"Djevičanski" Hyperloop One

poruka: 9
|
čitano: 1.598
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Djevičanski" Hyperloop One".
16 godina
offline
"Djevičanski" Hyperloop One

Koliko sam citao Muskov Hyperloop je promasaj, koji je mozda bio zamisljen samo kao sredstvo za prikupljanje drzavnih poticaja i trenutno trune negdje u americi.

 

Ako sad Branson ulaze, mozda ima bolju ideju kako provest taj hyperloop?

- Psiho246
Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
offline
"Djevičanski" Hyperloop One

Možda investicija i nije morala biti tako visoka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 14:02 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Djevičanski" Hyperloop One

Koliko znam, imali su nekih 100mil $ investicija (iako neznam za koji udio), ali sumnjam da im kompanija vrijedi puno vise (ako i toliko), pa ulaganje za Bronsona nije neka velika lova. Za sad koliko znam rade samo feasibility studije. Imaju li uopce nesto konkretno potpisano?

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Djevičanski" Hyperloop One

Amo vidit koliko će novca spržit dok odustanu 

Apple je samo vendor PC računala.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Djevičanski" Hyperloop One
Psiho246 kaže...

Koliko sam citao Muskov Hyperloop je promasaj, koji je mozda bio zamisljen samo kao sredstvo za prikupljanje drzavnih poticaja i trenutno trune negdje u americi.

 

Ako sad Branson ulaze, mozda ima bolju ideju kako provest taj hyperloop?

Khm, par testiranja je prošlo, mislim da se gradi staza i u evropi.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Re: "Djevičanski" Hyperloop One
Psiho246 kaže...

Koliko sam citao Muskov Hyperloop je promasaj, koji je mozda bio zamisljen samo kao sredstvo za prikupljanje drzavnih poticaja i trenutno trune negdje u americi.

 

Ako sad Branson ulaze, mozda ima bolju ideju kako provest taj hyperloop?

Pa krivo si čitao. Kako može biti promašaj nešto što ne postoji? Musk nikad nije krenuo s tim projektom, niti je mislio. SpaceX organizira natjecanje za studenske timove i to je to. I kakvi državni poticaji? SpaceX je privatna kompanija, sve to radi sa svojim novcem. Moglo bi se možda reći da Musk/SpaceX eksperimentira s hyperloopom, ako otkriju da nema smisla ili se ne isplati onda ništa od toga, no big deal.

15 godina
online
"Djevičanski" Hyperloop One

eo, sad će i rvacka ulupat nešto sitno u hiperšlep od udbine (space federation headquarters - hereinafter: "sfq") do donjeg mekinjara, s opcionalnim razgledavanjem muzeja bitke na krbavskom polju (1493., taman kad je kolumbo ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: "Djevičanski" Hyperloop One
U meduvremenu put rijeka zagreb traje 5 sati 😂
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Djevičanski" Hyperloop One

100% sam siguran da će ova stvar zaživjeti. Pitanje samo vremena. 10-20 god.

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice