Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

poruka: 9
|
čitano: 2.059
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu".
14 godina
offline
Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

Cijena nije paprena, ona je usporedna cijeni glavnog tržišnog konkurenta.

Osim toga, mislim da je korištenje atribucije "paprenosti" žutonovinarski zbog senzacionalističke konotacije jer se još uvijek ne zna cijena za hrvatsko tržište. Držim da bi naslov "Predstavljen taj-i-taj uređaj" sasvim bolje odgovarao za profil portala kakav teži biti BOL. Ne podcjenjujte ni nas čitatelje, a ni hrvatsko tržište.

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

interesantno kako je apple skup, a konkurencija "samo prati" njihove cijene...

a sto se tice, cijene, naravno da su poznate, cijenu u dolarima samo prebacimo u eure i na nju dodamo najmanje 45%...

14 godina
offline
Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

Mene zanima zašto nema nasljednika za Galaxy note pro 12.2, moj je star već 3 godine i baterija je na izmaku snaga, trebalo bi ga mjenjati za novi model...ili moram na drugog proizvođača?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

Ćudno, gdje je nestao slavni landscape fazon dizajnom ????? 

Pa nešto su mi čudni i omjeri stranica, broj pixela, ma puno je tu nešto toga meni ćudno????? 

 

Pa još i pride S-Pen, hmmmmmmmm, na koga me to žarko podsjeća?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 8 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

Cijena je stvarno sitnica , za te pare možeš kupiti žešće solidan laptop, a ne ovo malo precjenjeno drkalo koje ima takvu cijenu radi natpisa Samsung. Imam Lenovo tablet od 10,1" sa LTE podrškom FHD IPS ekranom, baterijom 7000 mAh kojeg sam prije godinu i pol platio 2000 kn.

Toliko o tome, pa tko voli neka plati Samsung brand. Da se razumjemo Samsung proizvodi kvalitetne proizvode, ali precjenjene kao i Apple.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu
MasterOfDisaster kaže...

Cijena je stvarno sitnica , za te pare možeš kupiti žešće solidan laptop, a ne ovo malo precjenjeno drkalo koje ima takvu cijenu radi natpisa Samsung. Imam Lenovo tablet od 10,1" sa LTE podrškom FHD IPS ekranom, baterijom 7000 mAh kojeg sam prije godinu i pol platio 2000 kn.

Toliko o tome, pa tko voli neka plati Samsung brand. Da se razumjemo Samsung proizvodi kvalitetne proizvode, ali precjenjene kao i Apple.

Ja sam svojevremeno nabavio Tab S, Note 4 i S5 Neo po upola cijene od cijena u trgovini kakve su bile, sve novo. Nešto akcija u Big Bangu, nešto Njuškalo. Nebih im dao te novce za tablet ili smartphone nikad.

Deckard
8 godina
offline
Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu

Kopija iPad pro modela do zadnjeg detalja. Nažalost, koliko god se Samsung trudio (ovo je vrhunski uređaj) googleov softver je na pola puta. Šta mu vrijedi HDR i 10 bita, olovka itd kad android ne poznaje boje. Niti jedan profić neće crtati na ovom uređaju, sada niti ikada. Šteta.

Ja rekoh
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu
Objasni mi kako android ne poznaje boje. Hvala
8 godina
offline
Re: Galaxy Tab S3 stigao uz paprenu cijenu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice