Facebookove dionice – pošto?

poruka: 5
|
čitano: 1.112
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookove dionice – pošto?".
16 godina
neaktivan
offline
Facebookove dionice – pošto?

A glavno područje rasta FB menadžeri vide u mobilnoj telefoniji. Baš me interesuje komentar komentar direktora HT-a i ostalih telekoma.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebookove dionice – pošto?

Možemo samo pretposvljati, tek kad facebook dođe na burzu onda ćemo znati vrijednost njegovih dionica.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebookove dionice – pošto?

Osobno mislim da se  isplati ulagati u Facebookove dionice jer Facebook neće dalje rasti (po broju korisnika) ali profit od reklama bi mogao biti sve veći i veći jer se na Face-u nalazi ogroman broj ljudi što ujedno znači i rast cijena dionica...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookove dionice – pošto?
Facebook dionice ce ici kao googleove, prema gore...
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
13 godina
offline
Facebookove dionice – pošto?

Malo elementarne matematike:

 

Fb zarađuje globalno oko 20-25 kuna po korisniku godišnje od serviranih reklama. Kažu da "aktivnih" korisnika ima oko 800 miljuna, recimo da se to može rastegnuti do 2 ili 3 miljarde u narednih par godina ... optimistično.

 

To bi bilo ... 10 miljardi dolara prihoda godišnje ... recimo da je to 3-4 miljarde profita. I to je neki limit sa ovakvim načinom poslovanja.

 

dionica od 30 dolara? market cap na 90 milijardi?? Rekao bih da je to u ovom trenutku precijenjeno 3 do 5 puta minimalno. :)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice