Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

poruka: 100
|
čitano: 11.533
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa".
15 godina
offline
Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa

Ova kampanja protiv Trump u svim vrstama medija je toliko prljava da je to nevjerojatno. Evo npr. jučerašnji defaultni video na naslovnici Youtube Worldwide-a je bio anti-trump video.

 

Inače, ako je izbor (a vrlo vjerojatno će biti) između Trumpa i Hillary, Trump je daleko bolji odabir.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Znači nije prljav rasizam, nego je prljavo prozivati rasistu za rasizam?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Visak kaže...
Znači nije prljav rasizam, nego je prljavo prozivati rasistu za rasizam?

Jedno je suočiti se sa suparnicima na debati, a drugo je davati plaćene reklame na tv da šire propagandu. Čak je i hrpa velikih YT kanala napravila klipove u kojima se ide do toga da ga se uspoređuje s Hitlerom. To bi još bilo i u redu kad bi se ismijavali i drugi kandidati, npr. Hillary koja je više puta lagala u oči novinarima i koja mijenja političke stavove iz krajnosti u krajnost.

 

Da se razumijemo, i Trump i Hillary su užasni kandidati, ali kad daju reklame na tv u kojima je čovjek praktički sotona i onda na kraju kažu: "Želite li da ovaj čovjek bude vaš predsjednik?", to sam viđao samo u sitcomima tipa Princ iz Bel-Aira.

15 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Alex Mercer kaže...
Visak kaže...
Znači nije prljav rasizam, nego je prljavo prozivati rasistu za rasizam?

Jedno je suočiti se sa suparnicima na debati, a drugo je davati plaćene reklame na tv da šire propagandu.

 

A sto mislis cemu televizija, radio i ostali tradicionalni mediji sluze?

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
syncmaster245b kaže...
Alex Mercer kaže...
Visak kaže...
Znači nije prljav rasizam, nego je prljavo prozivati rasistu za rasizam?

Jedno je suočiti se sa suparnicima na debati, a drugo je davati plaćene reklame na tv da šire propagandu.

 

A sto mislis cemu televizija, radio i ostali tradicionalni mediji sluze?

 

Znam, ali imam osjećaj da nikad nije bilo ovako loše i komično. Stvarno sam mislio da stvari tipa "Da li ZAISTA želite da ovaj čovjek bude vas predsjednik?" postoje samo u humorističnim serijama (doslovno sam identičnu stvar nedavno vidio u princu iz bel-aira)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
U najboljoj desničarskoj maniri Drumpf prijeti nemirima u slučaju da ne bude izabran za republikanskog kandidata (tj. Ako ne skupi dovoljno glasova). Demokracija mu odgovara samo dok pobjeđuje.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Nisam siguran, nekako mi se čini i da osvoji najviše glasova ne znači nužno da bi dobio potporu republikanske stranke.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Visak kaže...
U najboljoj desničarskoj maniri Drumpf prijeti nemirima u slučaju da ne bude izabran za republikanskog kandidata (tj. Ako ne skupi dovoljno glasova). Demokracija mu odgovara samo dok pobjeđuje.

 

 

Taj Trump kao da je Milanovićev rođak... 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cook, Musk i Page se urotili protiv Trumpa
Trup je čisti desničar.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice