Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je

poruka: 7
|
čitano: 1.180
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je".
16 godina
neaktivan
offline
Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je

Lijepo, hvala. Bilo bi dobro vidjeti više opcija za swipe poruke, da bude praktičnije za mobilno korištenje.

 

Na Androidu i PCu Newton sam isprobavao ove godine, ali sam im pisao da ću vjerojatno prekinuti pretplatu, jer se njihovi aduti svode samo na te neke sitnice, a support im je malo bedast. Pitam ih gdje im je formatiranje teksta poruke, oni odgovore da ne postoji takva app na svijetu.  A nativna Gmail app to ima. Pitam ih zašto ne mogu neke tekstove prethodnih mejlova iz korespondencije potjerati prema gore kad radim Forward, a obrisati ostalo nepotrebno, a oni pitaju "a šta će vam to?". A nativna Gmail app to ima.

 

Gmail app samo ima siromašne swipe opcije. Za praktično mobilno korištenje "u hodu" mislim da bi trebalo i Snooze pošte, i Archive, Delete, Label, Forward, itd. sve na izbor da se stavi tko kako hoće u swipe.

 

Let go of any expectations and look to generate curiosity in the process, rather than expectation in the result. ~Andy Puddicombe
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je

Jučer me desktop Gmail "iznenadio" kad sam slao mail i napisao "u prilogu" a nisam stavio attachment kad sam pritisnuo "send". Zaustavio slanje i pita je sam li se mozda zabunio ili zaboravio dodat stogod ;)

Promjena koja je nkad vrlovrlovrlo korisna a nekad (kad pod prilog mozda mislis linkove koje si stavio ispod maila) pomalo i iritira ;-)

 

(moguće da je to neka stara fora ali eto, da spomenem)

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je

Nisam primjetio tu opciju iako mi se puno puta dogodilo da sam poslao mail bez attachmenta. No, naučio sam se da sad prvo napišem mail, stavim sve što treba i tek na kraju kad sve provjerim upišem primatelja. 

 

Iako, palac gore od mene za tu opciju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je

Ili je Appleov patent istekao ili su ga ponistili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra d
drag kaže...

Jučer me desktop Gmail "iznenadio" kad sam slao mail i napisao "u prilogu" a nisam stavio attachment kad sam pritisnuo "send". Zaustavio slanje i pita je sam li se mozda zabunio ili zaboravio dodat stogod ;)

Promjena koja je nkad vrlovrlovrlo korisna a nekad (kad pod prilog mozda mislis linkove koje si stavio ispod maila) pomalo i iritira ;-)

 

(moguće da je to neka stara fora ali eto, da spomenem)

 Undo za slanje poruke postoji već dosta dugo. možeš ga postaviti u opcijama na minut, dvije, pet ..... ali nisam znao da prepozna riječ attachment , prilog, privitak u tekstu pa onda stane ?

Jesi li na to mislio ?

Da, JA lično i osobno !
8 godina
offline
Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra da je

Da, meni se isto desilo. Čim napišeš "u prilogu" u tekstu otvara ti attachment.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gmail sada pretvara tekst u link kada smatra d

Da, napisao sam cijelu poruku, a na samom pocetku je bilo "u prilogu" i onda mi nije poslao poruku kad sam stisnuo "send"  nego mi otvorio oblačić s pitanjem. U toj prilici mi je baš dobro i došlo jer sam se sjetio nešto dodati na što nisam mislio kad sam pisao poruku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice