British Telecom tuži Google

poruka: 9
|
čitano: 2.000
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "British Telecom tuži Google".
12 godina
neaktivan
offline
British Telecom tuži Google

i tko najviše dobiva od ovoga? odvjetnik...

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: British Telecom tuži Google
golatificon kaže...

i tko najviše dobiva od ovoga? odvjetnik...

 

Ipak je ovdje riječ o državama koje u osnovi pravno funkcioniraju, ne samo na papiru, i gdje je privatno vlasništvo bez obzira na oblik zaštićeno. U takvim uvjetima na kraju svi dobivaju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2011 11:25 (inžinjer).
15 godina
offline
British Telecom tuži Google

Kako im to do sada nije zasmetalo nego vidjela zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu...a i recesija je pa onda cupaj gdje god mozes...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
British Telecom tuži Google

tužimo se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
British Telecom tuži Google

Uz duzno postovanje BUG-a moje misljenje je da bi trebali smanjiti novosti oko tuzakanja raznih kompanija,jer je tema postala zasicena jednolicnim patentnim pravima u kojoj se samo akteri mijenjaju.

 
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
British Telecom tuži Google

haha, kak su svi na google ljubomorni :)

 

ali ne nesto tip: zatrazili su odstetu i placanje tantijema, ne, nego zabrana prodaje uredjaja... ocito se tu radi o diskreditacije kompanije koja svima djeli lekcije... netko ce reci, google je opasan jer tezi ka monopolu, ja cu reci... drugi su "isfrustrirani" jer su imali 10 godina prilagoditi se, al ocito je jedino google svijestan realnosti i onoga sto korisnici traze (uz apple u odredjenoj mjeri) a drugi su jos zaostali u 90tima... strasno :(((

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: British Telecom tuži Google
TranceMight kaže...

haha, kak su svi na google ljubomorni :)

 

ali ne nesto tip: zatrazili su odstetu i placanje tantijema, ne, nego zabrana prodaje uredjaja... ocito se tu radi o diskreditacije kompanije koja svima djeli lekcije... netko ce reci, google je opasan jer tezi ka monopolu, ja cu reci... drugi su "isfrustrirani" jer su imali 10 godina prilagoditi se, al ocito je jedino google svijestan realnosti i onoga sto korisnici traze (uz apple u odredjenoj mjeri) a drugi su jos zaostali u 90tima... strasno :(((

Slažem se sa tobom u potpunosti !!
Za mene google je super kompanija, a svi ovi ostali šta misle drugačije po meni još nisu sagledali svijet... A ponajviše korisnici iŠita...

15 godina
neaktivan
offline
British Telecom tuži Google
Nije lako biti ljubomoran na kopipejstalicu koja umjesto da patentira nešto pametno na području softvera, bavi se autima. Još malo i počet će prodavati sladoled ili sandale.
Do Not Feed The Trolls!
 
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
British Telecom tuži Google
Inari kaže...
Nije lako biti ljubomoran na kopipejstalicu koja umjesto da patentira nešto pametno na području softvera, bavi se autima. Još malo i počet će prodavati sladoled ili sandale.

Koliko vidim ove "patente" BT-a, radi se o stvarima do kojih bi svaki malo pametniji tim inženjera u labovima došao zdravorazumskom logikom. Inače, BT je patentirao "nešto pametno", hyperlink, što spada pod rubriku, WTF!?


For example, a Google Android user can choose his or her settings to allow downloading of a file in Browser and Android Market only when the user is located in a WiFi hotspot and his or her device is connected to that hotspot

 

No shit Sherlock.

 

British Telecom sues Google over six U.S. patents

 

Nuff said.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice