Generalni direktor Samsunga podnio ostavku

poruka: 18
|
čitano: 2.502
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Generalni direktor Samsunga podnio ostavku".
15 godina
offline
Generalni direktor Samsunga podnio ostavku

na njegovu mjestu ja bih ostao do penzije. može prijevremena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Ne znam o cemu on to, sve sto je nabrojao su glavni featurei kapitalizma, interna utakmica radi jacanja kompetencija itd. itd. Valjda misli da svi pusimo kako se iznutra ekipa ljubi dok ih guraju do krajnjih granica.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Ajar, kod nas nasljedjuju djeca. Genetski su besmrtni. 😊
13 godina
offline
Generalni direktor Samsunga podnio ostavku

Baš i nisam uočio "STVARAN" razlog odlaska, onako decidirano iskazanog?! 

Da nije u pitanju fail sa bakterijama tu ustvari pravi problem?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Generalni direktor Samsunga podnio ostavku

sav rast je posljedica odluka iz prošlosti da kopiraju apple :D

 
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
ATJLučko kaže...

Baš i nisam uočio "STVARAN" razlog odlaska, onako decidirano iskazanog?! 

Da nije u pitanju fail sa bakterijama tu ustvari pravi problem?!?! 

Zašto bi bio? I još nakon toliko vremena?
Uostalom, dobro su odradili povrat.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
8 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Father_Dougal kaže...
ATJLučko kaže...

Baš i nisam uočio "STVARAN" razlog odlaska, onako decidirano iskazanog?! 

Da nije u pitanju fail sa bakterijama tu ustvari pravi problem?!?! 

Zašto bi bio? I još nakon toliko vremena?
Uostalom, dobro su odradili povrat.

 1. Baterije koje prodaju appleu za novi 8 plus su vjerojatno falične. ako su to zeznuli, trošak će biti povelik.

 

2. note je loše odrađen - mijenjali su baterije a da nisu znali u čemu je problem, poslije su morali i te baterije zajedno s telefonom preuzeti natrag. Trošak umjesto 10-tak miliona plus logistika ispao 150-200 PUTA veći

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Feudalac kaže...
Father_Dougal kaže...
ATJLučko kaže...

Baš i nisam uočio "STVARAN" razlog odlaska, onako decidirano iskazanog?! 

Da nije u pitanju fail sa bakterijama tu ustvari pravi problem?!?! 

Zašto bi bio? I još nakon toliko vremena?
Uostalom, dobro su odradili povrat.

 1. Baterije koje prodaju appleu za novi 8 plus su vjerojatno falične. ako su to zeznuli, trošak će biti povelik.

 

2. note je loše odrađen - mijenjali su baterije a da nisu znali u čemu je problem, poslije su morali i te baterije zajedno s telefonom preuzeti natrag. Trošak umjesto 10-tak miliona plus logistika ispao 150-200 PUTA veći

 Kako znaš da oni uopće prodaju bateriju Appleu?

16 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Da pratis vijesti ili ne daj boze proguglas, znao bi i ti.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
dd.inc kaže...
Da pratis vijesti ili ne daj boze proguglas, znao bi i ti.

 Da preformuliram pitanje, od kud ti info da su to baš Samsungove baterije koje su napuhane? Ja bih prije rekao da je sve ovo posljedica loše kontrole kvalitete od strane Applea, više nema dobre kontrole kvalitete, sve je to cirkus, svi žele lake novce.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 23:07 (PlayMaker10).
8 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
PlayMaker10 kaže...
dd.inc kaže...
Da pratis vijesti ili ne daj boze proguglas, znao bi i ti.

 Da preformuliram pitanje, od kud ti info da su to baš Samsungove baterije koje su napuhane? Ja bih prije rekao da je sve ovo posljedica loše kontrole kvalitete od strane Applea, više nema dobre kontrole kvalitete, sve je to cirkus, svi žele lake novce.

 Problemi s baterijama su takv naravi da je nemoguće testirati svaku od njih. Da ti odgovorim na drugi način - avion čija cijena počinje sa 200 MILIONA dolara je imao ovo:

 

In the Boeing 787 Dreamliner's first year of service, at least four aircraft suffered from electrical system problems stemming from its lithium-ion batteries. Although teething problems are common within the first year of a new aircraft design's life, after a number of incidents including an electrical fire aboard an All Nippon Airways 787, and a similar fire found by maintenance workers on a landed Japan Airlines 787 at Boston's Logan International Airport, the United States Federal Aviation Administration (FAA) ordered a review into the design and manufacture of the Boeing 787 Dreamliner, following five incidents in five days involving the aircraft, mostly involved with problems with the batteries and electrical systems. This was followed with a full grounding of the entire Boeing 787 fleet, the first such grounding since that of the McDonnell Douglas DC-10 in 1979.[1] The plane has had two major battery thermal runaway events in 52,000 flight hours, which was substantially less than the 10 million flight hours predicted by Boeing, neither of which were contained in a safe manner.

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Feudalac kaže...
PlayMaker10 kaže...
dd.inc kaže...
Da pratis vijesti ili ne daj boze proguglas, znao bi i ti.

 Da preformuliram pitanje, od kud ti info da su to baš Samsungove baterije koje su napuhane? Ja bih prije rekao da je sve ovo posljedica loše kontrole kvalitete od strane Applea, više nema dobre kontrole kvalitete, sve je to cirkus, svi žele lake novce.

 Problemi s baterijama su takv naravi da je nemoguće testirati svaku od njih. Da ti odgovorim na drugi način - avion čija cijena počinje sa 200 MILIONA dolara je imao ovo:

 

In the Boeing 787 Dreamliner's first year of service, at least four aircraft suffered from electrical system problems stemming from its lithium-ion batteries. Although teething problems are common within the first year of a new aircraft design's life, after a number of incidents including an electrical fire aboard an All Nippon Airways 787, and a similar fire found by maintenance workers on a landed Japan Airlines 787 at Boston's Logan International Airport, the United States Federal Aviation Administration (FAA) ordered a review into the design and manufacture of the Boeing 787 Dreamliner, following five incidents in five days involving the aircraft, mostly involved with problems with the batteries and electrical systems. This was followed with a full grounding of the entire Boeing 787 fleet, the first such grounding since that of the McDonnell Douglas DC-10 in 1979.[1] The plane has had two major battery thermal runaway events in 52,000 flight hours, which was substantially less than the 10 million flight hours predicted by Boeing, neither of which were contained in a safe manner.

 Jesi tako govorio i kad je bilo na Note 7 ili samo kad je iPhone u pitanju? Mene iskreno boli briga ali vidim da si ti nekako emotivno vezan za taj Apple, bar mi tkao djeluješ. Ja sam koristio Samsung, nakon toga Apple sad opet Samsung, osobno nemam problema niti s jednim ali neki ljudi se previše vežu za uređaje koje skupo plate, takav obrambeni mehanizam imaju da je to strašno bilo da kažeš nešto protiv Applea a kod nekih protiv Galaxya.

8 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Tema je još uvijek online pa vidi jesam li se rugao ili sam bio uobičajeno prizemljen, realan.
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
PlayMaker10 kaže...
Feudalac kaže...
PlayMaker10 kaže...
dd.inc kaže...
Da pratis vijesti ili ne daj boze proguglas, znao bi i ti.

 Da preformuliram pitanje, od kud ti info da su to baš Samsungove baterije koje su napuhane? Ja bih prije rekao da je sve ovo posljedica loše kontrole kvalitete od strane Applea, više nema dobre kontrole kvalitete, sve je to cirkus, svi žele lake novce.

 

Jesi tako govorio i kad je bilo na Note 7 ili samo kad je iPhone u pitanju? Mene iskreno boli briga ali vidim da si ti nekako emotivno vezan za taj Apple, bar mi tkao djeluješ. Ja sam koristio Samsung, nakon toga Apple sad opet Samsung, osobno nemam problema niti s jednim ali neki ljudi se previše vežu za uređaje koje skupo plate, takav obrambeni mehanizam imaju da je to strašno bilo da kažeš nešto protiv Applea a kod nekih protiv Galaxya.

Ostavio sam kolega vaša dva odgovora, pa da ih elaboriram 

 

Prvi odgovor; informacije su iz medija, prva da su bakterije gorile u Samsung Note 7, koje su bile njihov proizvod, kao i to da Samsung PROIZVODI baterije za Apple iPhone 8/8 Plus, simple as that! 

Da su BAŠ Samsungove baterije u onim inkriminirajućim primjercima, nitko nije izvjestio, ali je jako vrlo vjerojatno! 

Drugi odgovor; što se tiče emotivnog vezanja za neku stvar, kod mene ona evidentno postoji, ali ne i za mobitele bar ne u toliko izraženoj mjeri kao možda za satom, ribičkim štapom/rolom, nekom vrhunskom jaknom/kaputom, uglavnom nečim što ću koristiti bitno dulje od nekih minimalno pet godina, samo više! 

U nekim dobrim vremenima bez obzira na sve, kada su financije dobre, gadget kao mobitel se mijenja barem svake dvije godine, a neku sentimentalnost mogu pokazati samo u "nekim tehničkim detaljima" kao kvaliteta izrade gadgeta ili duljina podrške u nadogradnjama OS-a, samo to! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 17:19 (ATJLučko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Ima informacija da je failane baterije proizveo sdi te da je apple napravio unutarnju kontrolu te je sdi 99% popalio posao s iphonom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Horatio_Hornblower kaže...
Ima informacija da je failane baterije proizveo sdi te da je apple napravio unutarnju kontrolu te je sdi 99% popalio posao s iphonom.

 Ako je Apple uzeo te baterije onda su oni najveći kreteni na ovoj planeti. Ako je tako onda su i zaslužili to što im se događa. Godinu dana prije se pokazalo da su nesigurne i onda oni idu uzimat takve baterije. Iako sam pročitao da se radi o baterijama proizvedenim u nekoj ATL firmi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 17:20 (PlayMaker10).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Generalni direktor Samsunga podnio ostavku
Taj atl je isto proizvodac ali ove napuhane su od sdi-ija.
A inace taj atl ili sto vec je tdk koliko ja znam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Generalni direktor Samsunga podnio ostavku

Kako god, u Appleu očito rade kreteni kad uzimaju baterije koje su bile donedavno u banani, nije prošlo 5 godina pa da se može reći da su nešto promijenili nego je prošlo manje od godinu dana a u tom vremenu se ne može ništa previše promijenit.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice