Čemu služe pametni satovi?

poruka: 70
|
čitano: 12.851
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čemu služe pametni satovi?".
8 godina
odjavljen
offline
Čemu služe pametni satovi?

čitanja vijesti, telefoniranja i e-maila, funkcije budilice, gledanja slika????????????? Na satu??????????? A telefon u dzepu.....

 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

Kad si već ipalio parsto eura za takvo nešto, da ga, eto, imaš, onda mu moraš pronaći i svrhu, ne?

Rvat katolik!
 
30 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?

Imao Huawei watch i najvise ga koristio kao sat a kako mi tako nesto i ne treba pretjerano prodao.... ;)

14 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

Jedino korisno sto meni pada na pamet za te satove je mijejanje pjesma dok vozim bicikl

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

Imao nekoliko pametnih satova u zadnjih par godina, al od kada je zadnji crko (Samsug gear 2), neda mi se kupovati novi dokle se ne desi neka veca promjena. 

Jedino za sto mi je sluzio bilo je brzo citanje poruka (da ne vadim mob, lakse je vidjeti posiljatelja i prvih par linija poruke na satu) i notifikacije, a to je na Android Wareu dosta lose izvedeno - poruke i notifikacije stalno iskacu preko sata i onda ne vidim koliko je sati - najvazniji feature sata! Samsung Tizen to radi malo bolje, al i on ima svojih musica (nema aplikacija, mape su bolje na droidu). 

 

Mislim da su svi ocekivali Apple da pokaze kako pametni sat moze biti koristan, kao sto se desilo sa telefonima, ali to se nije desilo. 

 

Vratio sam se na analogni automatski sat na navijanje + fitbit za trackanje. 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Hrvati, naucite se da ne funkcionira cijeli svijet kao vi. Ako je vama preglupo i besmisleno imati pametni sat, ne znaci da je i drugima.
Ja ga osobno nemam, ali ga planiram kupiti, i to bas Apple Watch.
 
6 30 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Nesto sto ima 3x3cm i je glupo i besmisleno za citanje ljudskom oku...kao sto se i vidi iz statistike za sta se koristi, notifikacije lol jako korisna stvar neznam kako si do sad zivio bez toga 5cm dalje od šake gdje si dosad drzao mobitel..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
jaajaa kaže...
Hrvati, naucite se da ne funkcionira cijeli svijet kao vi. Ako je vama preglupo i besmisleno imati pametni sat, ne znaci da je i drugima.
Ja ga osobno nemam, ali ga planiram kupiti, i to bas Apple Watch.

 nsimo ni sumnjali da ce biti apple watch ;) Koji problem ce tebi watch rijesiti tj za sta ces ga ti koristiti?

15 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

gomilanju profita tvrtkama koje zarađuju na ljudskoj gluposti i snobizmu. praktično? ničemu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
23 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
@kingnothing predpostavljam da koristiš slusalice dok vizis bicikl. Em sto je zabranjeno zakonom tako ugrozovas svoj i život ostalih ucesnika u saobracaju.
14 godina
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Stjepanj kaže...
Nesto sto ima 3x3cm i je glupo i besmisleno za citanje ljudskom oku...kao sto se i vidi iz statistike za sta se koristi, notifikacije lol jako korisna stvar neznam kako si do sad zivio bez toga 5cm dalje od šake gdje si dosad drzao mobitel..lp

 plus ako bas moras imati nesto za notifikacije kupis tipa sonyevu SWR10 narukvicu (za 500kn i manje koliko vidim na amazonu) ili tako nešto , a može služiti kao budilica i kao tracker

8 godina
neaktivan
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Sumnjam da ljudi vade telefon iz dzepa da pogledaju na sat, umjesto samo da digu ruzni zglob 20 cm. Nego se sat podrazumjeva pa ga niko nije navodio kao funkciju koju koristi. Kao kada kuhara pitas koje sve sastojke stavlja u grah(pasulj) on ce sigurno znati nabrojat 20 sastojaka al ce zaboraviti da navede i vodu :)
 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Čemu služe pametni satovi?

Pametni satovi služe da te zaglupe, kao i pametni telefoni... Tehnologija napreduje, čovjek zaostaje ;)

 
3 6 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
.jpg kaže...
@kingnothing predpostavljam da koristiš slusalice dok vizis bicikl. Em sto je zabranjeno zakonom tako ugrozovas svoj i život ostalih ucesnika u saobracaju.

 Ne kakaj i ne siri dezinformacije. Mozes sluske i dalje na bajsu. To su samo dezinoformacije nekih patnika

https://www.vecernji.hr/lifestyle/evo-kada-doista-mozete-biti-kaznjeni-s-500-kuna-tijekom-voznje-bicikla-954807

7 godina
neaktivan
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Problem je hrvata sto misle da znaju kako drugi trebaju zivjeti a puno stvari im je glupo na temelju neimastine ili drugih interesa. Nama je sat skup. Ali nekom Svicarcu ili nekom iz sjevernih bogatijih zemalja to je ekvivalent nekoliko odlazaka u restoran. Ja imam pametni sat vise od dvije godine. Koristim ga za vrijeme, info o pozivu i porukama. Na poslu ga imam pod obavezno jer sam cesto u kuti i zmazanih ruku i problem mi je vaditi mobitel da vidim da li me netko vazan treba ili kontakt mogu ignorirati dok ne zavrsim ono sto radim. Ako ikad rikne, sigurno kupujem drugi.
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Nažalost slušalice za vrijeme bicikliranja nisu zabranjene. Koliko je to glupo ne treba trošiti riječi.
 
7 3 hvala 0
13 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

Imao Sony jedno vrijeme, odličan zimi za info da te netko zove dok ti je mob u jakni a okolo buka, te isto tako da si zaboravio mob jer sat zavibrira kad izađeš iz dometa. Dojadio mi poseban kabel za punjenje koji ne hvata dobro, trebao bi kupiti novi u servisu (nema u redovnoj prodaji) i tako ćeka već barem 6 mjeseci... Vjerojatno će i ćekati do zime...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Čemu služe pametni satovi?

Od pametnog sam odustao u startu, pa tko će to svakih par dana hraniti (puniti)?! Dajem prednost - klasičan sat na ruci + mobitel u džepu.

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

Zašto svi misle da ljudi nemaju novaca za pametni sat. Samsung Gear košta koliko - 2.5 tisuće kuna? Apple Watch košta koliko - 3000 kuna?

 

Moj Garmin Tactix je košta brat bratu duplo. Da ne kažem da mi to nije jedini sat kojeg imam...

Rvat katolik!
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

cekamo jos neku super korisnu stvar za koju takode dodatno treba razmisljati o napunjenosti, sofveru, ovome, onome.. jer ocigledno nemamo dovoljno "istih" stvari oko nas..

to bi mogao biti na primjer pametni prsten! na njemu bi mogao biti mini ekran koji bi pokazivao da je dosla notifikacija na sat, na kojem pise da je dosla notifikacija na mobitel.. odjebite - to je moj patent 

jedini tko bi mogao kupiti moj patent i nagovoriti mase na takve budalastine je apple :)

zivijo ja!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
digitall kaže...

cekamo jos neku super korisnu stvar za koju takode dodatno treba razmisljati o napunjenosti, sofveru, ovome, onome.. jer ocigledno nemamo dovoljno "istih" stvari oko nas..

to bi mogao biti na primjer pametni prsten! na njemu bi mogao biti mini ekran koji bi pokazivao da je dosla notifikacija na sat, na kojem pise da je dosla notifikacija na mobitel.. odjebite - to je moj patent 

jedini tko bi mogao kupiti moj patent i nagovoriti mase na takve budalastine je apple :)

zivijo ja!

 Sve pet osim sto ne vjerujem u ovo ;)

15 godina
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Stjepanj kaže...
Nesto sto ima 3x3cm i je glupo i besmisleno za citanje ljudskom oku...kao sto se i vidi iz statistike za sta se koristi, notifikacije lol jako korisna stvar neznam kako si do sad zivio bez toga 5cm dalje od šake gdje si dosad drzao mobitel..lp

 

iznenadio bi se koliko ti znaci.

Osobno sam imao Smasung GearFIt. I sam osjecaj kada te netko zove u nekom nezgodnom trenutku, i ti poklopis preko sata,znaci puno.

 

Ako si tip osobe koji nosi mobitel u ruci onda ti smartwatch ne treba a inace je strasno zanimljiva stvar koja poboljsava one glupe sitnice u zivotu koje ti malo znace al ih ima puno.

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?

Meni nije bila zanimljiva poslije mjesec dana.....Mozda sam prestar ;)

9 godina
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
Torent kaže...
digitall kaže...

cekamo jos neku super korisnu stvar za koju takode dodatno treba razmisljati o napunjenosti, sofveru, ovome, onome.. jer ocigledno nemamo dovoljno "istih" stvari oko nas..

to bi mogao biti na primjer pametni prsten! na njemu bi mogao biti mini ekran koji bi pokazivao da je dosla notifikacija na sat, na kojem pise da je dosla notifikacija na mobitel.. odjebite - to je moj patent 

jedini tko bi mogao kupiti moj patent i nagovoriti mase na takve budalastine je apple :)

zivijo ja!

 Sve pet osim sto ne vjerujem u ovo ;)

da, sori, ispravna rijec bi bila ukrasti :)

a ono, kontas, ponadao se ja.. haha

8 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?

Pa dje bas apple crni sine ;)

Mada ako nema jabuku nema ni prodaje ;) Dok tim ne kaze amazing nema podaje ;)

Dodatni red ikona amazing publika u trans ja na glavu.... ;) Neprocjenjivo ;)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
tnakir kaže... 

Moj Garmin Tactix je košta brat bratu duplo. Da ne kažem da mi to nije jedini sat kojeg imam...

  najs!

Imam fenixa3 normalnog, nakon 2 dana sam pogasio sve notifikacije - sad mi služi za tracking. Jebeš ti to..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
15 godina
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
skank666 kaže...
tnakir kaže... 

Moj Garmin Tactix je košta brat bratu duplo. Da ne kažem da mi to nije jedini sat kojeg imam...

  najs!

Imam fenixa3 normalnog, nakon 2 dana sam pogasio sve notifikacije - sad mi služi za tracking. Jebeš ti to..

Ja koristim isključivo GPS funkciju (trčanje i sl.) i sat :)

Iskreno, da mi je trebao taj sat - NIJE, sve je to i mobitel mogao odraditi :) Kupio sam ga isključivo jer sam se zaljubio na prvi pogled...

Rvat katolik!
11 godina
offline
Re: Čemu služe pametni satovi?
tnakir kaže...

... Da ne kažem da mi to nije jedini sat kojeg imam...

 ćaća, jesi to ti? 

14 godina
offline
Čemu služe pametni satovi?

Na mobitelu isključeni zvukovi i vibra, sve notifikacije mi diskretno dolaze na sat. Neke pročitam, neke samo maknem pa se maknu i na mobitelu automatski. Koristim ga i kao alarm, štopericu , tajmer, praćenje fizičkih aktivnosti.

I naravno, tu i tamo pogledam koliko je sati.

Prošle godine sam imao fitbit blaze, ove godine gear s3. Naravno da je to nešto bez čega se može ali nije istina da je glupo i beskorisno. 

PSN - darklydexter
Moj PC  
5 1 hvala 1
15 godina
online
Re: Čemu služe pametni satovi?
zOOm kaže...

Od pametnog sam odustao u startu, pa tko će to svakih par dana hraniti (puniti)?! Dajem prednost - klasičan sat na ruci + mobitel u džepu.

 

Onaj tko spominje klasični sat fula cijelu poantu pametnih satova. Točno vrijeme na ruci je najmanje bitan feature, kao što se vidi i po anketama - nigdje se ne spominje.

A punjenje nije nikakav problem, puni se svaka 3-4 dana preko noći. Puno rjeđe od mobitela.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 13:56 (Bitanga).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice