Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapdrago

poruka: 76
|
čitano: 7.497
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapdrago".
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
digitall kaže...
Feudalac kaže...
digitall kaže...

 aha ok, mi zivimo u americi.. sori nisam znao

za tvoju info; takvih gluposti kod nas nema 

Da da, naravno

dokazi da ima.

ne mozes.

prosle su te godine kad su operateri kod nas ubacivali svoja govna. cak ni onda nisu dirali postavke. ubacivali su neke glupe app i splashscreen /zvuk prilikom paljenja.. ni tog nema vec godinama

mozda i ima na nekim srot jeftinjarama.. ne znam

 piliš bezveze. ja sam svoje dokazao. ti tvrdiš da kod nas toga nema a dokaz je tvoja izjava. svejedno, da da naravno. tipično ponašanje apple hejtera - mlaćenje prazne slame.

Ja rekoh
12 godina
offline
Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapdrago

Šta si dokazao? Da Android ima mogućnost podešavanja svih postavki? I ti to vidiš kao manu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
BlueMax kaže...

Šta si dokazao? Da Android ima mogućnost podešavanja svih postavki? I ti to vidiš kao manu?

poprati raspravu s uključenim mozgom pa će ti sve biti jasno. i nemoj mi podmetati da sam nešto izjavio što nisam.

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
BlueMax kaže...

Šta si dokazao? Da Android ima mogućnost podešavanja svih postavki? I ti to vidiš kao manu?

Od svih postavki, poziv u pomoć je jedan specifičan sam po sebi 

 

Mene zanima, kada se "bakterija" recimo na Samsungu S8 ili NEXUS 6P kao potroši i gadget se ugasi, kako i koga možeš pozvati u pomoć?! 

Zoveš predefiniran 112 broj ili neki svoj izborni kontakt broj, i zove li se taj broj automatski po aktiviranju "koda upomoć", ili ga mora se potvrditi još jednim dodirom?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
Feudalac kaže...
digitall kaže...
Feudalac kaže...
digitall kaže...

 aha ok, mi zivimo u americi.. sori nisam znao

za tvoju info; takvih gluposti kod nas nema 

Da da, naravno

dokazi da ima.

ne mozes.

prosle su te godine kad su operateri kod nas ubacivali svoja govna. cak ni onda nisu dirali postavke. ubacivali su neke glupe app i splashscreen /zvuk prilikom paljenja.. ni tog nema vec godinama

mozda i ima na nekim srot jeftinjarama.. ne znam

 piliš bezveze. ja sam svoje dokazao. ti tvrdiš da kod nas toga nema a dokaz je tvoja izjava. svejedno, da da naravno. tipično ponašanje apple hejtera - mlaćenje prazne slame.

 tipicno ovcje.. ne vidi drvo od sume

ti si meni dokazao? sto si mi tocno dokazao? da u americi neka retard mreza ubacuje neki retard menu negdje na retard mjesto? sto to znaci, da je kad nas tako? ok, dokazi. ne mozes. jer nije tako. tocka.

bez dokaza se vise nemoj javljat

dokaz je moja izjava? netocno, dokaz je cinjenica, kao sto je cinjenica da tvoj tijelom tece krv

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 12:18 (digitall).
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
digitall kaže...

 tipicno ovcje.. ne vidi drvo od sume

ti si meni dokazao? sto si mi tocno dokazao? da u americi neka retard mreza ubacuje neki retard menu negdje na retard mjesto? sto to znaci, da je kad nas tako? ok, dokazi. ne mozes. jer nije tako. tocka.

bez dokaza se vise nemoj javljat

dokaz je moja izjava? netocno, dokaz je cinjenica, kao sto je cinjenica da tvoj tijelom tece krv

 Ja se sigurno ne gubim već ste vi najglasniji hejteri obične amebe. Sve osim yes/no odgovora vas dovodi u stanje stupora.

 

evo moje originalne poruke:

"Samsung šalje poruku određenom kontaktu i to je to. to moraš naći, UKLJUČITI i poštelati, nije kod svakog na istom mjestu, neki operateri to premjeste u drugi podmeni.

iphone po defaultu zove 112, a ako hoćeš, može i poruka hitnom kontaktu. kao i obično, jednostavno, praktično i radi out of the box :PP"

 

Imao si problem s prihvaćanjem dijela moje izjave koji sam boldao pa sam ti na to dao citat s android foruma za zadnji galaxy.

 

Prema tome, moja izjava je savršeno točna, a ti se baviš dokazivanjem nečega što ja nisam tvrdio s tim da tvoja izjava dolazi otpozadi, nemaš nikakvih dokaza ni citata za razliku od mene.

Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
Feudalac kaže...
digitall kaže...

 tipicno ovcje.. ne vidi drvo od sume

ti si meni dokazao? sto si mi tocno dokazao? da u americi neka retard mreza ubacuje neki retard menu negdje na retard mjesto? sto to znaci, da je kad nas tako? ok, dokazi. ne mozes. jer nije tako. tocka.

bez dokaza se vise nemoj javljat

dokaz je moja izjava? netocno, dokaz je cinjenica, kao sto je cinjenica da tvoj tijelom tece krv

 Ja se sigurno ne gubim već ste vi najglasniji hejteri obične amebe. Sve osim yes/no odgovora vas dovodi u stanje stupora.

 

evo moje originalne poruke:

"Samsung šalje poruku određenom kontaktu i to je to. to moraš naći, UKLJUČITI i poštelati, nije kod svakog na istom mjestu, neki operateri to premjeste u drugi podmeni.

iphone po defaultu zove 112, a ako hoćeš, može i poruka hitnom kontaktu. kao i obično, jednostavno, praktično i radi out of the box :PP"

 

Imao si problem s prihvaćanjem dijela moje izjave koji sam boldao pa sam ti na to dao citat s android foruma za zadnji galaxy.

 

Prema tome, moja izjava je savršeno točna, a ti se baviš dokazivanjem nečega što ja nisam tvrdio s tim da tvoja izjava dolazi otpozadi, nemaš nikakvih dokaza ni citata za razliku od mene.

 znam da biti isheep i imat mozga ne moze ici zajedno sto je poznato od davnina, ali ajde da pokusam objasnit

tvoja izjava je savrseno tocna - za jednu mrezu u americi,za ostalo sto tupis je SAVRSENO NETOCNA.. jer na osnovu toga ti lupis izjavu "nije kod svakog na istom mjestu".. jel to vrijedi kod nas? kad te netko pita koliko kosta polaganje vozackog, ti mu das cijenu iz amerike?

 

i dalje cekam da mi dokazes kako je kod nas stanje takvo da operateri nesto prckaju po opcijama. znaci lazes. kao i obicno.

i znaci da bi ja bio u pravu, tebi moram dokazat nesto tipa da tvojim tijelom tece krv. ok. super.

lose, jako lose...

 

a koliko vidim najvise vas jebe to sto se kod normalnih mobova moze podesit sve moguce i nemoguce, dok je to kod vas nezamislivo, bolesno, ludo.. i kako je stevo reko tako ce bit.. cemu mozak? da se na ekranu ispise poruka od ejpla: skoci s mosta, 90% ovaca bi skocilo bez razmisljanja

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 12:55 (digitall).
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
digitall kaže...

 znam da biti isheep i imat mozga ne moze ici zajedno sto je poznato od davnina, ali ajde da pokusam objasnit

tvoja izjava je savrseno tocna - za jednu mrezu u americi,za ostalo sto tupis je SAVRSENO NETOCNA.. jer na osnovu toga ti lupis izjavu "nije kod svakog na istom mjestu".. jel to vrijedi kod nas? kad te netko pita koliko kosta polaganje vozackog, ti mu das cijenu iz amerike?

 Ono što sam ja izjavio je savršeno točno, imam i dokaz.

Ti sada tvrdiš da svi ostali to imaju na istom mjestu, naravno bez ikakvih dokaza, a što uopće nema veze s mojom izjavom. Ja sam samo rekao da neki operateri to premjeste, obzirom da android to dopušta, moguće je da ih ima još 50 takvih ili niti jedan, ako ne danas onda u sljedećoj reviziji OS-a. Jer je to moguće i ti aposlutno ne možeš sa sigurnošću reći da još netko negdje nije takvo što napravio. To je, btw, logička greška:

 

 The argument from ignorance (or argumentum ad ignorantiam and negative proof) is a logical fallacy that claims the truth of a premise is based on the fact that it has not (yet) been proven false, or that a premise is false because it has not (yet) been proven true. This is often phrased as "absence of evidence is not evidence of absence". 

 

Kao što vidiš, ja imam mozak i koristim ga. ti iz moje općenite izjave i dokaza za to prelaziš na uži slučaj i tvrdiš da moja izjava nije točna a ja uopće nisam tvrdio ništa specifično o situaciji u Hr. Tvrdio sam ono što jesam. Ako imaš problem s tim, onda reci - radim u trgovini s mobitelima, prodajem t-comove, vipove i tele2 mobitele, provjerio sam zadnje modele te i te i svi imaju standardne samsung postavke tako da smo barem u hr, dok kupujemo te i te modele od tog i tog operatera sigurni da svi imaju standardne postavke. To je logično i jedino ispravno, ali po milionti put si dokazao da apple hejteri i logično rezoniranje ne idu zajedno.

 

 A što se tiče mogućnosti iphonea - gle ovo: od uvođenja healtkita (četvrta godina) imaš mogućnost upisivanja nekih bitnih podataka poput krve grupe, alergija na ljekove, bolesti i kontakata za hitne slučajeve kojima možeš, ako hoćeš (vidi prilagodbe) dopustiti pristup i bez otključavanja telefona. sada možeš s pomoću tipke zvati i 112 i ako hoćeš obavijestiti važne kontakte o tome. Sve ispeglano i složeno da možeš spasiti svoj život u slučaju potrebe čak i kad si u nesvijesti.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 14:00 (Feudalac).
9 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
Feudalac kaže...

radim u trgovini s mobitelima, prodajem t-comove, vipove i tele2 mobitele, provjerio sam zadnje modele te i te i svi imaju standardne samsung postavke tako da smo barem u hr, dok kupujemo te i te modele od tog i tog operatera sigurni da svi imaju standardne postavke. To je logično i jedino ispravno, ali po milionti put si dokazao da apple hejteri i logično rezoniranje ne idu zajedno.

 

vidi vidi, pogodio si da je trava zelena, bravo.. :)

inace ne radim kod tih operatera, niti prodajem mobitele, ali kroz ruke mi prode sve i svasta od svih operatera zbog cega mogu reci: ne mijenjaju postavke. znam da bi ti sad dokaz da uzmem 3 ista moba od razlicitih operatera i da ti snimam, ali komu cemu radi cega? da te uvjerim da je trava zelena.. skuliraj se. ja ti ne vjerujem da na moru ima valova, idi ih snimi pa mi posalji.

i dalje je tvoja izjava "nije kod svakog na istom mjestu, neki operateri to premjeste u drugi podmeni" u rangu izjave; od zagreba do splita moras voditi 110 jer je tako ogranicenje u americi.

znam ja da je bit tvog postojanja malo pljucnit, iskopat najmanju sitnicu koja ne ide u prilog androidu a ide iosu.. ali malo realnosti ti nebi nedostajalo

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 14:29 (digitall).
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
digitall kaže...

 

vidi vidi, pogodio si da je trava zelena, bravo.. :)

inace ne radim kod tih operatera, niti prodajem mobitele, ali kroz ruke mi prode sve i svasta od svih operatera zbog cega mogu reci: ne mijenjaju postavke. znam da bi ti sad dokaz da uzmem 3 ista moba od razlicitih operatera i da ti snimam, ali komu cemu radi cega? da te uvjerim da je trava zelena.. skuliraj se. ja ti ne vjerujem da na moru ima valova, idi ih snimi pa mi posalji.

i dalje je tvoja izjava "nije kod svakog na istom mjestu, neki operateri to premjeste u drugi podmeni" u rangu izjave; od zagreba do splita moras voditi 110 jer je tako ogranicenje u americi.

znam ja da je bit tvog postojanja malo pljucnit, iskopat najmanju sitnicu koja ne ide u prilog androidu a ide iosu.. ali malo realnosti ti nebi nedostajalo

 

 

 Možeš se sada vaditi koliko hoćeš, logika ti nije jača strana.

Ja rekoh
9 godina
offline
Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapdrago

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapdrago

Kak mrzim ovakve dane kad ne stignem skoknut do foruma pa lijepo nabacit kokice u mikrovalnu, zavalit se u fotelju i malo se poveselit kroz promatranje ovakvih epskih okršaja...

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
fer-de-lance kaže...

Kak mrzim ovakve dane kad ne stignem skoknut do foruma pa lijepo nabacit kokice u mikrovalnu, zavalit se u fotelju i malo se poveselit kroz promatranje ovakvih epskih okršaja...

 Kad smo kod toga, mislim da bi trebali organizirati druženje uživo, siguran sam da bi sve proteklo mirno. A poslije materijala za nove okršaje jeeee

Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
Feudalac kaže...
fer-de-lance kaže...

Kak mrzim ovakve dane kad ne stignem skoknut do foruma pa lijepo nabacit kokice u mikrovalnu, zavalit se u fotelju i malo se poveselit kroz promatranje ovakvih epskih okršaja...

 Kad smo kod toga, mislim da bi trebali organizirati druženje uživo, siguran sam da bi sve proteklo mirno. A poslije materijala za nove okršaje jeeee

 ja cu doc jedino ako fer-de-lance ponese te kokice, a ne ovako provocira

7 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd

Može, imam još ostataka od prekjučer.

Kokice pokrivene.

Ja očekujem od druge strane bar par pivkana ;) 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 20:09 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: Galaxy S9 dobiva 3D prepoznavanje lica i Snapd
fer-de-lance kaže...

Može, imam još ostataka od prekjučer.

Kokice pokrivene.

Ja očekujem od druge strane bar par pivkana ;) 

Lako za kokice, stavimo naša tri mobitela uz vrećicu i imamo friške :)) Ako netko donese note 7, možemo imati i roštilj

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice