Fotografije novih Nokia

poruka: 30
|
čitano: 3.496
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fotografije novih Nokia".
14 godina
offline
Fotografije novih Nokia

Jako lijep dizajn, a i hardware je odličan, taman koliko treba za windowse da rade najbolje. Samo se bojim da će cijena biti i više nego paprena. Way to go Nokia {#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Fotografije novih Nokia

Napokon mobiteli u bojama. Ove crne/srebrne varijante vise izlaze na nos!

Nokia ponovno gazi!!! Bravo!

Rvat katolik!
 
15 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Fotografije novih Nokia

Eh...  Jedna obicna Lumia 710 me zakovala za kombinaciju Nokie i WP-a ... sve ostalo samo ce biti korak dalje prema boljem :)) 

 

Drzim slonovske palceve {#}{#}

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Fotografije novih Nokia

Moj sljedeci mobitel ce svakako biti jedna od novih Lumia sa WP8...

Rvat katolik!
 
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Fotografije novih Nokia
eroticus kaže...

 

1. a ti si gay da volis mobitele u bojama ili?

imas i sad na izbor mobitele u bojama, jedino za roze ne znam, mozda te preferiras.

 

2. daleko je vaznije kako ce se ponasati ti mobiteli sa tim OS-om ali u startu racunaj na daleko manji izbor aplikacija nego za Android/iPhone platforme.

1. Jesam, i?

2. WP je i danas fluidniji i brzi i od iOS-a i od Androida. Sto se tice aplikacija, sve koje mi trebaju se vec nalaze na Storeu, ne interesiraju me ini iLigteri i slicno.

Rvat katolik!
 
14 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Fotografije novih Nokia
eroticus kaže...
tnakir kaže...

Napokon mobiteli u bojama. Ove crne/srebrne varijante vise izlaze na nos!

Nokia ponovno gazi!!! Bravo!

 

 a ti si gay da volis mobitele u bojama ili?

imas i sad na izbor mobitele u bojama, jedino za roze ne znam, mozda te preferiras.

 

daleko je vaznije kako ce se ponasati ti mobiteli sa tim OS-om ali u startu racunaj na daleko manji izbor aplikacija nego za Android/iPhone platforme.

A ti si trolovski panj koji izaziva pažnju i reakciju kako bi započeo svađu. Tek si 8 dana na forumu, a već pametuješ i vređaš druge članove. Malo pročitaj pravila foruma i bonton, a svoje frustracije negdje drugdje liječi. Po mogućnosti odi kod doktora, nek ti prepiše neke "sretne" tablete.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 9:08 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fotografije novih Nokia

Malo kasnite.
I ponoviti ću svoj komentar:
Ova "920" izgleda isto kao Lumia 900, a na gornjoj strani "820" nema utora za sim, usb, i/ili sd(rekli su da će biti) a ne mogu staviti na donju stranu jer je tamo zvučnik. Tako da, fake.  

http://www.travian.com.hr/?uc=hr5_30144 Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Fotografije novih Nokia
eroticus kaže...
tnakir kaže...

Napokon mobiteli u bojama. Ove crne/srebrne varijante vise izlaze na nos!

Nokia ponovno gazi!!! Bravo!

 

 a ti si gay da volis mobitele u bojama ili?

imas i sad na izbor mobitele u bojama, jedino za roze ne znam, mozda te preferiras.

 

Zasto ne u bojama ? 

Svatko ima svoj ukus i o tome se ne raspravlja pa sve i da je u cvjetnoj varijanti te pritiskom na ''home'' tipku ispusti oblak parfema

Mozda je vec svima nama dosta sivila ovog drustva.... 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografije novih Nokia
kratos091 kaže...

Malo kasnite.
I ponoviti ću svoj komentar:
Ova "920" izgleda isto kao Lumia 900, a na gornjoj strani "820" nema utora za sim, usb, i/ili sd(rekli su da će biti) a ne mogu staviti na donju stranu jer je tamo zvučnik. Tako da, fake.  

 

A što ako se pretinci za sim i usb nalaze skriveni ispod, kao u moje n9 gdje se s gornje strane isto vidi samo džek za slušalice?

I can do anything I want. And so can you.
16 godina
odjavljen
offline
Fotografije novih Nokia
It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

Palac gore Nokiji za inovativan dizajn i izbjegavanje kraće copycat rute. Oni se ne moraju bojati tužbi ;)

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Fotografije novih Nokia

Nokia je primjer razmišljanja vlastitim mozgom, za razliku od Samsunga koji mora iz nekog razloga (strah od neuspjeha?) biti što sličniji Appleu po svemu.

 
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

Odlicne su! Valjalo bi da bude 720, sa manjim ekranom i cijenom. Odmah bi prodao 710 i kupio tu. Ovako za skoro dvije godine nista. :(

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

Kada dođu na hrvatsko tržište, taman mi završava dvogodišnja ugovorna obveza pa ću samo svoju staru Nokiu zamijenim novom. Nova Windows filozofija sviđa mi se čak i na prijenosnom računalu, tako da na mobilnom uređaju korisničko iskustvo može biti i bolje. Uz ovakav dizajn, sve u svemu, mislim kako ostajem vjeran finskom divu i dalje.

Raptr - Deadwalker88
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 11:14 (Deadwalker).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografije novih Nokia
nema pureviewa bez xenona.
sto se tice dizajna, samo se nastavlja na n9/lumia dizajn. bilo bi dobro da barem jedan model bude onako lucidan. al svejedno barem su orginalni a ne kradu dizajn kao apple od brauna i sonya, samsung od applea, lg od ytonga...
iako bi volio da se jos po necemu razlikuju od ostalih proizvodaca, pogotovo sad sto su nokia karte - bing
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
11 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

Nisam prevelik fan windows phonea ali nokia i dalje rastura sve redom što se tiče izgleda i dizajna.

I kamere su im dosada bile uvjek najbolje, kao i zvuk, nadam se da će takvi i ostati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

Definitivno jedna Lumia sa WP8 za mene cim dodu {#}
ova zuta boja na slici je zakon {#} 

Ain`t nothin` else like L.A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Fotografije novih Nokia

samo da ne budu skupe tj preskupe. ono nerealno skupe. nebih opet samsunga.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografije novih Nokia
skank666 kaže...

samo da ne budu skupe tj preskupe. ono nerealno skupe. nebih opet samsunga.

 Ti imas Omniu 7, je li tako? Ja kada sam uzimao mobitel dvoumio sam se izmedu Omnie i Lumie 710. Omnia je dizajnom bolja i ima AMOLED, ali uzeo sam Lumiu jer je ipak druge generacije, a i hardverski je jaca. No ovaj ATIV nije los, ali za mene je Nokia the best. :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: Fotografije novih Nokia

jep, omnia7... taj ATIV mi je preruzan. izgleda ko prvi galaxy. bljak. ove su super nokie ali cijena je ta koja diktira odabir. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: Fotografije novih Nokia

Tih slika nije bilo neki dan, to mi već izgleda.. Moguće.. {#}
E sad, treba se strpiti i dočekati ih. {#}

http://www.travian.com.hr/?uc=hr5_30144 Winter is coming...
15 godina
offline
Re: Fotografije novih Nokia
skank666 kaže...

jep, omnia7... taj ATIV mi je preruzan. izgleda ko prvi galaxy. bljak. ove su super nokie ali cijena je ta koja diktira odabir. 

Htio bih Nokiu, zbog boja, ali navikao sam se na Galaxy, na kojem već godinu dana imam Launcher 7.

Sad kad znam da mogu dobiti sličan mobitel, koji ispravlja nedostatke Galaxya - bljeskalica i čvršće kučište, opet se dvoumim...

Kad će taj Božić...

 

If you want to make enemies, try to change something.
14 godina
offline
Re: Fotografije novih Nokia
tnakir kaže...

Napokon mobiteli u bojama. Ove crne/srebrne varijante vise izlaze na nos!

Nokia ponovno gazi!!! Bravo!

Ovakvi komentari su bili kad je došla nokia n900, lumia i n9 i ni nakon tih modela nokia još uvijek ne "gazi".

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografije novih Nokia
EZY-E kaže...

nokia još uvijek ne "gazi".

Al' će da gazi i pogazi! :-)

13 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

želim 4'' qwerty wp8(ma moze i 7.8 zadnje generacije) slider!!!!

 

gogo nokia & htc vi ste mi jedina nada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia

Ma stara Nokia N8 mi je zakon.Bio sam za te nove ali frend si je kupio lumiu i pol toga ne može što se da na starima.

Npr spojit s kompom i stavit svoju muziku jer microsoft forsira svoje aplikacije preko kojih skidaš,pa za poruku ne možeš svoju melodiju postavit i neki dan uopće nije mogao spojit se na moj mob preko Bluetooth-a.

Možda taj dio treba podesit bolje s njegove strane ili jednostavno su napravili foru da to možeš samo na windows phone spajat što bi bila totalna glupost.

Koliko imaju prednosti ti mobiteli imaju i mana po mom mišljenju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografije novih Nokia
EZY-E kaže...
tnakir kaže...

Napokon mobiteli u bojama. Ove crne/srebrne varijante vise izlaze na nos!

Nokia ponovno gazi!!! Bravo!

Ovakvi komentari su bili kad je došla nokia n900, lumia i n9 i ni nakon tih modela nokia još uvijek ne "gazi".

 

Zato što je razvoj nove kvalitetne platforme i pratećih proizvoda jako dugotrajan i mukotrpan posao, pogotovo ako se ne služi imitacijim i kopiranjem. Vjerujem kako će MS izgurat svoju platformu, a Nokia će tu biti u nekom obliku, samo je pitanje u kakvom.

13 godina
neaktivan
offline
Fotografije novih Nokia
 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fotografije novih Nokia

Cool iako ne vidim da je to praktičnije od standardnog punjenja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografije novih Nokia

prakticno je

evo meni sad mob stoji na stolu

da mi je i ovo na stolu, uvijek kad ga uzmem bio bi pun

ovako ga i zaboravim stavin na punjac

zgodna opcija, ali naravno da ce biti i microusb punjenje

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice