Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici vole

poruka: 11
|
čitano: 1.984
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici vole ".
11 godina
odjavljen
offline
Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici vole

Dok u Hrvatskoj najviše se provodi sjedući, uz veliki Macciatto ilitiga Kafu itd... :)

SkorvY
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici vole

Je, cijeli svijet je krcat fitbitovima pa mogu vrlo pouzdano davati procjene u kojoj točno od 236 država ljudi najviše "vole biti u formi".
Ja bih rekao da njihova lista ipak predstavlja samo popis gdje ljudi "najviše vole trošiti na glupe fitness trackere".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v

Citat Buga: "Vodeća zemlja na listi je Irska s 20 milijuna aktivnih korisnika"
Original clanak: "data from more than 20 million Fitbit users across the globe'

Zdravi razum nalaze da zemlja od <5 milijuna stanovnika ne moze imat 20 milijuna aktivnih korisnika, taman da ubrojimo i Sjeverne Irce...

16 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
Istina je da jako puno ljudi u Irskoj trci svaki dan. Ono sto je nelogicno, je da trce po asfaltu!
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
dd.inc kaže...
Istina je da jako puno ljudi u Irskoj trci svaki dan. Ono sto je nelogicno, je da trce po asfaltu!

Pa šta da trče po asfaltu?

Rvat katolik!
14 godina
offline
Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici vole

Ja ne trčim... ni za kim, ni pred kim...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
CyberK kaže...

Citat Buga: "Vodeća zemlja na listi je Irska s 20 milijuna aktivnih korisnika"
Original clanak: "data from more than 20 million Fitbit users across the globe'

Zdravi razum nalaze da zemlja od <5 milijuna stanovnika ne moze imat 20 milijuna aktivnih korisnika, taman da ubrojimo i Sjeverne Irce...

 Gle, najvjerojatnije su si kupili po jedan fitbit za svaki ud na tijelu, muskarcev peti ud included.

8 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
tnakir kaže...
dd.inc kaže...
Istina je da jako puno ljudi u Irskoj trci svaki dan. Ono sto je nelogicno, je da trce po asfaltu!

Pa šta da trče po asfaltu?

 Pa odes fino na neki breg, ak ga imas. Meni ne pada na pamet trcat po ravnici , pogotovo ne po asfaltiranoj ravnici... 
Promet i smrad vs priroda i friski zrak.

No dobro nekima bregi nisu bas blizu

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 9:38 (Santana).
15 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
Santana kaže...

 Pa odes fino na neki breg, ak ga imas. Meni ne pada na pamet trcat po ravnici , pogotovo ne po asfaltiranoj ravnici... 
Promet i smrad vs priroda i friski zrak.

No dobro nekima bregi nisu bas blizu

Njujorčanci trče po Central parku. Kao zelenilo u đungli smoga. Opet trče po asfaltu (ili nekoj drugoj tvrdoj podlozi). Super za zglobove, al kad nemaš bolje, jbg...

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Fitbit objavio listu zemalja čiji stanovnici v
nixass kaže...

 pa da, pogotovo jer u usa ih dobijaju za poklone, članstva u nekim fitness centrima, kao bonus uz kupovinu sportske opreme, i što - većinom ih stave u ladicu. 
Fitness tracker zaključi da se ne kreću. Znaju biti toliko napasni da ih jednostavno ignoriraš. Nemogu ja sad podešavati parametre kad sam se sav opremio i krenuo
u trčanje, biciklizam, ili teretanu. Imam prečeg posla. 
Trčanje uz aute/promet (pogotovo kod nas gdje caruje smrdljiva 15 godina stara dizlo krama), usudio bih se reći je valjda veće zlo nego ne trčati. U nevjerici gledam kod nas kad tukci trče po pločniku, dok je paralelno 50 metara udaljen od prometa lijep riječni nasip, šumarak, brdo, ili put... i još oni cupkaju na ravnici uz te aute brzinom ubrzanog koraka. Reko da, "trčiš" sve u 16.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 20:24 (overhaul).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice