Erste banka – slikaj i plati

poruka: 12
|
čitano: 3.665
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Erste banka – slikaj i plati".
16 godina
neaktivan
offline
Erste banka – slikaj i plati

jako zgodna opcija se cini... a di je u svemu splitska banka, ni postenu pc aplikaciju nisu u stanju napravit, a kamoli sto drugo...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Erste banka – slikaj i plati
Budi sretan kaj imas to kaj imas. Kod mene u Austriji Hypo ima tan-ove za internet banking i to na papiru.
Dobil sam komad papira sa tan-ovima u 2011 godini!
Moram ih nazvat i pitat ako je to neka šala ili imaju neki extra paket gdi se dobije token.
15 godina
offline
Erste banka – slikaj i plati

Svaka čast erste banci, nadam se će to potaknuti i druge banke da poboljšaju svoje aplikacije.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Erste banka – slikaj i plati
NEW_MAN kaže...
Budi sretan kaj imas to kaj imas. Kod mene u Austriji Hypo ima tan-ove za internet banking i to na papiru.
Dobil sam komad papira sa tan-ovima u 2011 godini!
Moram ih nazvat i pitat ako je to neka šala ili imaju neki extra paket gdi se dobije token.

sto, u splitskoj? pa tamo isto rade na tan-ove (40 fiksnih tan-ova)... zato i kazem da je u erste i jos nekim bankama to puno bolje...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Erste banka – slikaj i plati
wifi kaže...
NEW_MAN kaže...
Budi sretan kaj imas to kaj imas. Kod mene u Austriji Hypo ima tan-ove za internet banking i to na papiru.
Dobil sam komad papira sa tan-ovima u 2011 godini!
Moram ih nazvat i pitat ako je to neka šala ili imaju neki extra paket gdi se dobije token.

sto, u splitskoj? pa tamo isto rade na tan-ove (40 fiksnih tan-ova)... zato i kazem da je u erste i jos nekim bankama to puno bolje...

 postoje i u splitskoj tokeni i to odavno, i kolko san zadnje cuja sada se samo tokeni i dobivaju, a kartica sa tanovima samo na zahtjev

 

bravo erste. zgodno...

16 godina
offline
Erste banka – slikaj i plati

Jučer sam isprobao app i naravno plaćanje slikanjem.
Oduševljen sam, radi jako dobro i kompletan app je vrlo dobar.

Svaka čast.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Erste banka – slikaj i plati

I sad samo da što prije dođe na android....

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Erste banka – slikaj i plati
Abomb kaže...

 postoje i u splitskoj tokeni i to odavno, i kolko san zadnje cuja sada se samo tokeni i dobivaju, a kartica sa tanovima samo na zahtjev

 

bravo erste. zgodno...

da, samo sto isti i naplacuju, za razliku od tan kartice... a koliko mi je poznato, aplikaciju za iphone i android nemaju... i pored toga, internet bankarstvo im je preslo from bad to worse, nema one intuitivnosti u sucelju kao npr. kod pbz-a...

14 godina
offline
Erste banka – slikaj i plati

Jučer odmah platio 4 računa s ovom opcijom slikanja uplatnice - zbilja zakon

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Erste banka – slikaj i plati

Erste ima papirnatu tan karticu, nema tokena. I nema u planu izradu android aplikacije (imaju PBZ i ZABA) da zamijeni papirnatu tan tablicu. Tako da iako je opcija slikaj i plati odlična mogućnost, nije baš da je Erste u svemu naj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Erste banka – slikaj i plati

Hvale se da je aktivacija besplatna, a zaboravljaju napisati da je korištenje mBankinga 8kn mjesečno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Erste banka – slikaj i plati

Mogli bi se drzniti pa napraviti app i za WP7 platformu.

Mislim da njihov skromni buđet od X mil. čistog profita to definitivno omogućava.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice