Firefox 57 bez search bara

poruka: 22
|
čitano: 3.134
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Firefox 57 bez search bara".
11 godina
online
Firefox 57 bez search bara

Jel itko ikada i koristio taj search bar?

Moj PC  
15 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Firefox 57 bez search bara
ibme74 kaže...

Jel itko ikada i koristio taj search bar?

 Ja ga koristim iz navike...

7 godina
offline
Re: Firefox 57 bez search bara
ibme74 kaže...

Jel itko ikada i koristio taj search bar?

 ja ga koristim, zanimljivije mi je to što rade sa web extenzijama odnosno gdje je zapelo, od 15 extenzija koje koristim samo četvoro rade na nightlyju 57...

ravna zemlja i šupalj mjesec
16 godina
moderator
online
Firefox 57 bez search bara

Search bar? Što je to? (pita dugogodišnji korisnik Chromea, prebjeg s Firefoxa od pred nekoliko godina)... Kul novotarija je taj izostanak search bara. 

 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

Imam ugašen search bar jer i adress bar radi isto. Bolje da porade na brzini jer je spor naspram drugim browsera, baš odvrtio sun spider test: Edge 80ms, Firefox 250ms...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Firefox 57 bez search bara
mbaksa kaže...

Search bar? Što je to? (pita dugogodišnji korisnik Chromea, prebjeg s Firefoxa od pred nekoliko godina)... Kul novotarija je taj izostanak search bara. 

 pa u biti je svejedno jer od verzije 54, čini mi se, možeš pretraživati i iz url bara

ravna zemlja i šupalj mjesec
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 57 bez search bara
Louis Pluto kaže...
mbaksa kaže...

Search bar? Što je to? (pita dugogodišnji korisnik Chromea, prebjeg s Firefoxa od pred nekoliko godina)... Kul novotarija je taj izostanak search bara. 

 pa u biti je svejedno jer od verzije 54, čini mi se, možeš pretraživati i iz url bara

Kakvih 54... Brijem da se od verzije 2 moglo pretraživati i iz url bara. No svejedno ga nikad neću prestati koristiti.

7 godina
offline
Re: Firefox 57 bez search bara
Mirko935 kaže...

Kakvih 54... Brijem da se od verzije 2 moglo pretraživati i iz url bara. No svejedno ga nikad neću prestati koristiti.

 ako u address bar nije bio ukucan url ono što je ukucano pretražio bi ti u difoltnoj tražilici, sada tražilice možeš birati direktno iz address bara

ravna zemlja i šupalj mjesec
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 57 bez search bara
Louis Pluto kaže...

 ako u address bar nije bio ukucan url ono što je ukucano pretražio bi ti u difoltnoj tražilici, sada tražilice možeš birati direktno iz address bara

A to... Ok, ali koliko često koristiš različite tražilice?

14 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

Također koristim search bar - navika. Ovo mi teško pada da će ga FireFox izgubit

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Firefox 57 bez search bara

saki dan va šetemane i va nediju...

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

Samo nek oni izbacuju sve i svašta, umjesto da porade na funkcionalnosti oni kopiraju sve što stignu od Chrome... pa onda mogu i preć na Chrome ako će ga totalno kopirati. Na kraju ću morati otići na Internet Explorer jer mi trebaju za posao addonovi i pluginovi koji trenutno rade samo na IE i ESR verziji Firefoxa i neki od njih na Waterfoxu kod kojeg je problem što nemam x64 verzije svih potrebnih pluginova... a nije da mi se koristi 5 browsera za razne stvari...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Firefox 57 bez search bara

Koristim taj search bar redovito ali nek se pozabave radije bitnijim stvarima, npr. brzinom koja opada svakom verzijom koliko primjećujem. Uvijek sam se vraćao na FF i ne bih htio opet mjenjati.

Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Firefox 57 bez search bara

I opera i firefox i Edge su iskopirali Chrome do jaaj.

 

u firoffoxu više nema tema kao npr NOIA da mi promijeni strelice, kućicu home i sl. Sad je ružan kao iwindows 10 kod kojega mi svaki instalirani program izgleda isto. 

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Firefox 57 bez search bara

Zadnja najbolja (izgledom) i najbrza verzija firefoxa je bila v28 ovo ostalo je sve smeće i pranje mozga da je firefox najbrzi do sad i da trosi najmanje rama

http://www.soundstream.com/
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

".. konačno odbaciti i podršku za legacy pluginove"

Znači, nema više roboform, kaspersky, video download hepler i ostalih pluginova.

 

Doviđenja Firefox, dobar dan Chrome

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

Sjećam se davnih dana dok je Firefox bio zakon.Kromiram godinama :) 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

Ružan, spor, sve manje funkcionalan...to je danas postao nekad najbolji alternativni browser. Nakon šta sam ga odlučio napustiti, dugo sam mu tražio zamjenu koja bi me zadovoljila. Na kraju snaga, skoro sam se odlučio za Edge, dok mi sudba nije ponudila Vivaldi. To je ono što sam tražio! Baziran na chromiumu, ali potpuno drukčiji...

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 57 bez search bara

Kvaka u sporosti Firefoxa je gomila ekstenzija.

Za test probajte ih sve pogasiti pa vidite kako radi FF.

Sam sam to napravio i razlika je očita i ogromna, FF može raditi brzo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Firefox 57 bez search bara
kratko kaže...

Kvaka u sporosti Firefoxa je gomila ekstenzija.

Za test probajte ih sve pogasiti pa vidite kako radi FF.

Sam sam to napravio i razlika je očita i ogromna, FF može raditi brzo.

Sve je to lijepo i krasno ali što mi je browser bez ekstenzija koje su mi potrebne? Goli k..... Tako onda mogu koristiti IE.

15 godina
offline
Firefox 57 bez search bara

Čitajući ovu temu pogledao koju verziju Chromea ima i ažurirao na 61 (64 bit) i dobio zanimljiv efekt kod otvaranja slika. Svaki put drugačiji 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Firefox 57 bez search bara

eto, dobio si moju firefox ekstenziju Noia bespla... 

 

ne znam. ja sam ju još prije par dana nadogradio i sve radi okej

 

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 21:50 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice