Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu

poruka: 7
|
čitano: 1.331
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu".
15 godina
offline
Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu

taj facebook je glupost 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu

to sve ovi cukenberg kriv! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu

Oce rec da Marko laze?! Nevjerovatno!

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook precjenjuje broj korisnika kojima pri
A ne, 5 milijardi ljudi koristi Facebook svaki dan. Muljaju već godinama. Koliko je samo fake accounta. Mislim da puno ljudi koristi fake accounte zbog posla jer im treba pristup FB-u ali ne žele da ih se prati i da se vide njihove poslovne aktivnosti.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu

Facebook je kao naša INA - trul iznutra ali ima dobru fasadu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook precjenjuje broj korisnika kojima pri
CroDexter kaže...
A ne, 5 milijardi ljudi koristi Facebook svaki dan. Muljaju već godinama. Koliko je samo fake accounta. Mislim da puno ljudi koristi fake accounte zbog posla jer im treba pristup FB-u ali ne žele da ih se prati i da se vide njihove poslovne aktivnosti.

 A ne smijemo podcijeniti niti broj onih koji namjerno lazu o svojim godinama.

 

Stariji ce se sjetiti vica:

 

Kojih 10 godina su najduze u zivotu zene?

 

Onih 10 izmedju 29. i 30. godine zivota.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Facebook precjenjuje broj korisnika kojima prikazu

Prema najnovijim statistikama u svijetu ima 3,885 milijardi korisnika interneta, od toga 5 milijardi ih koristi Facebook. Isto je i s drugim društvenim mrežama, servisima i online igrama, svi imaju stotine milijuna i milijarde korisnika, ali ja ne poznajem niti jednog.

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice