Death Note

poruka: 20
|
čitano: 3.566
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Death Note".
16 godina
offline
Death Note

Ha? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Death Note
Gledao sam japanske filmove dosta davno, anime nažalost nisam još stigao (čuvam ga za specijalnu priliku).

Vidim da su dosta fanova bili analni što su Ghost in the shellu nije glumila azijatkinja nego amerikanka (Scarlett Johanson), kao adaptacija fokus je bio na druge aspekte nego japanska, kao film, srednja žalost.

Dragon Ball evolution: to treba zakonom zabraniti koliko je cringe 😑.

Pro lem kod adaptacija knjiga-manga-anime-serija-film... , je da svaki medij ima svoje snage i slabosti. Problem je da prvi doticati če u glavnom biti najbolje iskustvo, i teško da kasnije adaptacije može da se gleda objektivno, uvjek če se gledati primjene kao odstupanja od "pravog" rasplete priče...

Nadam se da če biti dobra adaptacija. Preporuka za Castalvania crtić od netflixa, ima 4 ep po 23 min. E to je kvalitetna adaptacija n_n
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Death Note

William Dafoe.. jedna od najboljih mogućih uloga za Ryuk-a.. jedina svjetla točka u traileru..

Sve ostalo se čini previše amerikanizirano, normalizirano (ponajviše ublaženo) i pokretno.. S ovom temom nema puno akcije, samo filozofije.

 

No ok.. to je samo trailer. : )

biAV-Xq9cYM
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.7.2017 22:28 (spookymulder84).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Death Note

Gledanje ovakve amerikanizirane serije spada pod 11. smrtni grijeh. Slažem se za Ryuka, ali Light i L su očajni u traileru. U neke stvari jednostavno ne diraš. Točka.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
5 2 hvala 1
Death Note

A nije bas da je anime serija ne znam kako briljirala. Meni osim pocetnih 10ak epizoda, bila iritantna i nisam je uspio pogledati do kraja. Netflix će napraviti nešto doista kvalitetno, drugačije sigurno. Ali povijest njihovih serija govori o tome da im stvaranje hit serija ide kao vrući nož kroz putar. Treba imati malo vjere i pozitivnog stava.

Moj PC  
1 6 hvala 1
15 godina
offline
Death Note

Koje god ime da upiše pogodio je, jer tko je rođen mora umrijeti. Samo je pitanje na što ćemo potrošiti to vrijeme koje imamo do smrti, to kratko vrijeme. Hoćemo li trošiti energiju na zagorčavanje života drugima (npr. ratovi ili ružna riječ susjedu), ili ćemo napraviti nešto dobro, jako dobro.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Death Note
ivan262 kaže...
Gledao sam japanske filmove dosta davno, anime nažalost nisam još stigao (čuvam ga za specijalnu priliku).

Vidim da su dosta fanova bili analni što su Ghost in the shellu nije glumila azijatkinja nego amerikanka (Scarlett Johanson), kao adaptacija fokus je bio na druge aspekte nego japanska, kao film, srednja žalost.

Dragon Ball evolution: to treba zakonom zabraniti koliko je cringe 😑.

Pro lem kod adaptacija knjiga-manga-anime-serija-film... , je da svaki medij ima svoje snage i slabosti. Problem je da prvi doticati če u glavnom biti najbolje iskustvo, i teško da kasnije adaptacije može da se gleda objektivno, uvjek če se gledati primjene kao odstupanja od "pravog" rasplete priče...

Nadam se da če biti dobra adaptacija. Preporuka za Castalvania crtić od netflixa, ima 4 ep po 23 min. E to je kvalitetna adaptacija n_n

 Analni su bili jedino SJW i ostale dangube sto traze dlake u jajetu. Lik iz animea ne izgleda kao Japanka anyway, tako da je ta hajka glupa i vodili su je oni koji niti gledaju iste. Opcenito u tim anime serijama ideali su likovi slicni zapadnjacima u izgledu. 

Castelvania nije losa, ali definitvno nije crtic. 

Death Note film izgleda nece imati mnogo veze sa animeom, osim te biljeznice. A i sam anime Death Note nije nesto posebno briljantan, dapace zna biti dosadan i radnja se bespotrebno odugovlaci.

Svakako bi preporucio Attack on Titan od novijih anima. Treba netko samo malo vise znanja o filmu i serijama da pise ove clanke.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 0:19 (pravi_covijek).
9 godina
neaktivan
offline
Death Note

Film, a ne serija?!?

Ozbiljno?

 

U potpunosti mi je prihvatljiva amerikanizacija jer to i očekujem od ovakvog studia, ali trpanje tolike količine radnje u format filma, izgubiti će se svakako previše radnje radi istoga.

Šteta.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Death Note

Osobno,mislim da bi ovo cak i moglo biti dobro.Dosta dobro su pogodili Light.a i Ryuka.Dok L mi je totalno katastrofa.Netko ce me mozda nazvat rasistom ali....BLACK MAN LLLLLLLLLL????Sve u svemu,ocekujem da ce barem biti upola dobra kao i anime.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Death Note
pravi_covijek kaže...


Svakako bi preporucio Attack on Titan od novijih anima. Treba netko samo malo vise znanja o filmu i serijama da pise ove clanke.

 

ja bih također osim Attack on Titana koji je stvarno super za pogledati, preporucio i jedan stariji Anime. Zove se "Monster". Radnja je dosta ozbiljna, psiholoski horror i nema tu niti tucnjave niti cudovista niti oruzja. Ako me sjecanje dobro drzi, radi se o mladom doktoru koji nije siguran da li je on ubojica ili mu se sve pricinjava. Serija je skroz depresivna i u tmurnim tonovima.

13 godina
offline
Re: Death Note
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

A nije bas da je anime serija ne znam kako briljirala. Meni osim pocetnih 10ak epizoda, bila iritantna i nisam je uspio pogledati do kraja. Netflix će napraviti nešto doista kvalitetno, drugačije sigurno. Ali povijest njihovih serija govori o tome da im stvaranje hit serija ide kao vrući nož kroz putar. Treba imati malo vjere i pozitivnog stava.

 

 

Osim kad ne počnu ukidati vlastite serije na cliffhangerima "jer imaju previše hitova"... khmSense8khm

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 11:54 (Chronosus).
14 godina
offline
Death Note

Interesantna godina za anime filmske adaptacije. Netflix radi Death Note film, a Japanci Fullmetal Alchemist. Oboje ogromne licence. Biti će zanimljivo vidjeti koji će ispast bolji.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Death Note

Ma kakav Death Note, Ghost in the Shell, samo One Piece 

Why so serious?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Death Note
ph3nom_gamer kaže...

Interesantna godina za anime filmske adaptacije. Netflix radi Death Note film, a Japanci Fullmetal Alchemist. Oboje ogromne licence. Biti će zanimljivo vidjeti koji će ispast bolji.

 I niti jedno neće biti ni do koljena originalu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Death Note
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
pravi_covijek kaže...


Svakako bi preporucio Attack on Titan od novijih anima. Treba netko samo malo vise znanja o filmu i serijama da pise ove clanke.

 

ja bih također osim Attack on Titana koji je stvarno super za pogledati, preporucio i jedan stariji Anime. Zove se "Monster". Radnja je dosta ozbiljna, psiholoski horror i nema tu niti tucnjave niti cudovista niti oruzja. Ako me sjecanje dobro drzi, radi se o mladom doktoru koji nije siguran da li je on ubojica ili mu se sve pricinjava. Serija je skroz depresivna i u tmurnim tonovima.

 Radi se o doktoru koji spašava život dječaku koji postane serijski ubojica. Kad to saznai krene ga tražiti da ga zaustavi. 

 

Meni najdraži anime. Preporučam i druge naslove istog autora 20th century boys (Manga a ima i igrani film) i Pluto, realistična obrada jedne epizode Astro Boya Osame Tezuka. 

6 godina
neaktivan
offline
Death Note

Vidim da niko nije spomenuo najbolju mangu napisanu ikad, adaptacija 1997 bila je više nego odlična, a taj naslov je BERSERK!!!!

solo
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Death Note

kad si gledao Monster bogati pa si toliko profulao premisu. Monster jest kvalitetan, ali kakav crni attack on titan. Nemoj da nam preporucis jos i code geass, mirai nikki, guilty crown, elfen lied, tokyo ghoul, naruto ili sword art online(sve su to sranja za tinejdzere koji ne znaju sta je dobar naslov). Preporucujem zato Legend of the galactic heroes, Planetes, Paranoia Agent, Ghost in the Shell+Stand alone complex, Neon genesis evangelion, Akira, Perfect Blue, Kaiji, Welcome to the NHK, Tatami galaxy, Pin Pong, Millenium Actress, Patlabor filmovi, Jinroh, Berserk 1997, Kaiba,  Rose of versailles, Cowboy bebop, Serial experiments lain, Texhnolyze, Haibane Renmei, Wings of honeamise, Kemonozume, Ergo proxy, Area 88, Aoi Bungaku, Shigurui Death Frenzy, Magnetic Rose, Paprika, Mind Game, Vampire hunter D bloodlust, Redline, Ashita no joe, prvi Macross,...

16 godina
offline
Re: Death Note
deni146 kaže...

kad si gledao Monster bogati pa si toliko profulao premisu. Monster jest kvalitetan, ali kakav crni attack on titan. Nemoj da nam preporucis jos i code geass, mirai nikki, guilty crown, elfen lied, tokyo ghoul, naruto ili sword art online(sve su to sranja za tinejdzere koji ne znaju sta je dobar naslov). Preporucujem zato Legend of the galactic heroes, Planetes, Paranoia Agent, Ghost in the Shell+Stand alone complex, Neon genesis evangelion, Akira, Perfect Blue, Kaiji, Welcome to the NHK, Tatami galaxy, Pin Pong, Millenium Actress, Patlabor filmovi, Jinroh, Berserk 1997, Kaiba,  Rose of versailles, Cowboy bebop, Serial experiments lain, Texhnolyze, Haibane Renmei, Wings of honeamise, Kemonozume, Ergo proxy, Area 88, Aoi Bungaku, Shigurui Death Frenzy, Magnetic Rose, Paprika, Mind Game, Vampire hunter D bloodlust, Redline, Ashita no joe, prvi Macross,...

Mišljenja su kao i šupci, svi ih imamo.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Re: Death Note

Nabrojo si tolko toga, a nisi niti spomenio FMA. Sramota

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Re: Death Note
deni146 kaže...

kad si gledao Monster bogati pa si toliko profulao premisu. Monster jest kvalitetan, ali kakav crni attack on titan. Nemoj da nam preporucis jos i code geass, mirai nikki, guilty crown, elfen lied, tokyo ghoul, naruto ili sword art online(sve su to sranja za tinejdzere koji ne znaju sta je dobar naslov). Preporucujem zato Legend of the galactic heroes, Planetes, Paranoia Agent, Ghost in the Shell+Stand alone complex, Neon genesis evangelion, Akira, Perfect Blue, Kaiji, Welcome to the NHK, Tatami galaxy, Pin Pong, Millenium Actress, Patlabor filmovi, Jinroh, Berserk 1997, Kaiba,  Rose of versailles, Cowboy bebop, Serial experiments lain, Texhnolyze, Haibane Renmei, Wings of honeamise, Kemonozume, Ergo proxy, Area 88, Aoi Bungaku, Shigurui Death Frenzy, Magnetic Rose, Paprika, Mind Game, Vampire hunter D bloodlust, Redline, Ashita no joe, prvi Macross,...

 

Kako to da nisi spomenuo "Candy Candy" ...???! Jedini Anime koji valjda pogledati!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice