Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o novom

poruka: 45
|
čitano: 4.812
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o novom ".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no

Pa sve preko 6000kn eventualno 6500 je bezobrazluk,neovisno o platformi/proizvođaču/mobitelu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 12:40 (Igor150).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
Chico12 kaže...
Za 3-4 godine flagshipi ce kostati oko 2000 dolara. Opravdavat ce cijenu zbog 6 kamera, 20 procesorskih jezgri, 16 gb rama I super mocnog titanijuma.

 Nema veze jer odlican telefon se opet  moze kupiti ispod 500 EUR samo sto to sad nije flagship....

14 godina
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
Igor150 kaže...

Pa sve preko 6000kn eventualno 6500 je bezobrazluk,neovisno o platformi/proizvođaču/mobitelu.

 Slažem se ali ovo je stvarno izvan svake zdrave pameti!!!

Some people are so poor... all they have is money!
12 godina
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
andi.cro kaže...
Igor150 kaže...

Pa sve preko 6000kn eventualno 6500 je bezobrazluk,neovisno o platformi/proizvođaču/mobitelu.

 Slažem se ali ovo je stvarno izvan svake zdrave pameti!!!

 Slažem se, cijene su prenapuhane za ono što nude.

Sviđa mi se jako iOS i često navratim i T-Com ili Tele 2 da se malo poigram na iPhone 7 ali jednostavno nedam 5000kn+ za prosječni uređaj sa 32/64GB memorije i upitnom baterijom...

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
10 godina
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
@jaajaa
Mislis idem u adeze pa cu I ja imati.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no

Ma za 9 do 13 tisuća sastaviš stolnu mašinu i igraš se k'o čovjek. Ajde flagship telefon se uzima jednom u 3 godine...5000 do 6500kn još razumna cijena.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
andi.cro kaže...

Mene kod novog iPhonea najviše smeta njegova cijena, može on biti odličan pa možda i najbolji, nebitno, ali bezobrazluk preko svakog bezobrazluka je njegova cijena i imam osječaj da su ljudi za njih samo ovce koje treba "ošišati" kolko se god to može!

 

 Cijena novog iPhonea je novac koji ja zaradim u par dana,dakle nista posebno skupo meni a i gomili sunarodnjaka i gomili juznih susjeda. 

Razlog zasto su ljudi vjerni Apple-u ovdje na sjeverno americkom kontinentu nije cijena nego customer service. Ako mi mobitel ispadne na gradjevinskom siteu , apple centar mi za par desetaka dolara na licu mjesta da novi telefon. Vrijeme je novac ,a ja nemam vremena slati telefon (android) u servis i cekati tjedan dana da se vrati nazad.

Alberta , True North -- Strong and Free
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 14:43 (JoshTurner).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
Ako ovako bude izgledao novi iPhone,Steve Jobs ce se okrenuti u grobu.Dizajnerski promasaj Applea,sta se do sada nije bas dogadjalo.Ne sumnjam da ce opet bit najbolji na trzistu ali sigurno ce bit medju ruznijim premium uredjajima.
 
2 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
Ako ovako bude izgledao novi iPhone,Steve Jobs ce se okrenuti u grobu.Dizajnerski promasaj Applea,sta se do sada nije bas dogadjalo.Ne sumnjam da ce opet bit najbolji na trzistu ali sigurno ce bit medju ruznijim premium uredjajima.
11 godina
odjavljen
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
Ima jako puno ljudi koji su uspjeli svojim radom, trudom. Ocito se ne kreces u takvim krugovima.
14 godina
offline
Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o novom

Ma nije uopče bitno kolko si bogat i kako si stekao to bogatstvo, možeš li si ili ne priuštiti ovaj iPhone, stvar je principa!!!

Pa nemojte radit budale od ljudi vi iz Apple-a, nisu vam ljudi ovce koje će blejati u vašu jabučicu i kupovat tu staklo-plastičnu pločicu kolko god da joj nabijete cijenu (barem ja nisam) ali na žalost, na svijetu ima previše takvih ovaca kojima je samo važno da kopiraju tulave celebrety-je koji se naslikavaju iPhončićima.

 

Nemam ja protiv samog uređaja ništa loše,dapače...ali imam protiv onih smradova koji su odredili krajnju cijenu uređaja!

E pa žmukljerska gospodo, nečete si kupovati 10 jahtu preko moje grbače!!!

 

Ono kaj se tiče "customer service", moš mislit da je to tako ovdje kao što je preko velike bare (ako je to uopče tako kao što je opisao dotični gospodin).

Kod nas dobiješ zamjenski telefon ako imaš sreće ili ako je osoba iza pulta dobre volje i ako uopče ima zamjenskih u rezervi, mislim da je tako neovisno o tome jel u pitanju Android ili Apple.

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o no
andi.cro kaže...
Horned Reaer kaže...

napokon OLED ekran, ali i paprena cijena. Mislim da ce biti oko 9-10k kuna 

 Da mi ga netko imućniji pokloni OK ali platiti 2 plaće da bi imao komad staklo-plastike namjenjene za telefoniranje, fotkanje, tipkanje porukica i povremeno surfanje?!?

 

Kaj je tu tako revolucionarno i super-duper da bi opravdalo toliku cijenu ( osim odgrižene jabučice na poleđini )???

 Gledaj , to je tako! Nitko te ne tjera da ga kupis. Proizvod je tu i takva mu je cijena. 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
14 godina
offline
Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o novom
Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o novom

Cijena Notea 8 te ne smeta, cijena Ferraria te ne smeta?

 

Garantiram ti da će sljedeće godina sva konkurencija biti u tom cjenovnom rangu, Samsung prvi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dan prije predstavljanja zna se skoro sve o novom

Pa koja je to luda cijena... u americi su rekacije da je 999$ užasno puno za početni model , a to je kod nas u Kroejša dakle oko 1500$ ..da ne spominjemo razliku u standarnu i plačama tamo i vamo. 
Ispada da je jednom ameru 3-4 puta jeftinije kupiti novi Iphone X a i dalje im je to preskupo!!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice