Cortana, instaliraj mi Windowse

poruka: 63
|
čitano: 9.018
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cortana, instaliraj mi Windowse".
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Hahha pa gdje njega nadje :) lik kao da namjerno govori los engleski :)
12 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...
Puno pretpostavljas....

Ok,vidim da si uporan i povlacim se iz rasprave o kojoj nemam pojma!

Tebi preporucam da se obavezno javis Microsoftu,jer ocito znas nesto sto njihov tim debila nije skontao kada su radili na tome updateu!Kada oni uvide da si ti u pravu i da ta svar nikada nece raditi na 90% racunala,tebe ce zaposliti i odmah nakon toga izvrsiti kolektivno samoubistvo samozapaljenjem,jer su predvidjeli tako banalnu stvar!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Bitno je da si principijalan.... Slazes se sa mnom ali dajes TD.... Karakter je najvazniji.....
tvojom logikom forum ne treba ni postojati niti smijes ista kritikovati. Jer sve sto neko napravi treba pozdraviti kao incijativu. Zar nije bilo bolje da MS popravi ono smece do W10M u koje je ulupao milijarde a sve je u strmoglavom apdu umjesto da  rjesava probleme kojih nema. Instalacija win  10 je maltene jedan klik a sad uvode ovu glupost uz koju se to komplikuje. Eto ja ne pozdravljam takve inicijative jer su glupave i rasipanje resusrsa... Niej da ih MS nema al svejedno....

 Ne ne slažem se s tobom nego se u ovom slučaju slažem s klegom bill_jobs i kakve veze sad ima W10M s ovom temom ??? 

Instalacija Win 10 nije jedan klik nego barem 20 (što mi nije bitno) a ovo s Cortanom mi se čini dobra fora (barem marketinška) mada smatram da i neće bit od neke koristi. 

Ti si ovo iznapadao kao da kako će bez ovog bez onog a ja ti kažem sigurno su uredili kako će to radit jer da nisu nebi ni objavljivali. 

 

neda mi se
13 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Svi vi postavljate kriva pitanja.

 

Nitko se nije pitao kakve koristi mi imamo od ovoga kad Cortana neće radi na HR windowsima isto ko što ne radi i trenutno..

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Radiš nešto važno, ubijaš se jer je rok jučer, a naručitelj važan i ne željiš ga izgubiti. Dolazi kolega i priča ti o problemima koje ima doma s laptopom od žene. Kažeš mu klasično 'reinstaliraj Windowse' i nakon toga još par minuta čavrljate o novoj kolegici. Kada se okreneš prema ekranu na njemu napola dovršena friška instalacija Windowsa...
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Definitivno nam je to nedostajalo u instalaciji, mora da su ovi u MS-u na tezim drogama kao i neki od komentatora ovdje jer vec dugo vecih budalastina nisam procitao. Ok razumijem da postoje ljudi koji imaju fizicka ogranicenja/nedostatke te je istima navedeno potrebno ali staviti to u sve instalacije, malo bolesno.

veni vidi didici
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Koliko si ti racunara instalirao do sada pa znas da to prolazi uvijek? Ovo je budalastana marketinga i apsolutno nikakve prakticne svrhe nema....

 a kako će nepismeni instalirati, a? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Nepismen a prica engleski ;) Ili mislis nepismeni amerikanac ;)

10 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Nepismen a prica engleski ;) Ili mislis nepismeni amerikanac ;)

 Nepismen može značiti a obično i znači da ne zna pisati i čitati pa shodno tome zašto nebi znao pričati Engleski ???

neda mi se
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Koliko nepismenih na balkanu prica engleski? :)
10 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...
Koliko nepismenih na balkanu prica engleski? :)

 Pa ja !!! 

 


I speak english ko materinji trust me 

neda mi se
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 15:15 (nicky.sl).
15 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...
Koliko nepismenih na balkanu prica engleski? :)

 bio sa mnom u vojsci (ona država) jedan aljbanac iz dallasa (došao odslužiti što se, jel te, moralo). znao je samo govoriti engljeski i aljbanski ali ne i pisati. ja mu čitao i prevodio. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
A zato se ti predstavljaš kao prevoditelj. :-D
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Uopće niste shvatili ciljanu publiku.

 

Imaš 600 računala, staviš ih u dvoranu, popikaš usb-e i upališ ih sve i onda uzmeš megafon i zaurlaš "Instaliraj se!"

 

TA-DA! 600 računala spremno za pakiranje i isporuku. 15*600 klikova ili jedan urlik.

Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Ajar kaže...
Torent kaže...
Koliko nepismenih na balkanu prica engleski? :)

 bio sa mnom u vojsci (ona država) jedan aljbanac iz dallasa (došao odslužiti što se, jel te, moralo). znao je samo govoriti engljeski i aljbanski ali ne i pisati. ja mu čitao i prevodio. 

 Na albanski ili engleski ;)

8 godina
odjavljen
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Cortana odhebi...

Cijenite više pitku vodu.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

 Na albanski ili engleski ;)

 ja njemu na engleski + učio ga pisati i čitati a on mene albanski (samo govor, jasno). nažalost, priča ima žalostan kraj: pred kraj roka četrdesetak nas dobilo je variolu veru (koja, službeno, više nije postojala. kao, iskorijenili je. jesu q.). šest nas je (valjda čudom) preživjelo. on nije. usput, nikad prije nije bio "u domovini". rođen u dallasu i došao amo, jer je otud (valjda) kraći put u pakao. jebga. on nikad nije instalirao windows, čak niti oralno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 18:53 (Ajar).
12 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Jos jedna od inovativnih idea Microsofta.👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Cortona, izbriši sve gluposti koje je MS stavio na W10 i na kraju sebe.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Ja mislim da bi ovo moglo biti super, bit će isprva ono nekompatibilno sa zvučnim karticama jer  za neke neče imati drivere ali ovo je sigurno korak napred da se počnu u windows ugrađivati standardni driveri. Možda budemo imali čak i bios koji govori tj upravljamo sa glasom. 

 

Ms ima novaca, pa ih ništa ne spriječava da ekperimentiraju sa novim stvarima makar ekperiment bio neuspješan, bolje je pokušavati nego ne raditi ništa. 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

OVo je vjerovatno najnebitnija stvar za napraviti..... Pojednostaviti instalaciju jos i vise je bolje nego ostaviti stvari koje moras raditi tokom instalacije samo sto sad govoris umjesto klikces. Bolje da su izbacili bilo kakvu interakciju prilikom instalacije tj smanjili jos i vise....Totalno gubljenje vremena.... Razvijas nesto sto ce korisnik mozda koristiti jednom u par godina.....Ako i tada....

10 godina
neaktivan
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

OVo je vjerovatno najnebitnija stvar za napraviti..... Pojednostaviti instalaciju jos i vise je bolje nego ostaviti stvari koje moras raditi tokom instalacije samo sto sad govoris umjesto klikces. Bolje da su izbacili bilo kakvu interakciju prilikom instalacije tj smanjili jos i vise....Totalno gubljenje vremena.... Razvijas nesto sto ce korisnik mozda koristiti jednom u par godina.....Ako i tada....

Ja mislim da će ovo ubrzati, mogu navesti primjer zašto bi bilo jednostavnije izgovoriti nego da mišem scroljamo i tražimo

 

Pitao bude za vremensku zonu, na naglas kažem ime grada naprimjer Zagreb

 

Pitao bude za jezik tipkovnice, kažem naglas Hrvatski (prepoznat će kako se izgovara na određenom jeziku) naprimjer Indijski će prepoznati na njihov način izgovaranja. 

 

Ako bude trebalo naprimjer upisati ključ od licence, nekima je čak brže naglas izgovoriti slova i brojke nego čitati pa potom zapisati. Ovisi od osobe, večina osoba nezna pisati sa svim prstima i neznaju brzo nači slova na tipkovnici.

 

 

A i Ms želi ponuditi nešto novo, a ima para za bacanje, pa nek probaju to napraviti, možda nas izmenade :) 

 

Razvijaju nešto, što ce svatko na zemlji koristiti a ne samo ti jednom u par god. 

 

 

 

 

 

 

 

8 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Markić7 kaže...
Torent kaže...

OVo je vjerovatno najnebitnija stvar za napraviti..... Pojednostaviti instalaciju jos i vise je bolje nego ostaviti stvari koje moras raditi tokom instalacije samo sto sad govoris umjesto klikces. Bolje da su izbacili bilo kakvu interakciju prilikom instalacije tj smanjili jos i vise....Totalno gubljenje vremena.... Razvijas nesto sto ce korisnik mozda koristiti jednom u par godina.....Ako i tada....

Ja mislim da će ovo ubrzati, mogu navesti primjer zašto bi bilo jednostavnije izgovoriti nego da mišem scroljamo i tražimo

 

Pitao bude za vremensku zonu, na naglas kažem ime grada naprimjer Zagreb

 

Pitao bude za jezik tipkovnice, kažem naglas Hrvatski (prepoznat će kako se izgovara na određenom jeziku) naprimjer Indijski će prepoznati na njihov način izgovaranja. 

 

Ako bude trebalo naprimjer upisati ključ od licence, nekima je čak brže naglas izgovoriti slova i brojke nego čitati pa potom zapisati. Ovisi od osobe, večina osoba nezna pisati sa svim prstima i neznaju brzo nači slova na tipkovnici.

 

 

A i Ms želi ponuditi nešto novo, a ima para za bacanje, pa nek probaju to napraviti, možda nas izmenade :) 

 

Razvijaju nešto, što ce svatko na zemlji koristiti a ne samo ti jednom u par god. 

 

 

 

 

 

 

 

 Dok ti to sve izgovoris ja sam vec gotov sa misem i tipkovnicom, a i ne izgledam ko bedak jer ne pricam sa racunalom.

 

Tak je MS govorio da je Kinect revolucija i da ce zamjenit kontroler, a ispo je zesce sranje.

Kao samo reci "Xbox play ...." umjesto da sam stisnes jedan gumb na kontroleru.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Markić7 kaže...
Torent kaže...

OVo je vjerovatno najnebitnija stvar za napraviti..... Pojednostaviti instalaciju jos i vise je bolje nego ostaviti stvari koje moras raditi tokom instalacije samo sto sad govoris umjesto klikces. Bolje da su izbacili bilo kakvu interakciju prilikom instalacije tj smanjili jos i vise....Totalno gubljenje vremena.... Razvijas nesto sto ce korisnik mozda koristiti jednom u par godina.....Ako i tada....

Ja mislim da će ovo ubrzati, mogu navesti primjer zašto bi bilo jednostavnije izgovoriti nego da mišem scroljamo i tražimo

 

Pitao bude za vremensku zonu, na naglas kažem ime grada naprimjer Zagreb

 

Pitao bude za jezik tipkovnice, kažem naglas Hrvatski (prepoznat će kako se izgovara na određenom jeziku) naprimjer Indijski će prepoznati na njihov način izgovaranja. 

 

Ako bude trebalo naprimjer upisati ključ od licence, nekima je čak brže naglas izgovoriti slova i brojke nego čitati pa potom zapisati. Ovisi od osobe, večina osoba nezna pisati sa svim prstima i neznaju brzo nači slova na tipkovnici.

 

 

A i Ms želi ponuditi nešto novo, a ima para za bacanje, pa nek probaju to napraviti, možda nas izmenade :) 

 

Razvijaju nešto, što ce svatko na zemlji koristiti a ne samo ti jednom u par god. 

 

 

 

 

 

 

 

 I ti nabroja sve sto treba uraditi prilikom instalacije win 10. Koliko si puta unazad 5 godia instalirao OS?????? Cisto informativno. I koliko ti racunas da ce ti to vremena ustedjeti u narednih 5 godina.... NEmoj samo reci nema veze. Cisto me zanima.

Evo ti jos jedno pitanje. Da su te prije ove vijesti pitali sta bi zelio da se unaprijedi u win 10 da li bi ti uopste ovo uslo na vjerujem poduzu listu zahtjeva????

 

14 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent, kupi si Mac, tam ti je već sve instalirano, da ne gubiš živce nepotrebno... ;-)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

 

Kratko ali glupo....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Jesi ti normalan?

vocap, bičz?
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 2:14 (Arendelle).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Arendelle kaže...

Jesi ti normalan?

 I sta to tebe briga? Vrijedjanje je ok? OCigledno jeste ako kritikujes nesto. Ako imas nesto reci na temu slobodno a ako nemas slobodno me preskoci....

13 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Bolje bi im bilo da omoguće korištenje Cortane neovisno o tome koji jezik postaviš za defaultni te da prošire broj podržanih jezika od ovoga. Ne kažem da je ovo loše ali je pruranjeno. Sredi i proširi ono što već funkcionira.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Ljudi smanjiti unos secera te ce te biti manje nabruseni.

veni vidi didici
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice