EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

poruka: 21
|
čitano: 4.724
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le".
7 godina
neaktivan
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

znaci made in prc ..ali hrvatska pamet .... 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Ajde, neka im je! U moru brandiranih kineskih klonova ovi se bar trude imati doatnu opremu za "svoje" flagshipove, za razliku od premium marki i modela npr. HTC-a koji već fuckin' n-tu godinu zaredom ima kitu, a ne dostupnu ponudu dodatne opreme...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
Bravo! Cestitke! 😀
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Prije nego im dijelite čestitke, da li znate gdje se proizvode mobiteli i od kojih dijelova, te koliki im je postotak reklamiranih uređaja ?

Dobra reklama čini čuda .....

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Plaćanje reklamnog prostora u BUGu čuda čini ;-)

12 godina
protjeran
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Ahahahahahahahaha......kakva Hrvatska pamet..... daj ne pišite gluposti... ako je plaćena reklama onda to i označite u naslovu. A uostalom, kada napišete tko je napravio R&D za navedeni uređaj i ako je to napravljeno u RH i patentirano u RH i sklopljeno u RH u hrvatskoj firmi onda je to HR pamet. Ovako je to samo kupi jeftinog kineza, nalijepi logo NOA ( kojeg opet kinez lijepi ) i nađi naivčinu da napiše kako je HRv pamet i eto ti teksta u BUG-u.

 
15 2 hvala 2
16 godina
online
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Best Buy za 3200 Kn?

 

  

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
15 1 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
Drapet kaže...

Prije nego im dijelite čestitke, da li znate gdje se proizvode mobiteli i od kojih dijelova, te koliki im je postotak reklamiranih uređaja ?

Dobra reklama čini čuda .....

Proizvode se u Svicarskoj.. Kakvo je to faking pitanje gdje se proizvode?

13 godina
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Bug trola na veliko 

Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

ANSHA -Sasvim razumno pitanje, ako se tvrdi da je to hrvatski proizvod.

Sasim točno je napisao HAN kako nastaje taj uređaj.

A što se tiče reklamacija - ako nemaš insajderske informacije kojima možeš vjerovati, onda proguglaj i pročitaj natpise zadovoljnih korisnike NOA uređajima - bit će ti možda jasnije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 12:56 (Drapet).
15 godina
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Većina njihovih mobitela je neispravna već u startu. Kontrola kvalitete je gora od najgoreg kineza. Od 1000 komada koliko naruče, valjda ih je 800 neispravno.  Servis je još i gori, blago onima koji se još nisu susreli s njihovim servisom.

 

Opstaju na tržištu ISKLJUČIVO zato jer je nažalost većina naših sugrađana informatički totalno nepismena i puše tu laž o "hrvatskom proizvodu".

Moj PC  
10 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
Drapet kaže...

ANSHA -Sasvim razumno pitanje, ako se tvrdi da je to hrvatski proizvod.

Sasim točno je napisao HAN kako nastaje taj uređaj.

A što se tiče reklamacija - ako nemaš insajderske informacije kojima možeš vjerovati, onda proguglaj i pročitaj natpise zadovoljnih korisnike NOA uređajima - bit će ti možda jasnije.

Nije razumno pitanje jer i ptice na granama znaju da mobiteli dolaze iz kine..

Nisam komentirao tvoju izjavu o reklamacijama pa ne znam cemu ti sluzi drugi dio posta...

7 godina
protjeran
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Halo, ekipa da li da uzmem HUAWEI HONOR 9 malo jefinije ili ovu Nou kao sto Bug preporucuje. Hvala

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

a povrh svega, u rubrici "digitalije" ni traga od nekakve noe. a postala je standardni dio serviserskih noćnih mora. sjećam se kad me jedan tip iz tog hangara nagovarao na kupnju "domaćeg" (sic!) smartfona argumentom "treba imati otvoren um". imam, ali baš zbog toga mi je novčanik za ovakvo što zatvoren. nisam ni ja blesav kao što izgledam. usmena/pisana korisnička predaja vrijedi više od svih marketinških prodavanja muda pod bubrege zajedno. eisa je zajebala. a i mnogog kupca, koji je uzima kao referencu. sori, bug: car je gol 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 13:57 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
O_O_O kaže...

Halo, ekipa da li da uzmem HUAWEI HONOR 9 malo jefinije ili ovu Nou kao sto Bug preporucuje. Hvala

Pa naravno Nou             

15 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
O_O_O kaže...

Halo, ekipa da li da uzmem HUAWEI HONOR 9 malo jefinije ili ovu Nou kao sto Bug preporucuje. Hvala

 

NOA naravno!

Dolazi jesen i trebati ćeš s nećim krckat orahe

16 godina
offline
EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le

Ja, koji inace prezirem Noa podloske za pivu, morem reci da sam ostal zapravo ugodno iznenadjen ovim mobom. Imal sam ga prilike vidjeti i isprobati i ono, ak se ne pokvari, zapravo nije los uredjaj uopce. Cijena je previsoka, max 1800 u nas bi trebal kostati jer isti takav od Umija ili Elephona (jedan od njih) isti taj model naplacuje kikiriki. Ali generalno mob je ok, radil je fluidno (android nougat), ok kamera, build quality u ruci ostavlja odlican dojam, ekran je takodjer odlican za jednog amoleda, solidno napravljen uredaj.

Ali ni slucajno za te pare...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
Naprijed naši
Hangaraši
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
ukay1000 kaže...

Ja, koji inace prezirem Noa podloske za pivu, morem reci da sam ostal zapravo ugodno iznenadjen ovim mobom. Imal sam ga prilike vidjeti i isprobati i ono, ak se ne pokvari, zapravo nije los uredjaj uopce. Cijena je previsoka, max 1800 u nas bi trebal kostati jer isti takav od Umija ili Elephona (jedan od njih) isti taj model naplacuje kikiriki. Ali generalno mob je ok, radil je fluidno (android nougat), ok kamera, build quality u ruci ostavlja odlican dojam, ekran je takodjer odlican za jednog amoleda, solidno napravljen uredaj.

Ali ni slucajno za te pare...

 Generalno su amoled ekrani katastrofa al et ovaj moze proci????????????????????

 

16 godina
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
Generalno nemas pojma niti razumijes kaj sam napisal + kaj je s tim upitnicima? Alzheimer?
8 godina
odjavljen
offline
Re: EISA Best Buy Smartphone je NOA Element H10le
Pa de napisi meni glupom sta si htio reci da je ok s obzirom da je amoled...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice