Cooler Master predstavio novu seriju napajanja - M

poruka: 6
|
čitano: 819
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cooler Master predstavio novu seriju napajanja - M".
16 godina
odjavljen
offline
Cooler Master predstavio novu seriju napajanja - M

Uvijek sam CM dozivljavao kao srot marku. Ne znam zasto... A cini se da nisu losi zapravo.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cooler Master predstavio novu seriju napajanja

Uzas, katastrofa kolega je imao bronze 675 w CM napajanje sve mu je skurilo... ako imas racunalo od 10000-15000 kn onda uzmes gold napajanje tipa EVGA i mirna bosna!

16 godina
odjavljen
offline
Re: Cooler Master predstavio novu seriju napajanja
Alenalb kaže...

Uzas, katastrofa kolega je imao bronze 675 w CM napajanje sve mu je skurilo... ako imas racunalo od 10000-15000 kn onda uzmes gold napajanje tipa EVGA i mirna bosna!

 

Ja sam uzeo seasonica

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Cooler Master predstavio novu seriju napajanja

Iskreno neznam pa necu nit hvait nit kudit druga napajanja sem koja sam imao, isto svaka pohvala za Termalthake thought power ako je bilo bronze 875 w jebeno dobro radilo vise od 5 godina do prodaje.

16 godina
offline
Re: Cooler Master predstavio novu seriju napajanja
Coolermaster trenutno ima napajanje sa najvećom efikasnosti ali pitanje tko si ga moze priuštiti
http://www.coolermaster.com/powersupply/masterwatt-series/masterwatt-maker-1200-mij/
Cca 1000-1100eur
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: Cooler Master predstavio novu seriju napajanja

Sve 5 rekoh neznam, al znam da je Termaltake i sad EVGA rade ko bebice za moje potrebe i vise neg dobro. Ovo je za minere i xyz sli ljubitelje sa dubokim depom :) Uglavnom kolko para tolko i napajanja ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice