Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

poruka: 21
|
čitano: 2.691
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji".
15 godina
offline
Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

šalabajzeri.. baš ništa (dobrog) osim priča-najava-obečanja i fijaska.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra

Jel to ono sto kazu za Microsoft, da ne daju podrsku za stare telefone,

pa ipak za moju staru Lumiu 800 sa WP7.8 trgovina jos uvjek radi,

aplikacija ima dovoljno, te jos uvjek imauju podrsku, naravno,

ne do kraja vjecnosti, kao naprimjer Skype, ali WhatsApp,

Outlook Mail, Facebook i mnoge druge rade savrseno.

 

Uredjaj iz 2011. :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra

Pa ms i ne moze davati podrsku za nove kad ih nema. Podrsku ne daje MS vec su to dali vanjskoj firmi. MS poalko odustaje od izdavanja nadogradnji za svoje applikacije dok jevelika vecina vec odustala..... Aplikacija ima dovoljno. Sta to uopste znaci????

12 godina
neaktivan
offline
Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

Čovjek bo kazao da će ga dati dalje open source zajednici da nastavi razvoj ako želi.

 

Sve mi više sliče na MS

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra

MS ima nesto open source?

12 godina
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
Čitatelj kaže...

Jel to ono sto kazu za Microsoft, da ne daju podrsku za stare telefone,

pa ipak za moju staru Lumiu 800 sa WP7.8 trgovina jos uvjek radi,

aplikacija ima dovoljno, te jos uvjek imauju podrsku, naravno,

ne do kraja vjecnosti, kao naprimjer Skype, ali WhatsApp,

Outlook Mail, Facebook i mnoge druge rade savrseno.

 

Uredjaj iz 2011. :)

 Facebook ne radi dobro ni na W10. Doznao sam to na ćin da me supruga napala kakvo gofno od mobitela sam joj kupio. A ja mislio da će bar za nju WP biti dovoljno dobar.

12 godina
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
Torent kaže...

MS ima nesto open source?

 Pa ako ćemo brojati, imaju više od Canonicala.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra

Stvarno? NEmam pojma... KAo na primjer?

 DOduse nemam pojma ni koliko canonical ima jer nisam iz tog svijeta samo nekako imam predrasudu da MS i nije nesto na ti sa open source zajednicom....

7 godina
protjeran
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra

DotNet? Gdje si bio 91?

 

BlueMax kaže...

 Facebook ne radi dobro ni na W10. Doznao sam to na ćin da me supruga napala kakvo gofno od mobitela sam joj kupio. A ja mislio da će bar za nju WP biti dovoljno dobar.

 

Mozda ona igra igre na FB-u, pa zbog toga. FB radi savrseno OK,

s tim da jos nema video razgovore, al sve drugo stima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 14:05 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
Torent kaže...

Stvarno? NEmam pojma... KAo na primjer?

 DOduse nemam pojma ni koliko canonical ima jer nisam iz tog svijeta samo nekako imam predrasudu da MS i nije nesto na ti sa open source zajednicom....

 I kazes nemas pojma o nicemu? :) Al zato redovno trolas :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra

Blago tebi ako znas sve o svemu. Jbg ja sam obicni smrtnik i ne znam koliko open source softwarea ima ms. Sram me bilo...

7 godina
neaktivan
offline
Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

nedaj se smesti,trolaj kao i uvijek

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

Sto trolate MS sektasi na ovoj temi, nema veze sa raspalom WP platformom. Mozda WP 11 ponudi opciju eksporta kontakata u 2020. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
Torent kaže...

Blago tebi ako znas sve o svemu. Jbg ja sam obicni smrtnik i ne znam koliko open source softwarea ima ms. Sram me bilo...

A ne znaš ni koliko canonical, kao što si sam napisao. :) 

Pametni ljudi ne pričaju o onome o čemu ne znaju ništa. Ili se bar pokušaju informirati pa onda reći svoje mišljenje. 

Al gdje bi ti to, lakše trollati i biti priprosti hrvat vulgaris imamo stav i kad nemamo, pojma iz pjesme HP.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 17:31 (BinHex).
7 godina
protjeran
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
BinHex kaže...
Torent kaže...

Blago tebi ako znas sve o svemu. Jbg ja sam obicni smrtnik i ne znam koliko open source softwarea ima ms. Sram me bilo...

A ne znaš ni koliko canonical, kao što si sam napisao. :) 

Pametni ljudi ne pričaju o onome o čemu ne znaju ništa. Ili se bar pokušaju informirati pa onda reći svoje mišljenje. 

Al gdje bi ti to, lakše trollati i biti priprosti hrvat vulgaris imamo stav i kad nemamo, pojma iz pjesme HP.

 U jebote, sad si poceo mudrosti iz pjesme da prosipas, po cemu si ti bolji od navodnog trolera. Drzi se teme.

Canonical je odustao od svega od cega nema profita, jer trebaju ulaganja ako zele da ne propadnu. MS vrijedi 1000 puta vise pa je glupo usporedjivati te dvije kompanije. MS ne propada i nikada nije davao dobru podrsku za WP mobitele, ali jebiga stockholmski sindrom odredjenih korisnika je jaci.

13 godina
offline
Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

Ja sam jedan od ljubitelja Unitya. Meni će nedostajati pa se nadam forku i daljem razvoju od strane zajednice. Malo sam škicnuo na verziju 8 (koja je usput, na mojoj kombinaciji hardvera i softvera skoro pa nefunkcionalna) i svidjelo mi se kako to izgleda. Ima potencijala koji bi mogao iznjedriti nešto dobro, ako se itko primi daljeg razvoja. Ako se ne primi Xfce ili KDE su mi idući izbor.

 

ihush : vrlo dobar komentar. Gazda Canonicala je veći obećanović od naših političara. Nadao sam se da ću se poigrati s Ubuntu mobitelom kad tamo štanga.

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
Torent kaže...

Stvarno? NEmam pojma... KAo na primjer?

 DOduse nemam pojma ni koliko canonical ima jer nisam iz tog svijeta samo nekako imam predrasudu da MS i nije nesto na ti sa open source zajednicom....

 U doba interneta "nemam pojma" nije opravdanje. Imaš Google i upišeš "microsoft open source".

Ako ti je to teško KLIKNI OVDJE i istražuj. Samo strpljivo, ima toga 255 stranica.

 

Samo nemoj pomisliti da ja branim Microsoft. Oni znaju da će ih vrijeme pregaziti pa se trude biti prisutni i u onome što nosi budućnost. 

Evo i jedno zanimljivo (onako) štivo o tome:

http://www.zdnet.com/article/why-microsoft-is-turning-into-an-open-source-company/

8 godina
odjavljen
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
BlueMax kaže...
Torent kaže...

Stvarno? NEmam pojma... KAo na primjer?

 DOduse nemam pojma ni koliko canonical ima jer nisam iz tog svijeta samo nekako imam predrasudu da MS i nije nesto na ti sa open source zajednicom....

 U doba interneta "nemam pojma" nije opravdanje. Imaš Google i upišeš "microsoft open source".

Ako ti je to teško KLIKNI OVDJE i istražuj. Samo strpljivo, ima toga 255 stranica.

 

Samo nemoj pomisliti da ja branim Microsoft. Oni znaju da će ih vrijeme pregaziti pa se trude biti prisutni i u onome što nosi budućnost. 

Evo i jedno zanimljivo (onako) štivo o tome:

http://www.zdnet.com/article/why-microsoft-is-turning-into-an-open-source-company/

 Nemoj ti misliti d aj anapadam MS ;) potpuno sam ravodusan samo sam ljudski pitao... Ako je tesko odgovoriti nemoj....Nije problem....

12 godina
offline
Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogradnji

Ma nije mi teško odgovoriti (pa odgovorio sam ti) nego nema nikakvog smisla da ja prepisujem onih 255 stranica kada mogu staviti link.

Ja ti nisam nekakva internet svađalica pa je savjet da kad nešto ne znaš proguglaš bio apsolutno dobronamjeran.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
O_O_O kaže...
BinHex kaže...
Torent kaže...

Blago tebi ako znas sve o svemu. Jbg ja sam obicni smrtnik i ne znam koliko open source softwarea ima ms. Sram me bilo...

A ne znaš ni koliko canonical, kao što si sam napisao. :) 

Pametni ljudi ne pričaju o onome o čemu ne znaju ništa. Ili se bar pokušaju informirati pa onda reći svoje mišljenje. 

Al gdje bi ti to, lakše trollati i biti priprosti hrvat vulgaris imamo stav i kad nemamo, pojma iz pjesme HP.

 U jebote, sad si poceo mudrosti iz pjesme da prosipas, po cemu si ti bolji od navodnog trolera. Drzi se teme.

Canonical je odustao od svega od cega nema profita, jer trebaju ulaganja ako zele da ne propadnu. MS vrijedi 1000 puta vise pa je glupo usporedjivati te dvije kompanije. MS ne propada i nikada nije davao dobru podrsku za WP mobitele, ali jebiga stockholmski sindrom odredjenih korisnika je jaci.

 Šta tebe točno pere, ili fakat imaš problema s razumijevanjem jednostavnih postova? :)

Citirao sam post u kojem autor sam priznaje da doslovno nema pojma niti malo o onom što je komentirao, pa sam mu morao skrenuti pozornost na besmisao njegovog trollanja. Na što on još jednom odgovara postom gdje opet govori da ne zna ništa pa mu dajem životni savjet koji će nadam se znati primjeniti ubuduće. Ako o nečemu nemaš pojma, jednostavno to ne komentiraj, ili se prvo informiraj.

 

Al čini mi se da tebe neke druge stvari žuljaju ;) Ili si jednostavno klon dotičnog trolla. :)

9 godina
protjeran
offline
Re: Canonical uskoro prestaje s izdavanjem nadogra
BinHex kaže...
O_O_O kaže...
BinHex kaže...
Torent kaže...

Blago tebi ako znas sve o svemu. Jbg ja sam obicni smrtnik i ne znam koliko open source softwarea ima ms. Sram me bilo...

A ne znaš ni koliko canonical, kao što si sam napisao. :) 

Pametni ljudi ne pričaju o onome o čemu ne znaju ništa. Ili se bar pokušaju informirati pa onda reći svoje mišljenje. 

Al gdje bi ti to, lakše trollati i biti priprosti hrvat vulgaris imamo stav i kad nemamo, pojma iz pjesme HP.

 U jebote, sad si poceo mudrosti iz pjesme da prosipas, po cemu si ti bolji od navodnog trolera. Drzi se teme.

Canonical je odustao od svega od cega nema profita, jer trebaju ulaganja ako zele da ne propadnu. MS vrijedi 1000 puta vise pa je glupo usporedjivati te dvije kompanije. MS ne propada i nikada nije davao dobru podrsku za WP mobitele, ali jebiga stockholmski sindrom odredjenih korisnika je jaci.

 Šta tebe točno pere, ili fakat imaš problema s razumijevanjem jednostavnih postova? :)

Citirao sam post u kojem autor sam priznaje da doslovno nema pojma niti malo o onom što je komentirao, pa sam mu morao skrenuti pozornost na besmisao njegovog trollanja. Na što on još jednom odgovara postom gdje opet govori da ne zna ništa pa mu dajem životni savjet koji će nadam se znati primjeniti ubuduće. Ako o nečemu nemaš pojma, jednostavno to ne komentiraj, ili se prvo informiraj.

 

Al čini mi se da tebe neke druge stvari žuljaju ;) Ili si jednostavno klon dotičnog trolla. :)

Ciji si ti klon da mi je znati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 11:47 (kapetan_ajkula).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice