Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

poruka: 19
|
čitano: 2.226
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome i Firefox padaju, a Safari raste".
11 godina
neaktivan
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Zadnjih tjedan dana sam poceo koristiti Edge radi toga sto stalno u Microsoftu govore da trosi manje baterije i manje snage.

 

Za sada sam zadovoljan iako i on ima svojih musica.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
kingofthenight kaže...

Zadnjih tjedan dana sam poceo koristiti Edge radi toga sto stalno u Microsoftu govore da trosi manje baterije i manje snage.

 

Za sada sam zadovoljan iako i on ima svojih musica.

 

 

 

 nije prvi puta da lazu u MS-u...

 

https://www.extremetech.com/internet/251600-independent-analysis-throws-doubt-microsofts-edge-battery-life-claims

11 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Moram priznati da se i meni Edge sviđa. Firefox kojeg sam do sada koristio je težak i spor. Edge je brži.

Jedino što mi sada Ghostery ne radi u Edge-u, pa je više reklama. U Firefoxu radi.

13 godina
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Bilo bi zanimljivo vidjeti kako stoji recimo Vivaldi...kojemu svi prognoziraju blistavu budućnost

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Ne razumijem zašto meni u Edgeu dugo otvara brzi izbornik ??? Dakle desni klik na recimo adresnu traku i treba barem 3 sec da se otvori brzi izbornik. Nekad mu je potrebno i više. Jel mi treba bolja grafička ??? 

 

 

14 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
kingofthenight kaže...

Zadnjih tjedan dana sam poceo koristiti Edge radi toga sto stalno u Microsoftu govore da trosi manje baterije i manje snage.

 

Za sada sam zadovoljan iako i on ima svojih musica.

 

 

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
Imaš adblock
12 godina
odjavljen
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
Imaš adblock
15 godina
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

ponešto za i protiv safarija: iako nije najsretnije izveden (dosadan je s vezivanjem na epl k'o i žmukljošuft sa svojim sranjima), kao preglednik je, mnijem, izvrstan. nema toga što nije u stanju prikazati i to kako su autori stranice zamislili (prilagodljiv je). za safarijem posižem kad chrome zapne zbog nečega (obično stranice koje traže korisničko ispunjavanje koječega). ie? edge? bing? firefox? ajte, prosimvas. kaj god. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
Gale92 kaže...

Bilo bi zanimljivo vidjeti kako stoji recimo Vivaldi...kojemu svi prognoziraju blistavu budućnost

 stoji ko i linux u gamingu, u najboljem slucaju

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
kingofthenight kaže...

Zadnjih tjedan dana sam poceo koristiti Edge radi toga sto stalno u Microsoftu govore da trosi manje baterije i manje snage.

 

Za sada sam zadovoljan iako i on ima svojih musica.

 

 

 

 Lol, to jos samo dvogodisnjaci vjeruju. 

13 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
Između Edge-a i Chrome-a ne znam koja je veća špija. A brzina o kojoj se prica se mjeri u pola sekunde... Dok jedan ne počne sa podizanjem od 10-15 sekundi i slično nemamo sta pricati o brzini...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Meni je Edge bas super, IE u poslovnim stvarima nezamjenjiv, a Firefox najdrazi za privatni rad.

 

Ipak, s nostalgijom mi je Netscape Navigator bio najbolji browser (tada, i vjerojatno ce u srcu uvjek ostati mjesto za njega),

i to godinama ispred tadasnje Opere koja se placala.

13 godina
offline
Re: Chrome i Firefox padaju, a Safari raste
Potpisujem.

A Navigator... ah, sjećanja, 😉
16 godina
neaktivan
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Čovjek bi prema naslovu mislio da su padovi rast zamjetni, a radi se o desetikama posto...

 

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Ne znam za vas, al meni Edge radi ko podmazan, dok mi Chrome krene lagat čim imam otvorenu kombinaciju Facebook + Youtube. O Firefoxu neću ni pričati.

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Počela je jesenska ofenziva, pripreme za Christmas Sale... Edge je super, a uskoro će i: Bing bolji no ikad, Win@ARM nudi "PC experience", porast UWPa za 50%... (a sad pređimo svi na W10S i pokujpujmo sve 2-in-1 uređaje) 

Kakve to ima veze sa statistikom iz članka (koja je ionako vrlo relativna)?

Da ljudima staviš Mosaic browser kao defaultni (u defaultni OS), imao bi enorman porast. I trolovi bi mu se divili. 

 
9 1 hvala 3
16 godina
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Koliko kod padali chrome i firefox ce uvijek biti moj izbor.

 
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Chrome i Firefox padaju, a Safari raste

Kako niko ne komentarise da je ovo desktop share. Sta je sa chrome i safari na mobilnim uredjajima? TO nije relevantno? A i autoru clanka da porucim da bi link na istrazivanje tj izvr vijestio bio u duhu profesionalizma.... Ili se puno ocekuje?

 
4 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice