Dostupan VLC 1.1.0

poruka: 43
|
čitano: 5.621
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan VLC 1.1.0".
16 godina
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0
Batista kaže...

GPU dekodiranje ? Jel se pod tim misli i konvertiranje/enkodiranje formata ?

Da to je to dekodiranje videa prek GPU , kak kazu ova nova verzija VLC podrzava i GPU Video Acceleration za HD video normalno i to na Nvidiia samo ili sam krivo videl a kaj je s ATI. Ovo zadnje im i nije neko poboljsanje i prednost uopce jer puno kasne,  jedan Media Player Clasic Home Cinema to ima vec odavno na ATI i Nvidia i prek njih to radi bez problema.Nevinašce

15 godina
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0
Zvjerkan kaže...

Moji driveri odnopsto ccc je 10.6 ali onaj hot fix za agp.. ja to ne nađe kad stisnem basic .. imam samo setup my monitor

Trebas naknadno skinut avivo converter, isto ko i hydravision, to ti je na linku di je driver, ali na dnu stranice: 

 

Idi tu i onda pod optional downloads pa izaberi OS koji ti treba:

 

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 15:55 (Renesis).
16 godina
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0
Zvjerkan kaže...

Moji driveri odnopsto ccc je 10.6 ali onaj hot fix za agp.. ja to ne nađe kad stisnem basic .. imam samo setup my monitor

 

Da, od verzije 10.5 ili 10.6, nisam više siguran, to je postao odvojeni download, isto kao i crossfire profili i Hydravision

 

Imaš sve na dnu na ovom linku za 64-bitnu sedmicu, za ostale OS-ove se snađi, nije teško :)

 

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=win7/windows-7-64bit

 

Edit: eto Renesis me preduhitrio :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 15:54 (segregator).
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan VLC 1.1.0

a šta je to hidravision??

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dostupan VLC 1.1.0

ja koristim za gledanje mkv filmova CoreAVC decoder ima podrsku za cudu,bez cude mi je zauzece procesore oko 55-65% a sa  cudom padne na 18 ili manje

imam 8600 gts

Sheldon Cooper: Hop, you little plumber! Hop, hop, hop!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0
DragonShit kaže...

@Commodore (za video streaming u flashu):

Samo si instaliraj najnovije ATI drivere (10.06) jer donose "GPU acceleration of H.264 video content using Adobe® Flash Player 10.1" i problem riješen!Smijeh

Driveri su bili up to date, ali Flash nije. Hvala.

14 godina
neaktivan
offline
Dostupan VLC 1.1.0

e a ... kako encodirat s powerdirectorom.. ja se ne snalazim u njmu

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0
crozoki kaže...

ja koristim za gledanje mkv filmova CoreAVC decoder ima podrsku za cudu,bez cude mi je zauzece procesore oko 55-65% a sa  cudom padne na 18 ili manje

imam 8600 gts

CUDA rulzzz.

Deckard
16 godina
offline
Dostupan VLC 1.1.0

VLC mi je najbolji uz GOM player na winsima

na macu ga kombiniram s tuniranim QuickTime-om

 

bas mi zao sto nema jos hardware akceleraciju za mac, valjda ce brzo doc :/

www.stripovi.tk
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0

Ovdje

 

http://ixbtlabs.com/articles2/video/avivo_1.html

 

možete vidjet kako je fantastično brz ATI AVIVO encoder

15 godina
offline
Dostupan VLC 1.1.0

zasto ovaj badaboom moze konvertirati samo u formate za prijenosne medijske playere, a ono pod other je isključivo .mp4, kako ga natjerati da konvertira u druge formate, da barem podrzava sve formate kao format factory

Zajebavanje mate ivanovca sc-ovi http://rapidshare.com/files/401344392/Sprdanje_mate_ivanovca.zip
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dostupan VLC 1.1.0
ivoleko kaže...

VLC mi je najbolji uz GOM player na winsima

 

Ja sam nekad koristio GOM dok nisam počeo natrčavati na HD MKV-e koji su imali opako juddera u asimetričnim pomicanjima/scrollovima scena. S MPC-HC-om ali baš nikad nikakvih problema te vrste, a i otvoreniji je raznoraznim perverzijama od vanjskih codeca, skripti itd. itd.

Deckard
13 godina
offline
Dostupan VLC 1.1.0

Instalirao novu verziju, probao, deinstalirao i instalirao ponovo verziju 1.0.0. Zašto? Zbog buga na koji sam naletio vrlo brzo. Kad pokrenem program HD Promo snimljen na NytroBoxu, to uzrokuje rušenje VLC-a. Kod stare verzije se to ne događa.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice