Galaxy S8 imat će 4K zaslon

poruka: 18
|
čitano: 3.158
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S8 imat će 4K zaslon".
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Gube 70% baterije nakon samo 3 sata? Ono od 100% do 30% u 3 sata? Ištekaš mobitel u 8 ujutro a u 11 je već skoro pa prazan? Ili je ovo pogreška u tekstu ili su ljudi stvarno *GLUPI RETARDUSI* kad kupuju tako nešto.

 

Imam Galaxy S6 i super je osim što se povremeno sam od sebe gasi i baterija mu traje do 8 - 21 navečer (uključen WIFI cijelo vrijeme ali ne radim na njemu gotovo pa ništa, većinom dana je u standby modu, prije punjenja je na 10%).

Za galaxy S8 ću dobro razmisliti.

Moj PC  
1 19 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Kako ce tek taj goriti 😂🔥🔥🔥
 
12 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Ne čitas tekst....pise ti lijepo da izgubi toliko baterije samo kad se koristi VR set....a ne sa normalnim koristenjem
15 godina
offline
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Koje nepotrebno trošenje resursa. Pametnije je uložiti novac u pošteno optimiziranje tochwiza.

morrisoN
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Touchwiz vise ne postoji na sljedecim verzijama Samsunga.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Za sve obične primjene mob može raditi u modu 1920*1080, a samo za VR se prebacivati u 4k. No bilo bi pametno da naprave i HD model da ljudi ne plaćaju 4k ako im ne treba.

Tko želi VR pristat će na veću potrošnju u tom modu, a nije ni previše pametno provesti više od 3 sata s time na glavi.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Sve je to super, ali sam mišljenja da je za redovnu upotrebu 720p ekran dovoljan. Što se tiče baterije, glavni krivci za pražnjenje su 3G i 4G veze. Isključite sve više od 2G i baterija će vam trajati 2-3x dulje. Veći bandwith uključite po potrebi.

 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Razlika između 720 i 1080 se primjeti, preko toga baš i ne, a 1080 se jako lijepo skalira na 2160.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Rezolucija na oko 5.5 4K i nema 3.5 milimetarskog utora , JUST AMAZING !!!!!! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Tog sam se i bojao da ce apple pokrenut trend izbacivanja 3,5mm ..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Tog sam se i bojao da ce apple pokrenut trend izbacivanja 3,5mm ..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Ima smisla tako velika rezolucija za VR, jer je to doslovno par centimetara od oči.

Ali ako ne koristite mobitel za VR tako velika rezolucija nije potrebna, bilo bi ok ako naprave 2 modela 1 s manjom rezolucijom i 1 s večom.

 

S7 ima jako dobru bateriju, možda čak i najbolju trenutno na tržištu, nebi volio da s8 ima manju. Noze 7 može izdržati puno manje nego s7 na 1 punjenju.

Ovo izbacivanje jacka nije uredu. Ja nebi htio kupovati nove slušalice samo radi 1 mobitela, a one koje dobiješ s mobitelom nisu ni približno dobre kao slušalice koje možeš kupiti.

k
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
brada09 kaže...
Tog sam se i bojao da ce apple pokrenut trend izbacivanja 3,5mm ..

 nije ništa apple pokrenuo nego su prema dogovoru pokrenuli sve zbog stvaranja profita 

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

mogućnost da će Galaxy S8stići nešto ranije u odnosu na prijašnje modele. Glavni razlog za to je želja Samsungovog rukovodstva da kupci što prije zaborave na fijasko imena Note7.

 

Možda preskoče testiranja... ovo bu dobro prošlo

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
77ari kaže...

Ima smisla tako velika rezolucija za VR, jer je to doslovno par centimetara od oči.

 

 Ispred očiju dođu još leće, zbog kojih nemaš dojam da je ekran blizu. Na sadašnjoj rezoluciji (S6, S7) vidljivi su pikseli, jer ih je premalo za vidno polje koje ekran pokriva. 4k će biti bolje, ali vjerojatno će trebati još povećavati rezoluciju kako ekrani napreduju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Koga ne zanima VR, njemu ni ne treba takav mobitel za Facebook i Angry Birds. Postoje i ljudi kojima je mobitel statusni simbol i ne znaju što je to VR ali moraju imati najnoviji i najskuplji model. Jedva čekam da Kinezi počnu ugrađivati 2k AMOLED ekrane u "jeftine" mobitele, Android N i podršku za Google Daydream.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2016 23:44 (DragonShit).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Galaxy S8 imat će 4K zaslon

Navodno da ljudsko oko može prepoznati razliku do čak 2x32k. Ne znam u kojim je to omjerima u odnosu na FOV, ali kažu da je minimum da se ne vide pixeli 2x8k. Pretpostavljam na trenutnih 110° FOV-a.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 imat će 4K zaslon
Na Galaxy ekranima pikseli se jako vide jer su vrlo mali, a razmak među njima je velik, pa se taj razmak vidi kao mreža. Ako 4k ekrani zadrže istu veličinu piksela, ali ih duplo gušće postave bit će dobro, no ako ih smanje opet će se vidjeti mreža.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice