Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje

poruka: 15
|
čitano: 2.282
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje".
16 godina
offline
Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje

Kad će oni to počet naplaćivat i kako? Sumnjam da će biti besplatne nadogradnje u bližoj budućnosti...

 

Što ako ne želim platiti, a nadogradnje su obvezne? Moram priznati da mi nije jasan koncept.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 12:59 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Game mod zvuči zanimljivo, al postavlja se nekoliko pitanja.
Prvo i najvažnije - hoće li raditi samo s W10 igrama? Poznavajući MS ne bih se čudio.
Drugo - kako će se ponašati prema aplikacijama koje neki koriste za vrijeme igranja poput VOiP softvera, aplikacija za snimanje gameplaya i sličnog...
 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra

Negdje je objavljen koncept naplaćivanja?

 

Ili si zamislio nešto što ti nije jasno? 

16 godina
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
plavi08 kaže...

Negdje je objavljen koncept naplaćivanja?

 

Ili si zamislio nešto što ti nije jasno? 

 Ovo drugo 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
lllnuclearlll kaže...

Kad će oni to počet naplaćivat i kako? Sumnjam da će biti besplatne nadogradnje u bližoj budućnosti...

 

Što ako ne želim platiti, a nadogradnje su obvezne? Moram priznati da mi nije jasan koncept.

Sigurno ne prije nego pokrivenost W10 prijeđe 50%. Pretpostavljam da će osnovne stvari raditi, dok neke druge neće dok ne platiš, slično kao i sada dok ne aktiviraš W10. Desetak $$$ mjesečno neće biti puno prosječnom korisniku.

12 godina
protjeran
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Danny_HR kaže...
Game mod zvuči zanimljivo, al postavlja se nekoliko pitanja.
Prvo i najvažnije - hoće li raditi samo s W10 igrama? Poznavajući MS ne bih se čudio.

 

U tom slučaju bi Game Mode bio gotovo beskoristan.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Danny_HR kaže...
Game mod zvuči zanimljivo, al postavlja se nekoliko pitanja.
Prvo i najvažnije - hoće li raditi samo s W10 igrama? Poznavajući MS ne bih se čudio.
Drugo - kako će se ponašati prema aplikacijama koje neki koriste za vrijeme igranja poput VOiP softvera, aplikacija za snimanje gameplaya i sličnog...

Nije da ne mogu napraviti izuzeće određenih procesa i aplikacija pa da dopuste korisniku obavijest i listu procesa sa imenima aplikacija da detaljnije preuredi što mu treba a što ne.

 

Ali mislim da će se to, barem po vijestima, odnositi samo na alokaciju resursa CPU/RAM. 

 

Microsoft is working on a brand new "Game Mode" feature for Windows 10 that will enhance the PC gaming experience by minimizing resources used by running apps to almost nothing and allocating freed up resources to the game, making it run faster, better and smoother overall.

http://www.windowscentral.com/microsoft-bringing-new-game-mode-windows-10-enhanced-pc-gaming-experience

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje

Ne mogu oni nikada poboljšati OS za igranje koliko ga ja mogu poboljšati kupnjom boljeg GPU-a.

Što se tiče plaćanja ne vidim u čemu je problem. Windows u Insider programu su besplatni i ostat će do daljnjeg.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje

Mnogo si pametan. Zasto bi oni optimizirali softver kad mozes ti kupit skuplji hardver?i onda se cudimo zasto i kakvo je to vrijeme doslo ...

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Envy kaže...

Ne mogu oni nikada poboljšati OS za igranje koliko ga ja mogu poboljšati kupnjom boljeg GPU-a.

Što se tiče plaćanja ne vidim u čemu je problem. Windows u Insider programu su besplatni i ostat će do daljnjeg.

 

Mislim da su s Vistom ipak naučili lekciju oko nedostatka optimizacije.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
13 godina
neaktivan
offline
Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje

Dođem na prezentaciju, razmotam laptop, spojim ga tamo na wifi i više ne mogu ništa - jer je on krenuo skidat i instalirat apdejtove od 800 mb.

Štoviše, NITKO ne može na int, zauzet je cijeli bandwidth na jadnoj mreži od 4mbita. 

A laptop je za prezentaciju neupotrebljiv jer se hard ne gasi. 

Ovakav propust je neoprostiv u 2016oj.

Da barem ima neka normalna kompatibilna alternativa, od gnjiluxa nema koristi.

 

Edit: instalirao sam Netlimiter i na net pustio jedino Chrome.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 16:14 (Damok).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Damok kaže...

 

Da barem ima neka normalna kompatibilna alternativa, od gnjiluxa nema koristi.

Kompatibilna s čim?

 

Pa napravi prezentaciju u WPS Officeu i kompatibilno će ti bit sve.... Radi i na Linuxu i na Windowsima... Ne vidim po čemu je to Power Point bolji od određenih alternativa.

 

Inače, WPS će ti otvorit MS Officeov dokument sa dosta velikom točnošću.

 

Ali da, slažem se... Propust je ogroman i meni potpuno nejasan. Što je falilo tome da možeš sam birati kad i na koji način ćeš instalirati update? Ili ih čak ugasiti. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 16:44 (lllnuclearlll).
8 godina
neaktivan
offline
Creators Update: game mod i pauziranje nadogradnje

Najjednostavniji način za zaustavit forsane update je sljedeći: Klik na ikonu wifi-a, klik na ime wifi mreže na koju ste spojeni, klik na properties, otvorit će se prozor vidjeti čete "set as metered connection" kliknite da ode na ON.
To je to...kada ste spojeni na tu wifi mrežu neće skidati update 

 

To se odnosi na Win 10..za druge Win ne znam, njega koristim na poslu privatno Linux

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 20:09 (Burpsuite).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Envy kaže...

Ne mogu oni nikada poboljšati OS za igranje koliko ga ja mogu poboljšati kupnjom boljeg GPU-a.

Što se tiče plaćanja ne vidim u čemu je problem. Windows u Insider programu su besplatni i ostat će do daljnjeg.

Zaboravio si dodati, jačeg CPU i više RAM-a,  cpt. Obvious

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 0:45 (boxer).
15 godina
offline
Re: Creators Update: game mod i pauziranje nadogra
Burpsuite kaže...

Najjednostavniji način za zaustavit forsane update je sljedeći: Klik na ikonu wifi-a, klik na ime wifi mreže na koju ste spojeni, klik na properties, otvorit će se prozor vidjeti čete "set as metered connection" kliknite da ode na ON.
To je to...kada ste spojeni na tu wifi mrežu neće skidati update 

 

To se odnosi na Win 10..za druge Win ne znam, njega koristim na poslu privatno Linux

 Ili još bolje preko policy editora ga utrnuti pa preko bilo koje mreže neće skidati update .

Sajko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice