Corsair Dominator memorija u specijalnom Torque iz

poruka: 4
|
čitano: 821
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Dominator memorija u specijalnom Torque iz".
16 godina
offline
Corsair Dominator memorija u specijalnom Torque iz

Ah i sada stara novost. Omjer uloženog i dobivenog kod super brzih memorija je za dobro se nasmijati ako gledaš sve to sa strane ili pustit suzu ako si već bio bedast i "uložio" u takvo što. Čisti marketing. Jednostavno nakon postignute određene brzine memorije daljnji pomaci u preformansama se mjere u promilima i totalno su promašena investicija. A sve što se danas nudi na tržištu od ekstra brzina spada u overkill kategoriju i svaka kuna uložena u neku drugu za performanse bitnu komponentu više se isplati od ulaganja u brzu memoriju.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Corsair Dominator memorija u specijalnom Torque iz

Zanimljiv dizajn kao "spaljenog" metala. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair Dominator memorija u specijalnom Torqu
Jazzer kaže...

Ah i sada stara novost. Omjer uloženog i dobivenog kod super brzih memorija je za dobro se nasmijati ako gledaš sve to sa strane ili pustit suzu ako si već bio bedast i "uložio" u takvo što. Čisti marketing. Jednostavno nakon postignute određene brzine memorije daljnji pomaci u preformansama se mjere u promilima i totalno su promašena investicija. A sve što se danas nudi na tržištu od ekstra brzina spada u overkill kategoriju i svaka kuna uložena u neku drugu za performanse bitnu komponentu više se isplati od ulaganja u brzu memoriju.

 Ja uvijek kupovao najjeftiniju koju nadjem a pare uložim u količinu iste ;)

16 godina
offline
Re: Corsair Dominator memorija u specijalnom Torqu
Jazzer kaže...

Ah i sada stara novost. Omjer uloženog i dobivenog kod super brzih memorija je za dobro se nasmijati ako gledaš sve to sa strane ili pustit suzu ako si već bio bedast i "uložio" u takvo što. Čisti marketing. Jednostavno nakon postignute određene brzine memorije daljnji pomaci u preformansama se mjere u promilima i totalno su promašena investicija. A sve što se danas nudi na tržištu od ekstra brzina spada u overkill kategoriju i svaka kuna uložena u neku drugu za performanse bitnu komponentu više se isplati od ulaganja u brzu memoriju.

 Pogotovo što sa tim (uglavnom) ukrasnim šiljcima i zubcima smetaju svemu osim njihovom vodenom hlađenju. Sjećam se svojedobno, kad su bili među prvima u tim šminkerskim memorijama, kako sam uvjeren u njihove reklame kupio dominator kit sa dodatnim hlađenjem, uvjeren kako ću zahvaljujući tome postizati neslućen OC. Naravno, od njega ništa, a zujalice na dodatnom hlađenju sam naposlijetku izvadio jer su neugodno zvučale. Ako nekoga zanima, jeftino ta dva komada prodam il zmijenjam :P

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice