Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

poruka: 11
|
čitano: 2.606
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes".
12 godina
neaktivan
offline
Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

AMD je izvrstan posao napravio sa Threadripper-om,donijeli 16/32 thread jezgri po cijeni intelovih 10/20 jezgri,brdo konekcija sa X399 čipsetom i sve to po relativno povoljnoj cijeni. Ovo če da debelo probudi "uspavanog" Intel-a.

Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

Nije loše za "zaljepljene" R7 procesore, kao i vega sa dvije rx 570. Dobro je ovo novo AMD ljepilo

Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja
Izgleda ko keramička pločica.
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja

AMD deriiii :) 

 

 

8 godina
offline
Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

Kako ga AMD dere s brojem jezgri, neće proći par godina, a 8 jezgri će se smatrati low end, i kod Intela također

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

A preporučeno lađenje? Čini mi se da će trebat dušik na ovakih +35 da ga drži i to u praznom hodu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 20:42 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja
Igor150 kaže...

A preporučeno lađenje? Čini mi se da će trebat dušik na ovakih +35 da ga drži i to u praznom hodu.

 Pa nije to Pentium 4 prescott

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja
soundstream kaže...
Igor150 kaže...

A preporučeno lađenje? Čini mi se da će trebat dušik na ovakih +35 da ga drži i to u praznom hodu.

 Pa nije to Pentium 4 prescott

 Krivo, nije to i9-7900X

 tomshardware

6 godina
offline
Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

Kako su zanimljivi ti genijalci koji rade u AMD-a,  R.I.P. Intel

 

Da mi ne prigovara koji Intel fanboy , trenutno koristim i5 2400 ,al uvijek podržajem bolje

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja mjes

Zanimljivo da ljude brine hlađenje kod AMD-a još uvijek, a zapravo je Intel taj koji ima veći TDP po jezgri i bit će zanimljivo vidjeti njihove 12, 18 core cpu-e

 

Our test setup shows that the 1950X uses ~12% more power than the 7900X in Cinebench, but it results in a 37% better score, netting an improved performance per watt metric. 

https://www.pcper.com/reviews/Processors/AMD-Ryzen-Threadripper-1950X-and-1920X-Review/Power-Consumption-and-Overclocking

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
11 0 hvala 4
6 godina
offline
Re: Dva Ryzen Threadrippera su stigla, a do kraja
Kakav zaokret AMD-a! IPC na razini intela, energerska iskoristivost cca 15-20% bolja po jezgri sad udaraju intel di boli, a cijena totalno deklasira intel... Trenutno općenito AMD je bolji, daje puno više za iste pare...
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice