DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

poruka: 989
|
čitano: 77.919
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6".
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
hrvooje kaže...

tko želi imati autonomiju kako je to zamišljeno, morat će ga malo prilagodit

http://www.itwire.com/your-it-news/mobility/65610-iphone%E2%80%99s-dirty-little-data-battery-sucking-secrets

 

A zar nije iPhone kompletno out-of-box rjesenje?

14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
H4X0R kaže...
hrvooje kaže...

tko želi imati autonomiju kako je to zamišljeno, morat će ga malo prilagodit

http://www.itwire.com/your-it-news/mobility/65610-iphone%E2%80%99s-dirty-little-data-battery-sucking-secrets

 

A zar nije iPhone kompletno out-of-box rjesenje?

Po čemu ovo znači da nije?

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Da bi imao autonomiju koju Apple tvrdi da telefon ima, mora se isključiti ovo što je autor teksta isključio. Vjerujem da slično rade i ostali proizvođači 

Life is too short to remove USB safely
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
hrvooje kaže...

Da bi imao autonomiju koju Apple tvrdi da telefon ima, mora se isključiti ovo što je autor teksta isključio. Vjerujem da slično rade i ostali proizvođači 

Kao i što proizvođači auta potrošnju deklariraju prema potrošnji u laboratoriju.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Apple-ovce se najvise razbacivaju sa izjavama da radi sve out-of-box , i da ne moras prckati po opcijama, zato je tu i pitanje.
13 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Inace to sam se i sam uvjerio, korisnici iPhone-a dugo vec trube da nista ne treba prckati, da je sve out-of box, pa trazim u temi pomoc za moj 4s i svi govore da se treba cista instalacija raditi za svaki veliki update kako bi radilo da valja.. cudno,a? :)

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

U slucaju da niste vidili, stigla je i recenzija na mob.hr

http://mob.hr/iphone-6-recenzija/

 

Edit: hmmm, TD - neki se ne slazu da je stigla, meni se ipak čini da je :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 13:14 (EchoOne).
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
hrvooje kaže...

Da bi imao autonomiju koju Apple tvrdi da telefon ima, mora se isključiti ovo što je autor teksta isključio. Vjerujem da slično rade i ostali proizvođači 

Obicno pise u kojim uvjetima je testirano, i nitko normalan stvarno ne pusi da su to vrijednosti koje ce imati u praksi.

 

A mob na kojem mi je iskljuceno pola toga mi ne treba. Sto mi iznaci sto mi baterija moze izdrzat tjedan dana (a stvarno moze) ako imam sve iskljuceno i ne koristim ga. {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
EchoOne kaže...

U slucaju da niste vidili, stigla je i recenzija na mob.hr

http://mob.hr/iphone-6-recenzija/

 

Edit: hmmm, TD - neki se ne slazu da je stigla, meni se ipak čini da je :)

U recenziji koju si linkao postoji kategorija "Nedostaci". Kako te nije sram i stid siriti takvo svetogrdje.

15 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Na americkim portalima i "i" odnosno Mac portalima ta kategorija se zove extra features

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Pozdr ekipo! ne pratim baš temu, pa kažite mi ukratko gdje se sve može kupiti iPhone6, 6+ . Kada dolazi u HR? Kolike su okvirne cijene samog iPhonea 6, 6+? da li se više isplati uzeti uređaj na pretplatu?

Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Lieutenant commander Data kaže...

Pozdr ekipo! ne pratim baš temu, pa kažite mi ukratko gdje se sve može kupiti iPhone6, 6+ . Kada dolazi u HR? Kolike su okvirne cijene samog iPhonea 6, 6+? da li se više isplati uzeti uređaj na pretplatu?

 

http://mob.hr/iphone-6-od-31-listopada-i-sluzbeno-u-hrvatskoj/

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
BlueMax kaže...
EchoOne kaže...

U slucaju da niste vidili, stigla je i recenzija na mob.hr

http://mob.hr/iphone-6-recenzija/

 

Edit: hmmm, TD - neki se ne slazu da je stigla, meni se ipak čini da je :)

U recenziji koju si linkao postoji kategorija "Nedostaci". Kako te nije sram i stid siriti takvo svetogrdje.

Znam da nebi smio linkati još jednu usporedbu u kojoj neke prednosti naspram iPhonea ima onaj drugi, i da sram me malo, ali moram :(

 

http://mob.hr/iphone-6-vs-sony-xperia-z3-compact-usporedba/

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Osobno potvruđujem tu stavku. Kako će biti za par mjeseci, to još uvijek ne znam reći, no s obzirom na koleginu Xperiu Z2 koja radi kao i prvog dana nakon 4 mjeseca korištenja, ne sumnjam da će i Z3c biti jednako fluidan.

 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...
EchoOne kaže...

Osobno potvruđujem tu stavku. Kako će biti za par mjeseci, to još uvijek ne znam reći, no s obzirom na koleginu Xperiu Z2 koja radi kao i prvog dana nakon 4 mjeseca korištenja, ne sumnjam da će i Z3c biti jednako fluidan.

Koristio sam ih sve, ali da - istina je da Z2 radi savršeno glatko, no sustav nije jednako fluidan. Najviše se to vidi kod korištenja tipkovnica, primjerice. SwiftKey je na Androidu bitno sporiji, nego na iPhoneu. Ima još nekoliko situacija gdje je Android na četiri jezgre sporiji, nego iPhone na dvije upola manjeg takta. Lollipop će to možda popraviti, tek trebamo vidjeti...

Nemoj da te zavaraju te "samo" dvije jezgre na iPhone-u, taj A7/A8 chip nije nista losiji od Snap800/801, ali s obzirom da ta fluidnost na iOS-u ide pod cijenu za manju kostumizaciju i slobodu, sigurno bih prije uzeo Z2, jer radi odlicno i puno vise mogucnosti ima

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...
EchoOne kaže...

Osobno potvruđujem tu stavku. Kako će biti za par mjeseci, to još uvijek ne znam reći, no s obzirom na koleginu Xperiu Z2 koja radi kao i prvog dana nakon 4 mjeseca korištenja, ne sumnjam da će i Z3c biti jednako fluidan.

Koristio sam ih sve, ali da - istina je da Z2 radi savršeno glatko, no sustav nije jednako fluidan. Najviše se to vidi kod korištenja tipkovnica, primjerice. SwiftKey je na Androidu bitno sporiji, nego na iPhoneu. Ima još nekoliko situacija gdje je Android na četiri jezgre sporiji, nego iPhone na dvije upola manjeg takta. Lollipop će to možda popraviti, tek trebamo vidjeti...

A čuješ, aplikacije će gotovo uvijek raditi dosta bolje na iOS-u nego Androidu. Snagom A8 i Snapdragon 801 su malo je reć tu negdje. GPU smatram snažnijim na A8, no s obzirom kako i iP6 i Z3c guraju "tek" 720p rezoluciju, zaista se ta razlika u perfomansama ili razlici u fluidnosti sučelja ne osjeti.

Sad opet kažem, pojedine aplikacije će bolje raditi na iOS-u, no opet gledajući samo sučelje tu nema nikakve razlike.

 

Žao mi je da nisam SwiftKey isprobao da mogu reći svoj stav, ali ako bude prilike, idući put ću isprobati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
EchoOne kaže...

Osobno potvruđujem tu stavku. Kako će biti za par mjeseci, to još uvijek ne znam reći, no s obzirom na koleginu Xperiu Z2 koja radi kao i prvog dana nakon 4 mjeseca korištenja, ne sumnjam da će i Z3c biti jednako fluidan.

Echo, oprosti no svakom iole normalnom covjeku tvoje osobno misljenje nista nece znaciti. Znas zasto Mislave? Pa heben mu sunce ti cak i u komentarima na tom kvazi portalu ismijavas iPhone. Eh da, ja osobno ga nikad ne bi kupio, ponajvise zbog prenapuhane cijene, a onda radi same zatvorenosti iOS-a (sto je kreso dobro opisao). 

 

No takodjer, iz osobnog iskustva, recezentima koji preko komentara ismijavaju bilo koji drugi proizvod ne vjerujem na rijec.

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Ježi ga majstore, i ja sam čovjek koji se voli sprdati. Mišljenja i stavovi su moji i vjerojatno u suprotnosti s tvojim kao što Krešo kaže.

 

Ovo što ja "trolam" po bugu odražava čisto dozu cinizma i sarkazma koje sam željan, kao ispušni ventil, izbaciti iz sebe pod nekim kvazi nickom na nekom lijevom ili desnom forumu. Naravno, jabukoljupci će jedino vidjeti moja kukanja i sprdnje na temu jabuke, Androidaši na kvazi nepostojećih problema u svijetu Androida, a oni najzagriženiji WP fanovi na temu Windows Phonea i njegovih nedostataka.

I onda imaš ta 3 tabora koja od kojih te 2 najčešće podrže kada malo bocneš onog trećeg i tako u krug. Jer u konačnici, svaki cigo svoga konja hvali, a kad ga netko pokudi, on je automatski hater, trol ili da ne kažem nešto treće.

 

Realno stajalište, objektivnost i ostale stvari možeš pronaći u mojim komentarima na mob.hr-u ili na youtubu podno mojih recenzija, a sad koliko ti stavovi tebi vrijede ili ne vrijede, to je na tebi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 10:42 (EchoOne).
15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Fora je u tome sto sebi jedan ozbiljni recezent to ne moze dopustiti. Mobitel kojeg ja koristim si bas ti recenzirao, i obavio si odlican posao. Malo si ukocen na videu, no ajde, to je ok. Ali textualni dio je bio stvarno odlican. No padnes 'normalnom' puku u ocima kad po komentarima bespotrebno pljujes po bilo kojoj platformi. A na mob.hr-u si to radio, pod svojim imenom i prezimenom btw.

 

No nevazno, sretno sa novim recenzijama mada sam iskreno mob.hr odavno prestao citati. Stvarno trebate srediti taj portal, posebice dio za komentiranje. Kao i brisanje valjda 90% komentara koji nemaju veze sa temom, ili su pak obicno trolanje.

 
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Recenzenti nisu i ne mogu biti objektivni. Njegovo je pravo da bude fanboy Androida. Netko ga zbog toga neće čitati, ali to mu ionako onda nije ni bitno.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Recenzenti nisu i ne mogu biti objektivni. Njegovo je pravo da bude fanboy Androida. Netko ga zbog toga neće čitati, ali to mu ionako onda nije ni bitno.

A baš tako nekako. Nebi baš rekao da sam fanboy Androida ko što nebi tebe nazvao Appleovim fanboyem, no da, Android trenutno zadovoljava najviše mojih potreba što ćeš vjerujem i ti reći za iOS s druge strane.

 

Priželjkujem mnoge stvari sa iOS-a na Androidu, kao i sa iPhonea na nekim drugim modelima, ali i obratno. Sad ako me to što volim Android najviše od 3 trenutno najjača OS-a čini fanboyem, onda po toj definiciji to i jesam.

 

Eh da, a što se objektivnosti tiče, iako svi mi recenzenti, neki više neki manje, težimo njoj, opet smo ljudi i dozu subjektivnosti teško možemo izbjeći. Trudim se koliko mogu, ali uvijek će se naći netko i reći da sam previše subjektivan jer iz njegovog stajališta to izgleda drugačije nego u mojim očima.

Zato služe i komentari i neki povratni odnos od čitatelja koji mogu upozoriti na neke nelogičnosti, a na nama je da ih razmotrimo.

 

@hann

A sve to negodovanje ide po onoj "ako nemaš akvarij, znači da si ped*r".

Ali eo, hvala na savjetu, komentaru i slično jel...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 12:35 (EchoOne).
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Recenzenti nisu i ne mogu biti objektivni. Njegovo je pravo da bude fanboy Androida. Netko ga zbog toga neće čitati, ali to mu ionako onda nije ni bitno.

 

Nitko ne moze biti u potpunosti objektivan, svjestan sam toga i sam.

No velika vecina recenzenata se trudi barem sakriti svoje 'osjecaje', pa ne komentira/ismijava javno druge firme/proizvode. U tom je razlika.

13 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Hann kaže...

 

Nitko ne moze biti u potpunosti objektivan, svjestan sam toga i sam.

No velika vecina recenzenata se trudi barem sakriti svoje 'osjecaje', pa ne komentira/ismijava javno druge firme/proizvode. U tom je razlika.

Pa ako si svjestan toga, cemu panika onda? :)

 

Po tome recenzije nebi trebalo nikako biti, tj recenzenata

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Nebi se slozio. Gotovo svi recenzenti koje pratim nerijetko i javno u recenzijama ismijavaju neke firme i isticu gafove.

A zasto i nebi kad nesto nije uredu? Jel se trebaju svima uvlacit negdje da bi bili svi zadovoljni?

15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
EchoOne kaže...

Nebi se slozio. Gotovo svi recenzenti koje pratim nerijetko i javno u recenzijama ismijavaju neke firme i isticu gafove.

A zasto i nebi kad nesto nije uredu? Jel se trebaju svima uvlacit negdje da bi bili svi zadovoljni?

 

Ne uvlaciti. Kakvo uvlacenje odjednom?

Recimo tokom recenzije iP6+ ismijavati savijanje je po meni i vise nego ok. Ukoliko se isti stvarno savija.

Ili da se ne naljute apple fanboysi tokom recenzije Notea/S serije ismijavati sporost, lag i tromost istoga.

 

No u komentarima na random vijesti ismajavanje i sl. meni ispada neozbiljno. Ponavljam - meni. 

A posebice ispada smijesno kad vidis da se ismijava WP i/ili iOS, dok se recimo Androida rijetko tko i dodirne. Shvacam i zasto je to tako, osobno vam android vise godi i to je ok. Uostalom, i sam spadam u tu kategoriju. Osim ako u medjuvremenu ne predjem na sesticu :)

 

Ovo sto sam napisao je bila samo dobronamjerna kritika, sad ju ti sam uzmi kako ti god srce zeli. A kako sam vec objasnio svoje misljenje, mislim da nema potrebe da dalje raspravljamo o ovakvim gluparijama. Srdacan pozdrav.

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Hann kaže...
EchoOne kaže...

Nebi se slozio. Gotovo svi recenzenti koje pratim nerijetko i javno u recenzijama ismijavaju neke firme i isticu gafove.

A zasto i nebi kad nesto nije uredu? Jel se trebaju svima uvlacit negdje da bi bili svi zadovoljni?

 

Ne uvlaciti. Kakvo uvlacenje odjednom?

Recimo tokom recenzije iP6+ ismijavati savijanje je po meni i vise nego ok. Ukoliko se isti stvarno savija.

Ili da se ne naljute apple fanboysi tokom recenzije Notea/S serije ismijavati sporost, lag i tromost istoga.

 

No u komentarima na random vijesti ismajavanje i sl. meni ispada neozbiljno. Ponavljam - meni. 

A posebice ispada smijesno kad vidis da se ismijava WP i/ili iOS, dok se recimo Androida rijetko tko i dodirne. Shvacam i zasto je to tako, osobno vam android vise godi i to je ok. Uostalom, i sam spadam u tu kategoriju. Osim ako u medjuvremenu ne predjem na sesticu :)

 

Ovo sto sam napisao je bila samo dobronamjerna kritika, sad ju ti sam uzmi kako ti god srce zeli. A kako sam vec objasnio svoje misljenje, mislim da nema potrebe da dalje raspravljamo o ovakvim gluparijama. Srdacan pozdrav.

To ti je psihologija copora. Svak se pridruzuje coporu (portalu) u kojem su ljudi slicnog nacina razmisljanja. 

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Hann kaže...

 

Ovo sto sam napisao je bila samo dobronamjerna kritika, sad ju ti sam uzmi kako ti god srce zeli. A kako sam vec objasnio svoje misljenje, mislim da nema potrebe da dalje raspravljamo o ovakvim gluparijama. Srdacan pozdrav.

Ma gle, nemaš frke, tvoj stav i savjet. Ja sam kritiku prihvatio kao dobronamjernu, nema tu rasprave uopće.

Znam da volim malo mućki bockat i nikad nisam rekao da nije to tako.

 

Moj način zabave, sad neki će to shvatiti preozbiljno, a neki neće. nhf jel

15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Sve 5 {#}

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

sori ekipo što vas gnjavim, nisam u potpunosti zadovoljan odgovorom gdje se sve može nabaviti novi iPhone u HR.osim što će ga ponudit mobilni operateri pročitio sam da ga hgspot nudi, u inbox mi je došla poruka od ekupi da se i kod njih može nabaviti 6-ica. osim njih dali ga još tko nudi u HR? apple storeovi u susjednim zemeljama? u Italiji? je li tamo dostupan?

Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice