda im ja demonstriram koliko je OS fluidan i jak da otvorim 5 aplikacija u pozadini youtube svira i pišem poruku, pregledavam web browser i vrtim sve to bez ikakvog štekanja). Pa Blackberry Blend gdje si se spojio wirelessom i svoj mobitel si koristio na deskopu radnog laptopa. I na kraju taj Passport gdje su ubacili touch sensitive tipkovnicu. I još puno toga su nudili šta drugi nisu imali a opet su prodaja i profit padali i ništa nije išlo na bolje. I sama izrada mobitela je bila odlična gdje su korišteni premium materijali i izgled je bio jedinstven bez kopiranja drugih proizvođača.

 

 

I sad recimo ja kupio prije godinu dana passport za 2500 kn (na njuškalu nekorišten uspio skinuti za 500 kn cijenu :P )  a ne mogu za njega dobiti ni 500 kuna ako ću ga ići mjenjati za Mercury :/

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerryjev Mercury bit će predstavljen na M
Fazan0312 kaže...

Ovaj Mercury bi im trebao biti pun pogodat samo da ne dignu cijenu.

 

Ali gledajući općenito od izlaska Blackberry OS 10 2013. godine nevjerojatno je da nisu uopće napredovali a imali su jeben OS i odlične mobitele. Ali kad ljudi jednostavno nisu bili upoznati što nude (pa čak i da postoje) a nudili su mnoge značajke i izume koje nijedni drugi mobiteli nisu nudili. Prvo odmah HUB koji je po meni jebena stvar gdje jednim potezom uđeš u sve svoje poruke, emailove, whats ap viber skype poruke, dogovorene sastanke, bez da se pritom otvara bilo koja aplikacija. Onda recimo jedna sitna stvar ali opet jedinstvena jer nitko drugi nije imao do nedavno ili čak još i danas nemaju a to je da si mogao slušati youtube i zaključati mobitel ili pak otići u HUB i odgovarati i pisati poruke ( sjećam se moj Z10 je hardverski bio lošiji od svih drugih mobitela koji su imali prijatelji, većinom samsung i iphone i onda im ja demonstriram koliko je OS fluidan i jak da otvorim 5 aplikacija u pozadini youtube svira i pišem poruku, pregledavam web browser i vrtim sve to bez ikakvog štekanja). Pa Blackberry Blend gdje si se spojio wirelessom i svoj mobitel si koristio na deskopu radnog laptopa. I na kraju taj Passport gdje su ubacili touch sensitive tipkovnicu. I još puno toga su nudili šta drugi nisu imali a opet su prodaja i profit padali i ništa nije išlo na bolje. I sama izrada mobitela je bila odlična gdje su korišteni premium materijali i izgled je bio jedinstven bez kopiranja drugih proizvođača.

 

 

I sad recimo ja kupio prije godinu dana passport za 2500 kn (na njuškalu nekorišten uspio skinuti za 500 kn cijenu :P )  a ne mogu za njega dobiti ni 500 kuna ako ću ga ići mjenjati za Mercury :/

 

 

 

 Dam ti ja odmah 600 za njega 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice