Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni direkto

poruka: 35
|
čitano: 6.895
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni direkto".
8 godina
neaktivan
offline
Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni direkto

Nije to ništa,

 ja imam insider informacije da će slijedeći Windowsi biti na Linux kernelu i da će se zvati Linux Windows. Dapače, mene su zaposlili baš danas kao vođu tranzicijskog odjela, ispod kojeg je naravno razvojni tim za novi Linux Windows.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni dir

Bravo, tako treba. Da se zna ko nam je gazda u "regionu". Nije li neki dan onaj Čarli u Beogradu rekao da je to metropola Balkana? Pa eto, eto nam opet.

Danas Saša u Zagrebu, sutra Aleksandar u Beogradu.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 1:59 (Danyel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni dir
TexW kaže...

@Mlitavi

Znači onda nije "regionalni direktor", nego "susjedstveni upravitelj" ili tako nekako?

 Treba pitat ministra kovača. On se bavi tim bitnim temama

 

15 godina
offline
Re: Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni dir
GNU+Linux kaže...

Nije to ništa,

 ja imam insider informacije da će slijedeći Windowsi biti na Linux kernelu i da će se zvati Linux Windows. Dapače, mene su zaposlili baš danas kao vođu tranzicijskog odjela, ispod kojeg je naravno razvojni tim za novi Linux Windows.

 

Nemoj da te Friday ubije zbog ovoga.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Facebook otvara ured u Zagrebu, regionalni direkto

predmnijevam kako bi bolja podvala bio naslov (i tekst, s mogućnošću ispisa "kupona"): samo danas u arena centru, između 11 i 14 sati sve mobitelske perjanice (uključujući i iphone 6) 25% skuplji uz naš kupon! požurite! pa da vidiš kad papci navale. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice